Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Viniční Kontrola po operaci glaukomu.

Velmi vstřícné a příjemné jednání se pojí s vysokou odborností paní doktorky. V ordinaci má špičkové vybavení a v neposlední řadě i milou sestřičku.
DOPORUČUJI a DĚKUJI. Věra Jedounková

Vynikající paní doktorka, chodím k ní již 5.rokem a její přístup je profesionální, ale zároveň lidský. Jedna z nejlepších lékařek, jaké jsem poznala. Děkuji.
Irena Zapletalová

Paní doktorka Kameníková, patří mezi nejlepší lékaře, které jsem poznala. Už ji navštěvuji mnoho let a vždycky se setkám s vlídným přístupem a pochopením. Vzhledem k tomu, že ji navštěvuje celá moje rodina, tlumočím i jejich názor, který js schodný s mým. Paní doktorku i její sestřičku zdravím a přeji jim jen spokojené pacienty.
Bobková Irena

Dojíždela jsem za paní doktorkou,ale poslední dobou mám dojem,že je utahaná,méně příjemná než dříve.Už u ní nemám ten pocit osobního vstřícného přístupu.Navíc odchod sestry Marušky to jen umocnil.V ordinaci už nevládne tak příjemná atmosféra .Z nové sestry nemám dobrý pocit -škoda.

Velmi dobrý odborník, velmi příjemná paní, lidský přístup, maximální snaha vyhovět. Velmi rád k ním chodím, i když to mám trochu dále. Mohu jen a jen doporučit. Vynikající lékařka. Děkuji, paní doktorko.

Velmi pečlivá a vstřícná paní doktorka. Velmi profesionálně mi vysvětlila vše o mé chorobě. Po předchozích zkušenostech na oční klinice u sv.Anny, kdy mi nikdy nic nevysvětlili a přístup zde byl hodně arogantní, jsem se zde cítil úplně jinak. Paní doktorka i sestřička byly prostě úžasné. Všem mohu jen doporučit

Paní doktorka i sestřička jsou nejlepší,ochotné,dostupné,pečlivé,zkušené prostě ideál.Děkuji za péči.Dvořáková

Paní doktorka je příjemná,vyšetření je na velmi vysoké úrovni.Také sestřička je vstřícná ,vše perfektně organizuje.Dávám jedničku s hvězdičkou.

Velmi příjemný přístup jak lékařky,tak sestřičky.Léčím se 15 let,výsledky výborné.Děkuji.

Paní doktorka je odborník jsem spokojena.Stejný názor mám na sestru je skvělá.