Alešova 591, Bohumín

Opavská 6116, Poruba , Ostrava

Bulharská 30/6154, Poruba , Ostrava
Odborný lékař alergologie a imunologie

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie

Paní doktorka Trynková je naprosto skvělá. Znám ji už 15 let, snaží se pacientovi maximálně vyjít vstříc, nemám pocit, že bychom musely spěchat, mohu se jí na cokoliv zeptat, sdělit jí i potíže, které se netýkají přímo alergie (vše souvisí se vším) a její smysl pro humor vše krásně podtrhne. :-) Díky vakcínám mě alergie zbavila, přítomnou sestru hodnotím jako starostlivou, pečlivou a příjemnou a pokaždé z této ordinace odcházím s dobrou náladou. Jsem velice spokojená a doporučuji.

Paní doktorka je odborník na svém místě, vždy se snaží člověku pomoci a poradit. Její humor mi sedí, ráda si s ní povídám a rozhodně mi nepřipadá jízlivá a arogantní, jak tady někteří píší. Oceňuji, že nikdy v čekárně dlouho nečekám a také krátké objednací lhůty. Co se týče sestřičky, ta je vždy usměvavá a ochotná. Za mne tedy spokojenost, rozhodně bych neměnila.

Dobrý den, paní doktorka je vynikající doktorka. Vždy ochotná poradit a pomoct. Její ,,anglický humor'' se mi líbí a rozhodně s ním nemám žádný problém. Částečně si myslím, že paní doktorka nastavuje svému pacientovi zrcadlo jeho vlastní osobnosti, neboli ,,Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá''.

Přístup paní MUDr. jak po stránce léčby tak i komunikace s pacientem (a teda že pacient jsem :-))) je takový, že jsem v podstatě tu svou alergii začla mít ráda :-)))) K MUDr. Irmě chodím ráda neb její humor na mě rozhodně jako alergen nepůsobí :-)) Doporučuji!

Nemohu paní doktoru porovnávat s jinými alergology, jelikož u žádných jiných jsem nebyla, nicméně mně osobně její smysl pro humor vůbec nevadí, možná právě naopak. Kdosi se zde zmiňoval o tom, že nemá spirometr. Potom vážně nevím, do čeho jsem to dýchala před měsícem, když ne do spirometru. :-D :-D
A co se sestry týká, je velmi příjemná, starostlivá a pečlivá. Podtrženo, sečteno... Spokojenost.
Petra Kupková

Chápu, že humor paní doktorky nemusí sednout každému, ale to ovšem neznamená, že není dobrá lékařka...Vždycky mi pomohla a taky skoro zbavila alergie (injekce). Sestra je velmi příjemná a ochotná.

Autorem komentáře :"totální i...t horšího lékaře jsem nezažila, utíkejte co vám nohy stačí" je pěkný pičus. Paní Trynková je opravdový odborník. V čekárně jsem potkal spousty takovýchto debilů, kteří svým egem musejí zasmradit celý areál.Tito lidé se potom musejí projevit i na webu. Ani se nedivím, že je z nich Mudr. Trynková v trvalém stresu.

velice vlídný, vstřícný přístup,

Suchý anglický humor paní doktorky se musí umět pochopit, což ne každý dokáže. Velmi se snaží člověku pomoci, i když mu někdy "nadává" - to je právě ten humor, pro který se nikdo nemusí hned zrážet. Když přistoupíte na její styl, je to bomba - poradí a ještě se pobavíte brilantní konverzací.

Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.
Já jsem se k paní doktorce dostala přes svoji dobrou známou a od té doby jsem mnohokrát ocenila její znalosti a ochotu maximálně pomoci.
A také její suchý anglický humor.
Chodím k ní moc ráda a už jsem ji také doporučila řadě lidí a- pokud vím - všichni jsou velmi spokojeni.
Ja sama jsem v ní našla ,,svoji alergoložku,, a totéž ze srdce přeji i ostaním.