Úpatní 9, Brno
Stomatologická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Moc děkujeme pani doktorce i sestřičce hodnějšiho zubaře neznam.Děkuji i za moje děti chodi tam radi

Děkuji paní doktorce za velmi vstřícný přístup,kdykoliv každý problém vyřeší a vyřídí co nejdříve.Neznám laskavějšího profesionála v oboru!!!
Mohu jen chválit za vše,co pro naši rodinu dělá!!
Doporučuji všem pacientům,aby chodili s veselou myslí k zubaři,tak jako já!!!
Samozřejmě chvála patří i sestřičce,která je stejně milá a laskavá jako p.doktorka.
Zdraví Kosmákovi

je fakt dobrá.

Doporučuji všem, které paralizuje jen pomyšlení na zubaře. Milý přístup,uklidnění pacienta,vysvětlení zákroku a lidskost!K paní doktorce chodíme pravidelně celá rodina a já osobně jsem její pacientkou cca 8 let a nedám na ní dopustit.Zdraví Navrátilovi

Vřele paní doktorku doporučuji. Precizní práce, vstřícný přístup a příjemné prostředí. Ze zubaře mám strach, ostatně jako asi většina lidí, ale pokud jdu k paní doktorce, je mi přeci jen lépe. Připadá mi stále dobře a optimisticky naladěna.

Pani doktorka je velmi prijemna, vzdy vysvetli cely zakrok, postup i dalsi potrebne kroky. Samotny zakrok je setrny. Veskere prace jsou precizne provedeny a za velmi slusne ceny. Vrele pani doktorku doporucuji.

profesionální citlivý přístup k pacientovi, milé jednání, ochotná

Paní doktorka je moc hodná a milá, i ty nepříjemné věci jsou u ní tak nějak "schůdnější" ;) Mohu jen doporučit!

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je velice příjemná a dokáže poradit, jak předcházet různým problémům.

Š

Já i moje děti jsme s paní doktorkou ( i se sestřičkou)nadmíru spokojeni. Děkujeme.