Irena Stejskalová, zubař Brno

Zubař, Parodontolog

Masarykova 37, Brno
Praktická zubní lékařka

Umístění: Praktická zubní lékařka

K paní doktorce chodím s dcerami 5let. Za pět let žádný problém s paní zubařku nebyl až doteď. Dneska jsem s dcerou ráno přišla k paní zubaře aby nás vzala akutně. Dcera si tři dny stěžovala že ji bolí zub. Byla jsem všoku!! Paní zubařka nás neošetrila a poslala nás k jinému k panu zubaři! Ten měl nevhodné chování plus jeho sestřička. Dcera měla velký strach z cizího zubaře!! Ze zákona je doktor povinen ošetřit akutní stav pacienta! Doktorka nás velice zklamala. Jdeme jinam. Nedoporučuji.

Názor přidán dne 17.08.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěvu paní doktorky nedoporučuji.... chodila jsem k ní relativně pravidelně po několik let. Asi čtyřikrát mi převrtávala zub, se kterým jsem měla opakovaně problémy, otékaly mi dásně. Paní doktorka mi nakonec doporučila jen dentální hygienu.
Nakonec jsem se objednala na konzultaci k jiné zubařce, která na rentgenu odhalila nekvalitně udělanou plombu, pod kterou byla nevyplněná díra, ve které se opakovaně zachytávalo jídlo... což vedlo k opakovanému zánětu dásní. Další plomby také nebyly nejlépe udělané a čeká mě oprava osmi (!) kazů. Na poslední kontrole u zubařky Stejskalové jsem byla před šest měsíci, takže předpokládám, že osm kazů nevzniklo za tuto dobu. Teď mě bude stát náprava její nedbalé práce dost peněz.

Paní doktorka je jistě velmi milá a asi i šikovná. Její problém je ale ten, že má moc pacientů a příliš spěchá. Zřejmě se snaží jít cestou kvantity a ne kvality. Raději si trochu připlatím a nechám si plombu udělat pořádně. Odcházím jinam.

Také jsem byla ze začátku s paní doktorkou spokojená. Tedy dokud jsem neměla žádné problémy s chrupem. Bohužel i já mám špatnou s paní doktorkou špatnou zkušenost. Díky jejímu nedbalému přístupu jsem během měsíce přišla o dva zuby. Poslední kapka byla, když mi můj nový stomatolog řekl, že bílé výplně, které mi dělala paní doktorka jsou odbyté a u jedné mi dokonce nechala i zbytek amalgámu. Myslím, že k tomu také není co dodat.

Snažila jsem se najít dobrou dr. ,ale marně . Již dvakrát mi byla zrušena resekce zubu nebot nebyla schopná dodělat ošetření tak ,aby mě vzaly na tento zákrok . Tak opět budu hledat někoho nového na zuby a nevím už vůbec koho. Ono není příjemné ,že jste nazí na sále a pak z toho zase nic není. PO třetí již jdu někam kde mi tento zákrok udělají . tyto zuby řeším již jeden měcís a včera mi konečně vyčistila zanesený kanálek tak sláva. jen zase není dodělaná dvojka a i potřetí mi mi to odmítli udělat .

Smypatická, milá paní doktorka a sestra, ale jestli vám záleží na chrupu tak nemohu doporučit. Během roku jsem v péči paní doktorky přišla o zub, který ven rozhodně nemusel a díky čemuž mám teď potíže, nehledě na to, že paní doktorka slibovala nemožné a já ji hloupě věřila. Když měl přijít na řadu druhý zub, tak jsem radši šla jinam. Plomby nekvalitní, odstávající, praskající. Muj nový lékař se doslova divil, jak jsou zuby špatně ošetřené, plombované a vrtané. Sama jsem si toho všimla, čeká mě oprava, neb hrozí rozlomení zubů vrtaných paní doktorkou. Za mě rozhodně ne.

Paní doktorka je sice velice příjemná,ale bohužel nemá na pacienty čas,který je potřeba na ošetření zubů.Už sedím v zubařském křesle a paní doktorka se mi dívá do úst a přitom metr ode mě stojí předchozí pacient,který se sestřičkou domlouvá na další návštěvě.Je to velice nepříjemné a neetické.A opačně-domlouvám se se sestřičkou já a už tam sedí další pacient.Jak se asi cítí?Stejně jako já.Hlavní mínus je u paní doktorky to že má hrozně málo času na pacienta,neustále odsunuje návštěvu zhruba za měsíc a než mi ošetří 1 zub tak neudělá prohlídku dalších.Tudíž ošetřuje 1 zub půl roky a mezitím vypadávají její ketakové plomby.Změnila jsem zubaře a během hodiny mi spravil všechny 3 zuby.Proč paní doktorka tak spěchá aby stihla co nejvíc pacientů do hodiny?Chce lámat rekordy?