Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Paní primářka Škodová je velice výborná a zkušená lékařka. Moc mi pomohla, zaslouží si velké díky a to i za to jak vede oddělení a má příjemný personál, který se stará o pacienty na výbornou :)

Byla jsem operována p.primářkou celkové odstranění štítné žlázy takový lidský a profesionální přístup od ní i od sestřiček byl ukázkový,proto chválím a obdivuji,A doporučuji všem

Byla jsem operována p.primářkou s tumorem.Takový lidský a profesionální
přístup od ní i od sestřiček byl ukázkový,proto chválím a obdivuji,

Výborná lékařka, s takovým profesionálním i lidským přístupem jsem se ještě nikdy nesetkal (platí i pro sestry na jejím oddělení). Pokud bych měl ještě někdy problémy z oblasti ORL, určitě nepůjdu jinam.

Nejlepší lékařka, kterou znám, pomohla mi moc, můžu konečně dýchat nosem.

Skvělá lékařka, milá, s profesionálním přístupem, moc mi pomohla, určitě doporučuji.

Nenacházím nic negativního. Jen samá pozitiva.

Výborná doktorka

Paní primářka má zlaté ruce (při operaci). Moc mi pomohla s mým problémem v nosohltanu.