Oblá 49, Brno
Ordinace gynekologa a sexuologa (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Výborná zkušená lékařka, vždy pomůže a poradí, a nadto ještě příjemná.

K paní doktorce chodím už skoro čtyři roky a nemám si na co stěžovat. Vyšetření u ní je snesitelné, vždy mně podrobně vyzpovídá ohledně antikoncepce atd., zajímá se. Musím nesouhlasit s tím, že Vás s problémem nikam nepošle- mně poslala už několikrát s podezřením na různé věci, a i když se nakonec nic nepotvrdilo, cítila jsem se hned líp.Ale objektivně- paní doktorka je starší (maturovala v roce 1964!!), určitě se najdou lepší lékaři.

U paní doktorky jsem byla poprve, nicmene me nadseni je takove, ze musim hodnoceni napsat. Vystridala jsem diky castemu stehovani nekolik gynekologu, ale musim rict, ze tato pani doktorka mne jiz ze zacatku nadchla. Jednak svym zajmem, svou peclivosti a v neposledni rade jemnosti pri vysetreni. Nemuzu jinak nez doporucit.

Paní doktorka je v pohodě, při vyšetření jemná. Mluvit se s ní dá, pacientek asi nemá nijak extra moc - takže se nemusí čekat. Poradí, je trpělivá, jen se vůbec neusměje. Vybavení ordinace mi ale připadá dost nemoderní.

Paní doktorku mohu doporučit.Chodím k ní už roky.Je vždy příjemná, je velice při vyšetření jemná a citlivá.Dá se s ní bez problémů probrat zdravotní problém.

S Mudr. Hložkovou jsem velmi spokojená - příjemná, pacientovi se maximálně věnuje, vynikající lékařka...rozhodně doporučuji.

dúkladná a šetrná péče

je to dobrá lékařka, která dokáže správně diagnostikovat. Při mém 2 těhotenství poznala při kontrole vytékající plod. vodu, o níž v nemocnici Bohunicích tvrdili, že je to jen moč!!!! Mohu tuto lékařku doporučit všem ženám, mužům i nastávajícím maminkám:-)

Paní doktorka je fajn, vždy mi vyšla vstříc se vším, co jsem potřebovala. Doporučuji!