Bělení zubů • 4 500 Kč

800 Kč

4 500 Kč

Od 710 Kč

Klinika Happy Smiles

Drazí pacienti, velice si vážíme vaší přízně, proto pro vás máme připravený dárek- slevový systém: při dosažení celkové ceny 7000 kč za veškeré stomat...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Y

Chodim za pani doktorkou uz 4 roky a jsem moc spokojena! Diky ni, prestala jsem si bat jit k zubarce:))
Vrele doporucuji! Yana N.

Paní doktorka je absolutné vžducký VSTIČNÁ! Vysoký profesionální úrověň, preciznost, terpeluvist a lidský přístup. Pohodlné termíny objednání! Doporučuju)

Velmi příjemná doktorka, nadstandardní služby a kvalita. O všem se s vámi baví, vše vám dokáže srozumitelně vysvětlit. Objednávání bez problému, vždy po domluvě na vhodný čas obou stran. Nikdy nečekám když přijdu na sjednanou hodinu, vždy mohu ihned do ordinace. Po zkušenosti s předchozími doktory a zubaři mohu říct, že je tato ordinace nejlepší.

K paní doktorce chodím pravidelně. Jsem velice spokojená! Personál kliniky je velmi vstřícný a milý, bez front a čekání jsem se vždy objednala na den, který mi nejvíce vyhovoval. Paní doktorka je velmi pečlivá a trpělivá. Vždy se mi plně věnuje a veškeré postupy ošetření podrobně vysvětluje. Vřelé doporučuji, neměnila bych :-)