Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické poradenství • 1 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Hybernská 7, Praha

1 800 Kč

Nabízím Vám své služby psychologického poradenství v Paláci Ymca u Náměstí republiky v Praze. Kladu důraz na spolupráci s klienty, hledání jejich si...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Po opakovaných nepříliš úspěšných návštěvách různých psychologů jsem konečně narazila na psycholožku, která mi pomohla, můj život se naprosto změnil, z neurotického, věčně ustrašeného uzlíčku je ze mě člověk, který se umí radovat ze života a překonávat přikážky, které život přináší. Navíc mi ukázala i cestu do budoucnosti. Chtěla bych jí mnohokrát poděkovat a samozřejmě ji doporučuji všem lidem, kteří by potřebují pomoct a mají strach někam zajít, neboť zde se setkají s velmi vstřícným a empatickým člověkem. Michael Hodboďová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobry den, po dlouhou dobu potize, byl jsem na psychologicke peci radu let, mala zmena. Pak pani doktorka moc mi pomohla se Schema Therapy, ma zkusenost a empatie. Ukazala mi jak lepe se k sobe chovat a byt v pohode se sebou. Mam lepsi vztahy ted a uz mnoho let jsem necitil tak dobre. Moc si ji vazim a dekuji, doporucim znamym. S pozdravy Alex Brown

Mgr. Iva Kokoška (Katzerová), M. A.

Děkuji moc Alexi, příjemně mě překvapila Vaše znalost češtiny. Doufám, že se Vám pořád daří stejně dobře nebo i lépe. Mějte se hezky a good luck! Iva

Ráda doporučuji tuto terapeutku, moc mi pomohla se dostat doslova ze dna, naučila mě chápat, že mám moc sama změnit své myšlení a své vztahy s lidmi (manžel si našel milenku, tak se mi rozpadl dosavadní “dokonalý” život). Na setkání s ní jsem se vždycky moc těšila, dokázala mě rozesmát, podívat se na všechno z jiného úhlu pohledu. Zase se dokážu radovat z maličkostí, a to hlavně díky Vám, Ivo, jste poklad, děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Mgr. Iva Kokoška (Katzerová), M. A.

Děkuji Vám Magdo za hezké hodnocení. Práce s Vámi byla pro mě opravdovou radostí, vidět, jak v sobě objevujete nové možnosti a potenciál bylo moc krásné i pro mě. Hodně štěstí přeji, Iva

Děkuji Ivě za její vstřícný a vnímavý přístup a za opravdový zájem o moje problémy. I díky ní jsem dokázal překonat složitější životní období. Mohu jen doporučit.

Mgr. Iva Kokoška (Katzerová), M. A.

To mě moc těší Tomáši, věřím, že se i nadále Váš život ubírá tím správným směrem. Iva

Paní magistra mi velmi pomohla se rozhoupat ke změně práce i oboru, kterou už jsem dlouho zvažoval, ale nenacházel jsem k tomu odvahu. Mám teď dobré období a věřím, že je za tím i spolupráce s paní psycholožkou a to, že si lépe uvědomuji příčiny svých emocí a neventiluji je už tolik na blízké, kteří za to nemohou. Moc Vám děkuji a rád Vaši terapii doporučuji ostatním.

Děkuji moc Pavle a držím Vám i nadále palce. Iva

Paní psycholožku sem si našla přes ZL a nelitovala jsem. Co je na ní super, je to, že umí fakt dobře naslouchat, člověk si připadá, že jí na něm opravdu záleží a není jenom jeden v řadě. Nevím, jak to dělá, ale vždycky se jí podařilo trefit se do toho, co mě opravdu trápilo, umí to vyhmátnout a jít po tom. A bonus, má smysl pro humor, terapie s ní byla zábavná a hlavně, nebojí se jít do hloubky.

Mgr. Iva Kokoška (Katzerová), M. A.

Dobry den Milo, dekuji moc za referenci, kdyz na sobe klient tak poctive pracuje jako Vy, je to pro terapeuta radost, s uctou Iva Katzerova

Děkuji paní psycholožce za pomoc při hledání pozitivního náhledu na život . Její empatický přístup je balzám na duši. Mohu jen doporučit.

Mgr. Iva Kokoška (Katzerová), M. A.

Dobrý den Zuzko, těší mě, že jste byla s mými službami spokojená, je radost pracovat s takto motivovanými klienty, jak jste byla Vy. Iva Katzerová

Ráda bych touto cestou Ivě poděkovala za profesionální přístup a účinnou pomoc! Konzultace mi pomohly zase najít ztracenou sebedůvědu a odvahu udělat v životě zásadní změny. Cítím se teď mnohem líp :-) Díky a vřele doporučji!

Mgr. Iva Kokoška (Katzerová), M. A.

Dobrý den Veroniko, moc mě těší, že se u Vás v životě věci začaly měnit k lepšímu a gratuluji moc k nové práci. Ať se Vám i dále daří co nejlépe, jste na správné cestě.
Iva Katzerová

k paní doktorce pořád ještě chodim, ale i tak mám chuť tady napsat, protože si myslím, že by mělo víc lidí vědět o tom, jak je to u ní fajn! doporučila jsem ji už dvěma znamym, jedna k ní teď začala chodit a je stejně spokojená jak já

Mgr. Iva Kokoška (Katzerová), M. A.

Děkuji Jani, za pozitivní ohlas, a těším se zase na viděnou, Katzerová

Pomoc pani Katzerove jsem vyhledal po tezkem rozchodu s pritelkyni, kdy mi chybela motivace pokracovat v praci i v osobnich vztazich. Stalo me hodne energie se obratit na psychologa, ale jsem moc rad, ze jsem to udelal, protoze uz po prvnim sezeni jsem se zacal citit o dost lepe a zacal jsem znovu fungovat. Pani Katzerova je vynikajici psycholog a diky ni jsem postupne objevil ztracenou sebeduveru a zacal se zase tesit na kazdy novy den. Mohu ji velmi doporucit!

Mgr. Iva Kokoška (Katzerová), M. A.

Děkuji Vám Stando za hezké hodnocení, jsem ráda, že je u Vás pořád vše v pohodě, s pozdravem Katzerová

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

pozoruji u sebe příznaky OCD, hlavně dermatilománie... Specializujete se i na tento problém? Mohu se k vám s tímto problémem objednat?
Děkuji.

Dobrý den, děkuji Vám za otázku, bohužel se na tento problém nespecializuji. Pracuji však s lidmi s OCD, takže je možné, že by Vám sezení mohla být i tak prospěšná. Přeji, ať naleznete specialistu, který Vám dokáže pomoci. S pozdravem, Iva Kokoška