Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Jičínská 300, Sobotka

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Úžasná paní doktorka. Jezdím k ní s dcerou a mám k ní důvěru. Vše vysvětlí, vždy nám pomohla jak s léčbou tak s konzultaci. Je to paní doktorka s velkým D.

Má nejlepší volba.K dětem má paní Hošková moc hezký vztah.Poradí a vše vysvětlí ke srozumitelnosti.
Se sestrou jsou správná dvojka.

Paní doktorka je naprosto perfektní. Mám nemocnou holčičku, vždycky je ochotná pomoci jak odborně, tak i lidsky. S dětmi to umí, je pečlivá. Nezbývá mi, než jen chválit a chválit....prostě úžasná. Měli jsme možnost vyzkoušet i jinou lékařku, ale "našeů paní doktorka ji hravě stčí "do kapsy". Naprostá spokojenost.

Paní doktorka má velmi dobrý přístup k dětem a je velmi ochotná . Už 2x zachránila mým dětem život . Doporučuji :-)

Znovu musím vychválit paní doktorku. Udělala pro nás i nemožné. Přestože měla dovolenou, tak neváhala a udělala nám předoperační vyšetření i mimo ordinační hodiny. Je velmi vstřícná a vždy udělá maximum. Strašně moc jí za vše děkuji i za podporu, kterou jsem kolikrát velmi potřebovala. Nejlepší doktorka, kterou znám.

S paní doktorkou jsem velice spokojená,velmi lidský přístup.Vždy poradí a hledá nejlepší řešení.Je moc ochotná a vstřícná.

Pečliva,umi to z dětmi,odbornik na svém místě.