Foniatrie
Sokolovská 1116/77, Plzeň

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

• neurologie
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Není pravda, že by se za všechno vybíralo.... podud se ukončuje léčba, na další rehabilitaci se nedostane předpis, nic se nevybírá....za lymfo se vybírá záloha 100 Kč ma žetony, protože si je pacienti nechávali na památku, po ukončení léčby se 100 Kč vždy vrací... musíte ovšem přijít na kontrolu po skončení lymfodrenáží, když si pro peníze nepřijdete, nemůže Vám je nikdo vrátit, to je pochopitelné.....nějaký systém asi být musí, jinak český šlověk odnese všechno...
Naposledy se jim prý ztratil nový odpadkový koš z čekárny.....Lidé jsou různí....to je vidět i dle kritiky...Doktorka je milá, vstřícná, se zájmem o člověka a jeho problémy....kdo to nevidí, ať chodí jinam.

nejlepší

Reaguji na poznámku paní Sebkjové- asi chodila do ordiance již dříve.

Od ledna 2010 došlo v ordinaci k výměně živelné a sebestředné zdravotní sestry, od té doby pohodová ordinace. Zkrátily se čekací doby na ošetření i doba strávená v čekárně.Doktorka již nemusí řešit osobní problémy, oblečení, víkendy a dovolené předchozí zdravotní sestry a má klid na práci.Nová sestřička rozsvítila ordinaci, je jako sluníčko.Zajímá se o problémy pacientů, nikoli jen o své vlastní. Eva.

Několikrát se mi stalo, že jsem chodila k paní doktorce každý den na injekci a magnet, ano je pravda, že paní doktorka většinou ze sestřičkou řeší a projednává osobní záležitosti před pacientem a pacientovi se věnuje jen okrajově. Takže se kolikrát pacient dozví, co bude doktorka ze sestřičkou dělat o víkendu a co nového si koupily. Nevim, jestli je to jen můj pocit, ale sestřička je příjemná jen na pacienta mužského pohlaví a na pacientky je většinou dost protivná. I se mi stalo, že jsem u nich v ordinaci ležela na magnetu, byla plná čekárna lidí a doktorka ze sestřičkou se sebrali a odešli do vedlejší místnosti. Půl hodiny tam seděli, jedli a řešily soukromé věci a při tom měli plnou čekárnu lidí.Taky se mi nelíbí systém obědnávání pacientů. Akutní případy vůbec neberou, pacient se musí obědnat a čeká třeba i měsíc.

Bolely mě záda, vystřelovala bolest do nohy asi půl roku. Byla jsem vyšetřena u tří neurologů, bez dalších všetření odeslána k rehabilitaci. Doktorka již při prvním vyšetření usoudila, že se jedná o onemocnění ploténky, odeslala mě hned místo na rehabilitaci na CT vyšetření páteře, ploténka byla odoperována a já jsem bez potíží.Nezakládá se tudíž na pravdě, že by doktorka na nákladnější vyšetření neposílala, ale musí mít k tomu samozřejmě důvod .... Asi nemůže poslat každého, kdo ordinací projde na všechna možná vyšetření....S postupem lékařky jsem byla samozřewjmě nadmíru spokojena a budu všude doporučovat.
Markéta

Měl jsem tříštivou zlomeninu pravého zápěstí, ortoped předpokládal, že budou trvalé následky a ruku plně nebudu moci používat.V den sundání sádry jsem přišel jako neobjednaný pacient do čekárny, vzhledem k závažnosti případu - velký otok, žádná hybnost v zápěstí pravé ruky,mě paní doktorka hned ten den vyšetřila jako akutní případ mezi objednanými pacienty.Předepsala léčbu proti otoku a rozepsala další rehabilitaci. S postupem doktorky jsem byl naprosto spokojený, otok vymizel,ruka se plně rozhýbala a já ji mohu bez problémů zatěžovat.

K doktorce Kresové chodím několik let s problémy s páteří. Dokáže rychle při vyšetření v ordinaci rozpoznat závažnost onemocnění, asi jí pomáhá v rychlém rozhodování i současná specializace v neurologii.Dle svého rozhodnutí dokáže předepsat další účinnou léčbu, vedoucí vždy ke zlepšení mého stavu.Objednací doby jsou delší vzhledem k velkému počtu pacientů navštěvujících tuto ordinaci a hledajících pomoc při onemocnění pohybového ústrojí, ale vždy najde pro akutní onemocnění termín objednání do týdne.Čekací doby by byly určitě menší, kdyby ordinaci vyhledávalo méně potřebných pacientů.

K lékařce sestra objednává za 1 měsíc. To je však silně nedostačující při akutní bolesti. Na koho se mám obrátit, takže na samoléčbu je to špatný systém.

Dobrý den, mám taky jeden příspěvek. Paní doktorka je sice svá, ale právě proto k ní chodím, protože je lidská a mě pomohla vždy a s různými potížemi, např. pravidelně se mi po dopr. nehodě blokuje páteř a stačí přijít a ona mě dá vždy do pohody opět. Chodím k ní již několik let a nemohu si stěžovat. Na RHC dolů chodím taky a byť je to v přízemí ane ve sklepě, podle toho jak se to ale bere z které strany jdete do objektu,tak je prostředí naprosto v pořádku a služby příjemné a pohodové. Rehabilitační pracovníci se tam vždy velmi snažili mě pomoci a to velmi citlivě. Já tedy doporučuji. Jen pravda..je třeba počítat s objednáním předem nebo s delší čekačkou u dr na RHC se na termínech domluvíte dle potřeby.

90 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, moc Vás prosím o podrobnější vysvětlení mého nálezu a zdali s tím mohu něco sám ještě udělat krom rehabilitací. RTG krční páteře: Lordoza C páteře je napřímená,prostory C5C7 sníženy diskopatií,těla C4C7 ventrálně s osteofyty až 5mm RTG THpáteře: kyfoza TH je zachována. těla ve střední části s osteofyty do 5mm, prostor TH9-10 snížen. je mi 44 let.Předem děkuji za odpověd Martin

Zdravím, jedná se o degenerativní změny páteře, pravděpodobně následkem přetížení ve sportu či fyzické práci. Je to reakce pohového ústrojí na zátěž. Vyvarovat se nutno dalšímu přetěžování páteře a kromě Rhc nutno denně cvičit doma, aby se odstranily svalové dysbakance, které jsou častou příčinou zhoršování stavu.

MUDr. Irena Kresová

Dobrý den pane doktore/ko , před pár dny jsem se probudil s bolestí holení kosti. Již pátým dnem skoro nemohu chodit, pomalu mi to natýká a potřeboval bych vědět co by to mohlo být, než navštívím lékaře.

Zdravím, záleží dále na lokalitě bolesti, v kterém místě na holeni se otok objevil, může se jednat o onemocnění z přetížení, m. Osgood Schlatter na horním konci, bolesti růstové a po zátěži, skokanské koleno, či bolesti a otok svalů na vnitřní straně berce po námaze z běhů... Či o navalitý otok měkkých tkání na berci jako projev erythema nodosum, terciární stádium Lymeské boreliozy či dokonce o Ewingův sarkom, proto bych doporučila navštívit zkušeného ortopeda. Dr Kresová

MUDr. Irena Kresová