Internista Třebotov

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog Více

Profesora Veselého 493, Beroun Mapa

Rehabilitační nemocnice Beroun

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velmi spokojená, první lékař, který na mě působí, že mi klesá vysoký krevní tlak z bílých plášťů :-) Bůh ji žehnej, celé rodině i pan doktor Rath, to samé, jsem naprosto příjemně překvapena, super. Doporučuji Více

Husovo nám. 6, Hostivice Mapa

PARACELSUM, s.r.o.

• Internista, Kardiolog

„Za mě velká spokojenost. Jak po odborné stránce, tak vztah pacient - lékař. Paní doktorka rozkódovala i jiné zdravotní obtíže mimo její obor a bez řečí obvolala kolegy a zařídila vyšetření i u jiných specialistů, což nebylo vůbec v její povinnosti odborného lékaře. Takže palec nahoru a díky. Více

Budečská 33/2165, Praha Mapa

Kardiologická ambulance

• Internista, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Imunolog, Oční lékař, Praktický lékař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• Internista, Kardiolog

„Nejlepší lékař, jakého jsem kdy zažila a zažívám. Ma na starosti celou rodinu. Velmi sympatický,klidný, schopný rychle vyřešit problém a uklidnit pacienta. Je prostě nej,nej. Děkuji doktore s pozdravem Eva Šeblová Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Je vlidný, pečlivý umí naslouchat pacientoví, poradit mu, neni formalista. Jeto doktor jako má být. Moc děkují za jeho péči Více

Stamicova 21/1968,, Praha Mapa

Poliklinika DAM s.r.o.

• Internista, Endokrinolog

„K paní doktorce chodím už 15 let. Dostala jsem se k ní ve chvíli, kdy nikdo nevěděl, co se mnou. Nyní mám štítnou žlázu vyndanou a chodím 1 x do roka na kontrolu. Při každé návštěvě se cítím příjemně, paní doktorka je moc milá. Nikdy se mi nestalo, že bych čekala, časový harmonogram vždy sedí naprosto skvěle. Více

Za Jalovým dvorem 7a/1949, Praha Mapa

• „Vynikající ,empatický lékař.Pečlivý,vše do podrobna vysvětlí.Ochotný,pacieent se nebojí sdělit mu svoje pocity,trápení.Vždy se snaží najít cestu k uzdravení.Velmi laskavý člověk.Patří mu moje uznání a velký dík. Více

Liliová 13, Praha Mapa

Nestátní ZZ MUDr. Jaroslava Svobody

• Internista, Hematolog

„Velice vstřícný a lidský lékař, který mi pomohl daleko nad rámec svých povinností. Víc takových lékařů.

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Ústav hematologie a krevní transfuze

• „Ja davam pet hvezdicek z peti! Komu neni, co dodat! Snad se jen pridam k ostatnim a dodam vrele doporuceni.

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• Internista, Praktický lékař

„Profesionální, lidský přístup. Pana doktora si velice vážím. Velmi doporučuji jeho ambulanci.

Radlická 520/117, Praha 5, Praha Mapa

Moje ambulance OC Butovice

• „Dnes jsem byla ošetřena panem doktorem a jeho profesionální a lidsky přístup mne mile překvapil. Doporučuji, víc takových doktorů, kteří léčí podstatu problému. Více

Patočkova 3/712, Praha Mapa

Interna a sonodiagnostika

• Internista, Imunolog

„Dnes som po dlhých rokoch počúval Dr. Svobodu na jednom televíznom kanály v relácii "Interview" a za ten krátky čas som mnoho pochopil. Som veterinárny lekár a vedel ma zorientovať v súčasných problémoch. Dovoľujem si napísať obrovské poďakovanie pretože som Dr. Svobodu spoznal osobne kedy v koncom 80. rokoch nikto nevedel v Československu pomôcť mojej manželke ktorá mala vtedy len necelých 30. rokov a vďaka pánu doktorovi mohla ďalej žiť ďalších 30 rokov. Počas hospitalizácie som mohol chodiť za ňou bez problémov a našiel si na mňa stále čas. Aj potom keď som chodieval do Prahy pracovne. A už vtedy bol na roztrhanie ale stále si našiel čas všetko kľudne vysvetliť. Aj po toľkých rokoch mu vďačím za veľmi veľa nie len ako sa staral o moju manželku ale bol mojim vzorom ako sa má lekár chovať k svojmu okoliu. Pán doktor pohladilo mi dušu Vás vidieť v TV po toľkých rokoch a prajem Vám zdravie, pohodu a ešte mnoho rokov robte radosť svojim pacientom. S úctou Více

Liliová 13, Praha Mapa

Nestátní ZZ MUDr.J.Svobody

Legerova 42, Praha Mapa

Cévní Ordinace

• Internista, Chirurg, Ortoped… , Ostatní Více

Na Františku 847/8, Praha Mapa

Nemocnice na Františku

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka mě i celé mě rodině pomohla již nesčetněkrát. Vždy dobře poradí, pomůže i tehdy, když nemusí. Doporučuji! Více

Izraelská 6, Praha Mapa

PL pro dospělé-Lékařské centrum zdraví

• „Je mi 64 let, ale za celý život jsem se nesetkala s lepší péčí, a to jak ze strany paní primářky, tak ze strany sestřičky. Ochotné, milé, profesionální. Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• Internista, Dermatolog, Gyne… kolog, Neurolog, Ortoped, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Vodičkova 699/30, Praha Mapa

OG Medical Centre s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Nemůžu si paní doktorku vynachválit. Je pečlivá a zabývá se i věcmi, nad kterými bych já mávla rukou. Už dvakrát přišla na "banalitu", která mě mohla stát i život. Ona to ale objevila a přesvědčila mě, že - i když se mi nechtělo - má rozhodně význam se tím zabývat (nejlépe ihned). Navíc si (když nešlo o život) vždycky si poslechla a vzala do úvahy i můj názor. Více

Chlumova 21/206, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Internista, Diabetolog

„Velice příjemná,ochotná a moc mi pomohla.Jak paní doktorka tak i sestřička mají jen milá slova.

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum