Ord. lékaře specialisty - alergologie
Višňová 1, Most

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Jiný

K paní doktorce jsem chodila cca od 2 let. Po dovršení určité vyspělosti a rozumu, kdy za mě nemusí mluvit rodič jsem sama poznala přístup, s jakým semnou jednají. Sestra absolutně neochotná, náladová. Paní doktorka náladová ale alespoň se trochu snažila. O pár let později se mi alergie zhoršila a několikrát jsem opakovala, že mi aktuální léky nevyhovují. Léčba ale nezměněna. Po těchto návštěvách jsem si v sobě nosila dost pocitů. Vrchol ale byl, když jsem si na pokyn Paní doktorky zapisovala pylový kalendář, který jsem měla poté přinést. Po 4 (!!) hodinovém čekání v čekárně jsem si dovolila zeptat se sestry, jestli bych jí jen nemohla předat vyplněný kalendář a domluvit se na jiném datumu. Sestra mi vynadala, vyplněný kalendář hodila do koše a řekla, že to nepotřebuji a ať počkám, že později mají plno. Tak jsem se otočila a do ordinace už v životě nevstoupila. Dnes mám skvělou paní doktorku, konečně změněnou léčbu a také inhalátor, který jsem měla už dávno předtím mít.

Já si na paní doktorku ani na sestřičku nemůžu stěžovat. Pro mě je dobrý člověk,který dokonce i vyslechne poradí, zařídí. Se sestřičkou se při každé návštěvě zasmějeme. Víte ono je také potřeba si uvědomit,že člověk není robot a každý má občas špatnou náladu,ale mě to v téhle ordinaci ještě nepotkalo. Je také těžké,když sestřička potřebuje někoho objednat, do toho další člověk má foukat spiro, třetí člověk vyleze od paní doktorky a čeká na datum další návštěvy a do toho čtvrtý člověk volá a nutně potřebuje poradit a už se mi to stalo několikrát,že sestřička přede mnou telefonovala a mile lidem odpovídá, a že nevolají kvůli lékům nebo objednání,ale volají,že zrovna mají akutní potíže a pod. a ona jim ochotně vyslechne a poradí a řekne jim to samé klidně 3x a oni se ji po čtvrté zeptají na to samé.. a nikdy nezvýší hlas v klidu to z opakuje. Je to paní s velkou trpělivostí, já osobně bych jim s tím telefonem už dávno praštila. A dlouhá doba než vás zavolají do ordinace? nevím ke kolika lékařům chodíte,ale čekaní cca 1,5 je ještě zlaté.

Jak tu několik lidí píše, tak souhlasím s názorem, že paní doktorka je náladová a bohužel také arogantní :( On to člověk pozná až po několika návštěvách. Vůbec jí nedoporučuji a pozor na to, co jí říkáte (osobní věci), použije to proti vám. Po dnešku rozhodně do této ordinace již nikdy nevstoupím. Jinak čekací doby jsou tak na knížku o 200 stránkách, možná někdo stihne přečíst ještě víc. Opravdu katastrofa :((

Paní doktorka je náladová, ale co se týče její sestry tak je ještě zlatá, Po dnešní zkušenosti mi přetekl pohár trpělivosti a hledám nového alergologa. Jsem dospělý člověk a tak ponížená jsem si nepřipadala nikdy. Sestra je evidentně silně zamindrákovaný člověk, který si léčí komplexy nejen na dospělých pacientech, ale i na dětech. Takový člověk nemá ve zdravotnictví co dělat. Nemluvě o objednávacím čase, který je v této ordinaci opravdu velmi orientační.

Byla jsem na vyšetření se čtyřletou dcerou.Přístup paní doktorky super,nemůžu nic vytknout,ale sestřička...přijde mi přirozené,že většina dětí se u doktorů bojí a holt občas i pláče,když neví,do čeho jdou a navíc,pokud v krátkém čase před návštěvou jim byly brány dva oděbry krve u pediatra. Sestra měla stále uštěpačné poznámky, proč jako brečí,dělala kyselé úšklebky,když jí pobrekující dcerka na něco neodpověděla. Možná,že kdyby změnila přístup, pak by ty děti méně brečely.Je opravdu radost narazit na tak "milou" sestru.

Byl jsem u paní doktorky v péči cca 2 roky, jakš tak to šlo. Nejhorší bylo,že čas na který se člověk objednal byl k ničemu, zpoždění tam bylo na denním pořádku. Sestřička i doktorka, obě jsou náladové. Naposled jsem se objednal a pak volám abych si ověřil zda jsem se nespletl a sestřička,že už tam nejsou a že mě na tuhle dobu neobjednala....dobré alergo se hledá těžko....

Byla sem se synem u paní doktorky,a můžu říct že opravdu nedoporuciju.Meli sme jit na radu v 10h,sli sme pred 11h,vyplnovala sem v cekarne silenej dotazni,a stejne se me pak na ty otazky ptala doktorka!udelala nam sestricka test na alergii to bylo dobry sestricka byla prijemna i na maleho.pak si nas zavolala doktorka.zacala me davat ty same otazky jak sem vypisovala,a malej uz zacal plakat pac byl uz unavenej z toho vseho.jak me kladla otazky spatne sem ju pres placiciho syna rozumela a doktorka zacala byt nervozni ze ji neslysim,a zacala na nej jezis proc rves tak??/syn 2roky/.pak mu vzali krev a rekla ze je hodne velikanskej astmatik.ja nejsem doktor ale myslim si ze malej nema priznaky na tak strasny astma.mel od rijna do ledna problemy s pruduskama ale ted jak je hezky pocasi tak nekasle vubec ,nic mu neni i v noci krasne spinka ,ale ona nam dala dychatko ze musime 2krat denne dychat!zadny jiny vysetreni nam nedelala jen z papiru od obvodni doktorky rekla ze se silnej astmatik.hledam jineho doktora aby sme udelaly vysetreni znova.Hodne lidi me od ni zrazovalo ze z kazdeho ditete udela hned astmatika pritom sou spis jen silenjsi pruduskari.Kdyz sem se ji zeptala zda je mozny nebo esi se stava ze z toho syn treba vyroste ze ty problemy muzou vymizet tak me to tvrdila i obvodni doktorka ze se muze stat ze z toho vyroste ,a na to me p.Macku rekla.Nejsem zadna vestkyne!!rekla to tonem silenym cim me prirazila k zemi.Do te ordinace uz nikdy nevstoupim..

Sestřička je vždy velmi ochotná a paní doktorka asi nadávala na vysoké škole pozor. Jinak to nelze vysvětlit. Téměř 3 roky navštěvuji tuto ordinaci. Skoro celý podzim, celou zimu a na začátku jara mě trápí zánět průdušek (to potvrdil i jiný specialista na kterého jsem se obrátila), který se opakovaně vrací. Mám to třeba 3 měsíce v kuse. Paní doktorka mě vždy pošle domů s Bromexinem, který je na obyčejný kašel a já doma noc co noc kašlu až zvracim. Když už jsem požádala o změnu léčby, paní doktorka mi napsala dýchatko, ovšem byli v něm látky na které jsem alergická, takže mi předepsala ještě prášky navíc, aby to potlačila. Na malé děti je třeba hodná, ale když tam jdu sama za sebe, moc nadšená teda neodcházím. Sestra i doktorka dělají jako bych si ty problémy způsobila sama a že je to můj problém.

Velmi dobrá paní doktorka!!!

dobry den,pí doktorka je opravdu skvela,pomohla mi,sestricka je prijemna,muzu fakt rici ze sem spokojena