Sídliště 1100/31, Praha
Plicní centrum s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Přijímáme nové pacienty. Péči hradí tyto pojišťovny: VZP, OZP, VoZP, ČPZP. Není nezbytné lékařské doporučení Otevírací doba: Pondělí 9:00 – 15:00 ...

Maximální spokojenost - velmi profesionální zodpovědný a milý přístup celého dvoučlenného týmu k pacientům. Možná by si toto oddělení zasloužilo pozornosti a být odměněno zbudováním takového systému, který pomůže odstranit úmorné čtyř až pětihodinové čekání mezi spirometrií - rtg - vlastní konzultací s lékařem. Čekárna je nevyhovující, nepohodlná sedadla z minulého století blízko u sebe v řadě (je zde možnost nákazy nemocí dýchacích cest)

Myslim, že jsem zde v České republice nezažila ještě tak jemné a rozsáhlé vyšetření. Paní doktorka se velmi zajímá také o ostatní potíže, důležité pro konečnou diagnosu a pacient se tak cítí být ve velmi povolaných rukou.
Je velkým přínosem nejen pro nás v Radotíně, ale i pro celé zdravotnictví v republice. Musím také pochválit velmi příjemnou sestru,jejíž trpělivost s pacienty při spirometrickém vyšetření je téměř nebeská.

Paní doktorka, mimo toho že je elegantní Dáma s velkým D, rozhodně ví, o čem mluví (na rozdíl od mnoha jiných lékařů).

Já tuto moudrou, pečlivou a empatickou paní docentku nemohu než pochválit.
Významně přispěla k mému uzdravení a záchraně života.
Další kdo zaslouží pochvalu je také milá sestřička v její ordinaci.
:o)
Martina M.

Paní doktorka je velmi pečlivá, snaží se vždy nejen léčit, ale i hledat příčiny. Jsem ráda, že k ní chodíme - manžel i dcera.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den lečite aj krvavé uzlini na plíce prosím vás pošlete mi váš tel. Děkuji za odpověď

Bohužel nerozumím přesně Vaší otázce. Nicméně pokud vykašláváte krev nebo jste na CT-hrudníku měl zvětšené mízní uzliny, bude pravděpodobně indikované bronchoskopické vyšetření a měl byste se tedy obrátit na nějakou plicní kliniku např. fakultního typu.

Doc. MUDr. Irena Špásová

Dobrý den,
    pokud je tomu tak, že zastínění je patrno pouze na rentgenovém snímku (RTG) a nikoliv na CT, pak Vás mohu ujistit, že je vše v pořádku. CT vyšetření je z principu výrazně podrobnější metoda než RTG. Pokud na CT žádný odpovídající nález není, pak jde pravděpodobně o sumaci jevů na RTG (příklad: křížení kostí/žeber, bradavka aj.) nebo artefakt.

Doc. MUDr. Irena Špásová