Ordinace specialisty - interní
Vojtěšská 237, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - interní Jiný

Paní doktorka je úžasná, moc jí děkuji za ochotu a snahu, to už se dnes málo vidí. I sestřička je velmi ochotná, obě si zaslouží velké poděkování a uznání.

Umístění: Ordinace specialisty - interní Jiný

Pani doktorka je naprosto uzasna. Takovy pristup, empatii a zajem o pacienta by mel mit kazdy lekar. Proklepla me od hlavy az k pate, tak jak to mela udelat moje obvodni lekarka, ktera se na to vykaslala. I presto, ze pani doktorka na me nic z jejiho oboru neshledala, chce vedet i nadale, jak to se mnou vypada, coz je neskutecne, protoze mou obvodni to nezajimalo ani predtim, natoz potom. Pani doktorce moc dekuji a podekovani patri i mile sestricce.

Dobrý den.Léčím se u paní doktorky již 15 let a musím napsat a to nejsem zdaleka sám,že tak poctivou a pečlivou lékařku kraj hledati.Co se u ní léčím se mi moje choroba už velmi zlepšila navzdory,ze díky nejen stárnutí by to mělo být naopak.Paní doktorce Poklembové tímto děkuje Jirka Starý

Dobrý den,musím říct,že s takovým zájmem o mé zdraví jsem se ještě u žádného lékaře nesetkala!Paní doktorka mě proklepla doslova od hlavy až k patě,udělala mi veškerá vyšetření a zatím to vypadá,že KONEČNĚ dojde k léčbě./již půl roku běhám po doktorech a přehazují si mě jak horký brambor/.Paní doktorce moc moc děkuji,že mi svitla naděje.

U paní doktorky jsem se chtěla jen objednat a takový přístup jsem ještě nazažila. Dostala jsem seřváno jen za to že jsem se zeptala jestli by mě nevyšetřila do 14dní,protože musím na operaci. Docela síla.

Jsem ročník 1935 a paní doktorku znám mnoho let. Musím dát to vejlepší hodnocení pro její příkladnou svědomitost, s jakou přistupuje k pacijentům.
Jiří kozel

Velmi vstřícná, vždy pomůže nejen z oboru lékařky ale i dobrým slovem a radou, moc jí děkuji a poděkování patří i sestřičce