Irena Stejskalová, zubař Brno

MUDr. Irena Stejskalová

Zubař, Parodontolog

Masarykova 37, Brno
Praktická zubní lékařka

K paní doktorce chodím řadu let i když jsem ke svým zubům velký lajdák, tak jí lituju, že má semnou akorát vždy práci, ale nikdy mi neřekla křivého slova či nějaké výčitky. Jsem za ní moc ráda, za její přístup a vlídné chování. Sestřička též skvělá

Také se musím připojit k pozitivnímu hodnocení. Paní doktorka je velmi milá, za plomby si účtuje minimální částky (dost dobře nechápu, jak je to možné) a navíc je i jemná. Po zkušenosti s předchozí zubařkou je to sto ku jedné pro MUDr. Stejskalovou. Vyléčila mi zánět u rostoucích osmiček prakticky úplně bezbolestně, z čehož jsem nadšená a vrtání u ní taky nějak méně bolí :)

Jen tezko si dovedu predstavit, ze bych dochazel k nekomu jinemu. Cekaci lhuty sice dlouhe, avsak profesni pristup a kvalita odvedene prace na vybornou.. Jen tak dal

Výborná zubařka. Hodná, milá, přívětivá a profesionální. Jen by mě zajímalo jaké má ordinační hodiny :)

Milá ochotná paní doktorka s velmi citlivým přístupem k malým dětem.Děti se k paní zubařce těší.

K tomu neni víc co dodat

Výborná zubní lékařka!!!

Paní doktorka se několik měsíců dělila o ordinaci s dcerou, proto musela stíhat za kratší prac. čas obvyklý počet pacientů, jinak by se ji neůměrně prodloužila objednací doba. Tak i já jsem v té době zaznamenal trochu chaotický režim. Ale ordinace je hotová a vše se vrátilo do obvyklých příjemných kolejí :-). A celý to tam prokouklo.

Ja chodim k pani doktorce jiz 20 let a nemohu si stezovat, je opravdu doktor ktery vi co dela a ne reznik jako jini lekari a opravdu chodit k ni je radost.:)

ordinace je nově zmodernizována,vylepšení je poznat ,obě zubařky jsou milé a ohleduplné,vřele všem doporučuji