Iva Felkelová, zubař Brno

MUDr. Iva Felkelová

Zubař

Úpatní 9, Brno
Stomatologická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Stomatologická ambulance

Z hlediska porovnání péče zde s jinými ordinacemi nemohu napsat kladné hodnocení. Při vstupním ani jiném vyšetření mi zde nebyl nikdy udělám rentgen. Mezizubní kazy ale okem vidět nejdou. Tudíž vyšetření zde proběhlo vždy jen rychlým prohlídnutím zubů a vždy to bylo údajně ok, bez nutnosti zásahu. Jaké bylo moje překvapení, když nový zubař našel poměrně dost mezizubních kazů. Další věc - zubní hygiena, o té jsem zde nikdy neslyšela ani slovo. Přitom z hlediska dnešních poznatků a vývoje medicíny je to základ prevence. S tím souvisí i stav dásní, který byl u mne skoro katastrofický, záněty a krvácení denně. Ale paní doktorka to taky nikdy ani nekomentovala ani nijak neřešila. Takže klamavé zdání, že mám v puse vše v pořádku. Hodný a milý zubař ale neznamená, že v té puse opravdu je vše v pořádku. Poslední věc, když jsem od paní doktorky slyšela že amalgan je nejlepší výplň, a to proto, že se s ním zubařům nejlíp pracuje....to už bylo na mě moc a jsem strašně ráda, že jsem odešla jinam, kde vše nejdřív důkladně zmapujou (...co nevidím, to neošetřím...), dbají nejen na zuby, ale i na dásně a berou pacienta jako bytost, kde vše se vším souvisí. I když zde jsem nikdy neplatila za nic a u nového zubaře platím za vše a ne málo, tak mi to za moje zuby stojí.