Stomatologická ambulance
Úpatní 9, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Stomatologická ambulance Jiný

Paní zubařka Felkelová je naprosto fantastická. Vždycky jsou i s paní sestřičkou velmi příjemné, není problém s komunikací, prohlídka je rychlá ale zároveň pečlivá. chodíme k ní celá rodina a všichni jsme maximálně spokojeni.

Umístění: Stomatologická ambulance Jiný

Chodíme k paní doktorce již několik let a je velmi milá, lidská a prokazuje vysokou odbornost. Vždy pro mě a mou rodinu trpělivě najde nejvýhodnější a nejlepší řešení. Nesnaží se z vás tahat peníze za zbytečné úkony(např. zubní hygienu) a radši osobně vysvětlí každodenní postup při prevenci. Na její doporučení jsem zakoupil kvalitní zubní sprchu a ostatní prostředky, za cenu jednoho úkonu mám perfektní zubní hygienu každý den a celoročně. :)

Umístění: Stomatologická ambulance

Z hlediska porovnání péče zde s jinými ordinacemi nemohu napsat kladné hodnocení. Při vstupním ani jiném vyšetření mi zde nebyl nikdy udělám rentgen. Mezizubní kazy ale okem vidět nejdou. Tudíž vyšetření zde proběhlo vždy jen rychlým prohlídnutím zubů a vždy to bylo údajně ok, bez nutnosti zásahu. Jaké bylo moje překvapení, když nový zubař našel poměrně dost mezizubních kazů. Další věc - zubní hygiena, o té jsem zde nikdy neslyšela ani slovo. Přitom z hlediska dnešních poznatků a vývoje medicíny je to základ prevence. S tím souvisí i stav dásní, který byl u mne skoro katastrofický, záněty a krvácení denně. Ale paní doktorka to taky nikdy ani nekomentovala ani nijak neřešila. Takže klamavé zdání, že mám v puse vše v pořádku. Hodný a milý zubař ale neznamená, že v té puse opravdu je vše v pořádku. Poslední věc, když jsem od paní doktorky slyšela že amalgan je nejlepší výplň, a to proto, že se s ním zubařům nejlíp pracuje....to už bylo na mě moc a jsem strašně ráda, že jsem odešla jinam, kde vše nejdřív důkladně zmapujou (...co nevidím, to neošetřím...), dbají nejen na zuby, ale i na dásně a berou pacienta jako bytost, kde vše se vším souvisí. I když zde jsem nikdy neplatila za nic a u nového zubaře platím za vše a ne málo, tak mi to za moje zuby stojí.

MUDr. Iva Felkelová

děkuji mnohokrát za Váš názor, který se stal inspirací pro mou práci do dalších let.
S pozdravem IF.

Moc děkujeme pani doktorce i sestřičce hodnějšiho zubaře neznam.Děkuji i za moje děti chodi tam radi

Děkuji paní doktorce za velmi vstřícný přístup,kdykoliv každý problém vyřeší a vyřídí co nejdříve.Neznám laskavějšího profesionála v oboru!!!
Mohu jen chválit za vše,co pro naši rodinu dělá!!
Doporučuji všem pacientům,aby chodili s veselou myslí k zubaři,tak jako já!!!
Samozřejmě chvála patří i sestřičce,která je stejně milá a laskavá jako p.doktorka.
Zdraví Kosmákovi

je fakt dobrá.

Doporučuji všem, které paralizuje jen pomyšlení na zubaře. Milý přístup,uklidnění pacienta,vysvětlení zákroku a lidskost!K paní doktorce chodíme pravidelně celá rodina a já osobně jsem její pacientkou cca 8 let a nedám na ní dopustit.Zdraví Navrátilovi

Vřele paní doktorku doporučuji. Precizní práce, vstřícný přístup a příjemné prostředí. Ze zubaře mám strach, ostatně jako asi většina lidí, ale pokud jdu k paní doktorce, je mi přeci jen lépe. Připadá mi stále dobře a optimisticky naladěna.

Pani doktorka je velmi prijemna, vzdy vysvetli cely zakrok, postup i dalsi potrebne kroky. Samotny zakrok je setrny. Veskere prace jsou precizne provedeny a za velmi slusne ceny. Vrele pani doktorku doporucuji.

profesionální citlivý přístup k pacientovi, milé jednání, ochotná