Internista Příbor

• Internista, Hematolog

„Pan MUDr.Boris Bubeník je víc než doktor a člověk-je to BŮH! Každý kdo ho zná a měl možnost se osobně u pana doktora vyšetřit,tak musi uznat,že to je vážně pan doktor s velkým D,prostě je to BŮH. Vždy rád každému dobře poradí a doporuči ty nejlepší léky a způsob léčby.Kéž by takových doktoru s velkým srdcem bylo více! Pane doktore,at se Vám stále daři a přeji Vám osobně ,ale i celému Vašemu kolektivu hodně pevného zdraví a úspěchu! Váš věrný pacient. Herák R. Více

T. G. Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Krevní centrum s.r.o.

• „Sestřička už je nová a moc milá s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Pacienti jsou však různí a někdy to s něma asi není jednoduché. Více

Řehoře Volného 60, Příbor Mapa

Odborný lékař interní

• „Paní doktorka je lékařem,vzdělaným,obětavým , která se již pro poslání lékaře narodila.Paní doktorka léčí už jenom svým pohledem a přístupem - šíří kolem sebe pocit bezpečí a jistoty - je to vzácný člověk - takových je velmi málo. Více

Bezručova 1, Bílovec Mapa

Odborný lékař interní a revmatologie

„Velmi spokojená:-)

Fryčovická 206, Brušperk Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Neznám žádného jiného lékaře, který by byl natolik vlídný a laskavý jako je ona, vždy vyslechne a pomůže, opravdu super. děkuji!!! Více

č.d. 188, Hukvaldy Mapa

• Internista, Fyzioterapeut

„Před návštěvou rehabilitačního lékaře je dobré jít nejdříve k neurologovi, který by problém závažnějšího charakteru zcela jistě poznal - i když....já mám zkušenost tu, že jsem si kdysi musela u neuroložky (nebyla z této oblasti) doslova vydupat MRI i přesto, že jsem zdravotník říkala, že je to drahé vyšetření. Na něm se ukázal výhřez na hrudní páteři, pak následovala konzultace na neurochirurgii ve Zlíně, kde se mě zeptali jak mám vůbec vyšetřenu krční páteř. Po mé záporné odpovědi následoval prostý rtg snímek, do 14 MRI zbytku páteře a za měsíc operace opravdu masívního výhřezu krčních plotének. Rehabilitační lékař do nás nevidí, pozná ledacos, ale dle mého pokud jsou potíže většího charakteru je fakt dobrý postup od neurologa, který rehabilitaci doporučí a rehabilitační lékař podle vyšetření rehabilitačního a doporučení pak napíše konkrétně co a jak. Jsem s paní dr. Sadilovou spokojena, nejen pro její přístup (záda jsou hodně i o psychice) ale hlavně pro mě po dvou operacích zad, kdy už nic není 100% jako dřív, ví přesně co potřebuji. Nejen že předepíše příslušný druh rehabilitace, ale i poradí, jak se k páteři chovat . Více

Podpuklí 2386, Frýdek-Místek Mapa

• Internista, Kardiolog

„Pan doktor Zeman, je sympatický a příjemný člověk, uznávaný odborník,on a jeho tým každý den zachranují a prodlužuji životy nemocných lidí ,proto si ho hluboce vážím a děkuji za jeho péči. .Jsem jeho pacientem 7 let .K.M. Více

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „docela ujde

Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Internista, Diagnostik

1 názor

„Velmi milá a hodná paní doktorka

Nádražní 132, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař interní, diabetolog, RDG

1 názor

„Paní doktorka je velmi dobrá odbornice a k pacientům se chová velmi mile. Je na ně hodná a ochotná.Takových jako je ona by bylo třeba více. Více

č.d. 569, Kunčice pod Ondřejníkem Mapa

• Internista, Plicní lékař

1 názor

„Velmi dobrý lékař a mohu jej vřele doporučit!

K nemocnici 32/175, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař TRN - M.I.O., s.r.o.

• „opravdu odborník, a taková lidská

Bílovec Mapa

• Internista, Plicní lékař

1 názor

„Paní doktorka mě vyléčila z vleklého plicního problému a doporučila mi další léčbu.Výborná,sympatická doktorka.Doporučuji jistě všem... Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Ivo Pavlas

Internista, Kardiolog

1 názor

„Velmi dobrý a vstřícný lékař-díky!

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• „vsa

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• „K panu dr jsem byla odeslána s podezřením na hypertenzi, sestřička je velmi milá a pan doktor pečlivý a vstřícný. Je to opravdu profesionál, prohlédl mě od hlavy k patě. Jediný neduh bylo dlouhé čekání, ale to je určitě u všech interních vyšetření. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní

• „Výborná. Není to dealer farmaceutických koncernů.

Štefánikova 1163, Kopřivnice Mapa

Odborný lékař interní

• „Znám pana doktora již řadu let. Je to skvělý lékař. Není jen výborný internista, ale i psycholog. Doporučuji všem.

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař interní

• „Jsem přesvědčena, že tento doktor mi zachránil život.

Nám. Republiky 653, Studénka Mapa

Odb. lékař chirurg., gastro. a interní