Hornická poliklinika s.r.o.
ul.Sokolská třída 81, Ostrava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Velmi dobrý přístup. Jsem s péči jak paní doktorky, tak sestřičky velmi spokojení.

Velmi dobá péče.

Odborník, vstřícná, ochotná

S paní doktorkou a paní sestřičkou máme ty nejlepší zkušenosti! Jsou velmi milé, komunikace probíhá na velmi příjemné úrovni, děti nejsou vystresované, nikdy jsme nečekali dlouho, systém pořadových čísel funguje výborně. Naprostá spokojenost. Děkuji velice oběma a doporučuji!

Paní doktorka je velmi profesionální, nic nepodcení, nemoci doléčí. Díky ní se syn těší zdraví. Její jednání s dětmi i rodiči bylo vždy velmi milé a příjmné. Je v její péči již téměř 16 let!! Děkujeme.

K paní doktorce jsme přešli před časem a musím říct, že jsem velice spokojená. Je pečlivá, nic nezanedbá, ochotně mi všechno vysvětlí, je velmi seriózní. Odborník na svém místě. Po předešlých špatných zkušenostech jsem velmi ráda, že jsme ji našli a že nás vzala jako své pacienty.

K paní doktorce Mudr.Mikeskové chodím se svými 3 dětmi a jsem nadmíru spokojená,je velmi profesionální a détský pediatr na svém místě.Sestřička je také vynikající.Doporučuji jistě všem!!!

Paní doktorka Mikesková je vynikající. Chodila jsem k ní jako dítě, také můj bratr. Vždy zjistila včasnou a správnou diagnozu. A nyní ji navštěvuji s mojí dcerou. Opravdu veeeeeeeeelká. spokojenost. Příjemná paní doktorka k dětem i k rodičům. A velký odborník s letitou praxí. :-)