Ordinace klinické psychologie
Masarykova tř. 62, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Bohužel nemohu hodnotit pozitivně. Po absolvování psychiatrické léčby v hodně těžkém období mi byla paní doktorka doporučena na psychoterapii. Jedná se o cca 8 let zpět a byla to má první zkušenost s psychologem. Nelíbilo se mi, jakým způsobem se ke mně paní doktorka chovala, jízlivé poznámky typu "sedíte tu jak malé ustrašené děcko" a "nevím, co řešíte", atd. mi bohužel opravdu nepomohly. Byla jsem z toho tak vykolejená, že jsem se skoro bála něco říct, a tak jsme se na sezení jen na sebe koukaly a dokud jsem se neodvážila promluvit, tak si něco psala na stole a ignorovala mě. Opravdu nulová empatie a nezájem o pacienta. Absolvovala jsem několik sezení a musela jsem přestat docházet, jelikož mi bylo po každé návštěvě ještě hůř, odcházela jsem s pláčem a cítila jsem se více bezradněji. Několik let jsem si myslela, že byla chyba ve mně a měla jsem strach k nějakému psychologovi opět zajít. Naštěstí jsem se dostala do rukou skvělého psychoterapeuta (i za cenu větší investice), kterého moje zkušenosti s pí Gregorovou doslova šokovaly. Možná se po těch letech přístup paní doktorky změnil (ráda bych tomu věřila), ale já skutečně doporučit nemohu, mně tato zkušenost opravdu jen uškodila.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Konečně jsem našla psycholožku, která mi vyhovuje. Paní doktorka se snaží dojít řešení a pomocí, nemluvný zbytečně. Nemaže "med kolem huby"

Umístění: Ordinace klinické psychologie

K paní doktorce chodím už přes půl roku. Vždy mi velmi úpřimně odpoví na mé otázky a také semnou dokáže sdílet radost. Velmi ji těší jakékoli pokroky a změny, které se človek rozhodne zkusit. Velmi doporučuju, pokud máte chuť se na svými hroznými trablemi i trochu zasmat a odchazet trochu odlehčení. Je dobré také docházet na terapii jinam... protože paní doktorka Gregorová spíš je psychiatr, i když konverzace u běžných kontrol zvládá velice dobře.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Deprese

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Také velmi sympatická. Chodím k ní na doporučení psychiatra a musím říct, že jsem si myslím vybrala správně. Po první schůzce jsem byla trochu vyjukaná, protože upřímnost paní doktorky je opravdu až neúnosná. Na druhou stranu vám ukáže svět tak jak je. Na nic si nehraje a nenandavá vám růžové brýle. Je to realista. A pokud k ní člověk jde s problémem, potřebuje realistu, někoho, kdo by mu ukázal, jak se to doopravdy.
Viděli jsme se zatím párkrát, takže nemůžu objektivně hodnotit výsledky. Snad je mohu říct to, že je mi lépe. Možná je to placebo, možná shoda okolností. Paní doktorku však budu navštěvovat dále.
Hodnocení píší proto, že mi nepřijdou fér dvě hvězdičky u jejího hodnocení. Jestli pan doktorka řekla něco, co bolelo, nebo se vás zeptala na něco, co bolí, tak od toho je snad tady. Kde jinde se mají tahat vaše nejniternější strachy a problémy na světlo.

Paní doktorka mi udělala pouze testy, o mych problémech jsme se z našich několik setkání bavili jen jednou a to jen na okraj a následném mi řekla, že by to chtělo psychiatra a poslala mi k nemu. Z terapie jsem si odnesla jen ztraceny cas a problémy ktere dále přetrvávály. Nedoporučuji!

Než jsem k této paní doktorce šla, byla jsem na dně, nečekala jsem hned na první schůzce zázraky, ale když jsem od ní odcházela, měla jsem v očích slzy. Takže nedoporučují v žádném případě.

Bohužel nemohu doporučit dále. Po rozhovoru člověk odchází ještě bezradnější. Snad to byl jen špatný den nebo chvilková slabost.

Kdyby byli všichni tak skvělý nemusel by být žádný portál. Je to bezva člověk a vynikající psycholožka.

Setkání s paní doktorkou je povznášející záležitostí. Pozorně vyslechne a zasvěceně poradí.