Sokolovská 77, Plzeň
Gynekologicko - porodnická ambulance (mapa)

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance

100% profesionál + něco navíc - zájem o celkové zdraví pacienta. Po více než 20 letech mohu bilancovat. Lepšího doktora jsem nepoznala. Paní doktorka nás nejen svědomitě vyšetří, ale objevila u mne neurologické potíže, u mé dcery objevila závažné zažívací onemocnění, kterým dcera trpěla již od mládí. Přes různá odborná vyšetření, kdy se dozvěděla, že má jen nervózní žaludek se potíže zhoršovaly. Hrobníkovi z lopaty ji sundala až paní doktorka správnou diagnózou. Dokonce mám i zdravého vnuka. Děkuji!

Mám paní doktorku velmi ráda,vím.že je to velmi citlivá paní a hodně toho umí.Pokud opět promeškám preventivní
kontrolu,nastane lehce ironická výtka a následně klusám na mamograf.Vím,že mi hlídá moje zdraví a velmi jí věřím.
Boříková

K paní doktorce jsem chodila asi 2roky, nikdy jsem neměla vážnější problém, který by musela řešit. Ale! Čekání 4 hodiny v čekárně, kde se opakují 3reportáže v TV + X návštěv, které přišli za paní doktorkou, když měla ordinovat. Hrubé vyjadřování, bylo mi 15 a vyjadřovala se opravdu odporně, sedadlo - kam na vás vidí sestřička i kdokoliv další, který z ničeho nic vejde druhými dveřmi =/. Bolestivost při vyšetření a při vyšetření si povídala se sestrou o problémech jiných pacientek. O slečnách které si holí intimní místa se vyjadřovala neslušně a i mě přesvědčovala, že tohle dělat nemám, že ona to taky nedělá. A když jsem přišla s jedním banálním problémem( nepravidelnost cyklu)bylo mi 17 a řekla mi, že je to naprosto v pořádku, takové věci ať neřeším. To bylo poslední co mě utvrdilo ve výměně doktora. Našla jsem skvělou paní doktorku u které jsem 2 roky a už při první návštěvě jsem se nestačila divit. Přišla jsem na řadu v čas mého objednání, můj banální problém vyřešila bez problémů a zatím s každým problémem poradila a pomohla. Na recept nečekám více jak 5minut a pokud se děje něco akutního, sestra je ochotná mě objednat hned na druhý den. Obdivuji všechny slečny i dámy, které k paní Khollové ještě chodí- má způsoby jak ve středověku! Navíc studuji ve zdravotnictví a její přístup a jednání porušuje snad všechna práva etiky vůči pacientovi. Jestli jsou takoví lidé ve zdravotnictví, bojím se v čem budu jednou pracovat já!

Vydržela jsem u této paní doktorky cca půl roku. Nemůžu tvrdit, že v mém případě něco zanedbala, ale způsob její práce mě natolik zarážel, že při první příležitosti jsem utekla k někomu jinému. jsem dost pracovně vytížená a čekat 3hodiny v čekárně na recept si skutečně nemůžu dovolit. Člověk ani nemá možnost přijít brzy ráno, protože paní doktorka pracuje cca od 11hodin. Během pracovní doby pak stihá se svými oblíbenými pacientkami probrat živé i mrtvé a popíjet kávu...Jednou přede mnou dokonce probírala diagnózu paní čekající se mnou v čekárně. I přes to, že paní měla rakovinu, nechaly ji čekat snad hodinu na potvrzení do nemocnice. Tohle pro mne byla poslední kapka.

Velmi dobrá a lidská lékařka.Mám k ní velkou důvěru.

Velmi dobré zkušenosti s paní Ivou Khollovou, jsem její klientkou asi 30 let-velmi spokojena-mohu jen doporučit.
Zaspalová Milada

Velmi pečlivá lékařka a co se týče odbornosti lepšího gynekologa neznám. K paní doktorce chodím již patnáct let, vedla obě mé těhotenství a opravdu smekám. A když si někdo stěžuje na čekácí dobu, tak ať si uvědomí, že když žádá kvalitu, tak si "holt" chvilku počká. Já si v čekárně vždy odpočinu - po dlouhé době si alespoň přečtu v klidu noviny.
Sečteno: kvalita, ochota a to i po telefonu.
Já děkuji za přístup.

Dámy, plně souhlasím s názorem Květy tady vespod. Vaše dotazy jsou sice některé namístě ALE kde jinde se vám stane, že kvůli technickým problémům(mikoza)vás lékař vezme ihned? Vůbec nikde. V momentě, kdy zavoláte pí khollové vás bez mrknutí oka vezme a to nemusí. I na první pomoc se musíte všude jinde obědant!Měla jsem tyhle problémy několikrát. Jen jednou jsem volala k jiné doktorce, nebot paní khollová měla dovolenou. Musela jsem se objednat tři dny dopředu.A nemusím vám vykládat, jak nepříjemné je to už první den. A jak jste rády, když vám řekne "za hodinu tady buď"!!Pí dokrotka je kvůli nám v ordinaci kolikrát do 6 do 7 do večera jen protože jste si zapomněli vyzvednout recept. Ale to už vám nevadí že?

Ano, nějakou chvilku si posedíte, vy jste si vzali dovolenou nebo volno jen na hodinu? Hodina vás to stojí jen přes město. Je to jen jednou za půl roku!!! A dámy, časopis, kniha nebo mp3 dozajista vyplní drobné vyčkání, které ale přesto stojí za to. Navíc nepochopím, jak se může někdo chlubit s faktem, že poslouchá cizí rozhovory je to krajně netaktní. Vyšetření je sice nepříjemné, ale které není? Nevyšetřuje vám přece zuby?

Péče o pacientky u pí Khollové je úžasná, já si nemám na co stěžovat.
Moje sestry sem jezdí až z pardubic, z budějovic a já z nýřan. Není jediný důvod, proč bychom to měly měnit!!!!!!
Pavla Peřinová

Chodím ke Kholové se třemi dcerami. Ráda si počkám i 2 hodiny. Nevadí mi jak se chová, naopak cítím se k ní důvěru. Velmi pomohla mě i děvčatům. Všem se líbit nemusí, ale určitě bych jí nepomlouvala. Je ostrá k někomu, kdo nemůže pochopit, že antikoncepce se předepisuje v pondělí. Prostě zobat z ruky vám nebude.

K paní doktorce chodím už hodně dlouho,chodím v kalhotech,je to veliký odborník,komu se její péče a chování nelíbí,má vždy možnost volby,je velice přímá a to se asi nějakým slečinkám nelíbí.Pavla