Psychiatrická ambulance - lékař nepřijímá nové pacienty
Purkyňova 21, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nepřijímám nové pacienty

Hodná,upřímná doktorka. Moc mi pomohla za vše děkuji vděčná pacientka

Jsem spokojená s paní doktorkou.

Moc moc děkuji, jinak to neumím vyjádřit. Velmi mě pomohla a pomáhá. Velký dík. Marie

Paní doktorka Smolová je , dle mého názoru, nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala.... Neumím slovy vyjádřit, jak moc, nejen mě, pomohla. Paní doktorka je nesmírně milá, lidská, ochotná, má jemný citlivý a naprosto profesionální přístup k pacientům, je to fundovaný odborník, myslím, že takových lékařů, by mělo být více :-))..Opravdu se snaží , svým pacientům pomoci!!! Má přirozenou sociální inteligenci,empatii, entuziasmus, je velice vzdělaná a přitom si "na nic nehraje"

S pozdravem a přáním krásného dne

Lenka Jánská

Paní doktorku jsem si soukromě zařadil dle své interní klasifikace lékařů do kategorie: "Od té bych mohl být operován", což je pro mne nejvyšší stupeň kladného hodnocení obecně pro lékaře a to bez ohledu na jejich skutečnou profesionální odbornost. Jako osoba opačného pohlaví mohu být ovlivněn v hodnocení i tímto faktem, leč v tomto příběhu je skutečností, že cíle léčení bylo dosaženo (patrně-neb jeden nikdy neví, co mu jeho duchovno a sebekázeň vyvede)za jednoznačně převládajícího odborně vstřícného přístupu a pochopení paní doktorky.

S pozdravem všem budoucím:
Ten, kterému se věnovala.

Jsem v péči této lékařky, není to má první psychiatrička, ale u této zůstanu. Poslechne, poradí a opravdu má zájem o pacienta a snaží se pomoci.
Hlavešová

Velmi milá a příjemná paní Dr. Ví, jak určit diagnózu a podle toho léčit. Na nic si nehraje, pouze pomáhá! Mohu pro ostatní DOPORUČIT.

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Prošla jsem řadu psychiatrů, ale nikdo nebyl tak trefný v diagnoze jako paní doktorka. Léčba proběhla bez problémů a můžu tak žít dál svůj život normálně bez handicapu.

Velmi dobrá paní doktorka,která se dokáže vcítit do pocitů druhého a nebojí se říct i věci nepříjemné,které pomohou otevřít oči. děkuji. katka

Ve svém životě jsem moc psychiatrů nepoznal, ale pokud mohu hodnotit mezi těmi co znám, je paní doktorka ve svém oboru z nich nejlepší. Náš vztah, pacient - lékař je založen na oboustrané důvěře a nebojím se jí svěřit se vším co mne trápí. Vždy došlo k pochopení a následné úspěšné léčbě. Děkuji paní doktorko. Váš vděčný pacient.