Iva Kloudová, zubař Brno

MUDr. Iva Kloudová

Zubař

Šimáčkova 40, Brno
Stomatologické centrum K 11, s.r.o.

Umístění: Stomatologické centrum K 11, s.r.o. Ošetření

K paní doktorce chodím roky a byl jsem spokojen pouze pokud šlo o základní ošetření.Jako člověka ji mám velice rád, proto mne mrzí, že po profesní stránce musím hodnotit negativně. Poslední návštěvy bohužel všechno špatně. Paní doktorka má středověké praktiky,nepoužívá rukavice,umrtvení zubu je pro ni nepřípustné. Bez mého souhlasu mi zbrousila celou spodní řadu zubů.Poslední trhání zubu jsem myslel, že umřu a po hodině marného boje skončil v Bohunicích na chirurgii kde jsem si připadal jako v jiném světě a příště jdu rovnou tam.

Velmi neprofesionalni jednani, nezajima a neposloucha pacienta,neoznami prace,ktere bude provadet.A ve vasi puse si dela co chce.Kdyz me po pate poslala dom se zanicenym kanalkem a infikovanou celisti s bolestmi se slovy "ja nic nevidim,dokud vam v tom nebude SKUBAT, tak je to dobry."Rozhodl jsem se vyhledat jineho lekare!mimo jine stihla navrtat jine 3 zuby, z toho jeden DOKONALE zdravy s bilou plombou a aplikovala amalgan bez optani,samozrejme ze nechci 50% mix rtuti v puse! uz jen z estetickych duvodu