Internista Dobřichovice

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka je výborný praktik, ochotná poradit po telefonu i vykonat domácí návštěvu.Se sestřičkou jsou to obě příjemné a ochotné dámy. Paní doktorka pracuje v pronajaté ordinaci, těžko si zde bude zřizovat malou recepci, místo toho potřebuje funkční místnost pro sestru. Automat na kávu máte v přízemí střediska. Více

Žitavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav

• „Velice hodná a lidská paní doktorka i sestřička. Byla jsem přijata téměř půl hodiny před ordinační dobou. Paní doktorka mě vyšetřila a ochotně vše vysvětlila. Paní doktorku mohu jen doporučit. J. Kratinová Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• Internista, Diabetolog

„U MUDr. Gerleho se léčím mnoho let s diabetem a daří se mi při dodržování jeho rad i přijímání léků, které naordinuje přinejmenším neduh držet v rozumné úrovni. Cením si jeho osobní přístup, byť nejsem určitě těžký případ. Rovněž organizace práce i přístup sester je pro mne potěšující. Doc. Látal I. Více

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• „Mam velmi dobrou zkusenost s timto lekarem, nejenze nemel problem s tim zaskocit sestru v odstraneni kanyly, vysvetlil mi vse o mem stavu a poradil. A to vse s normalnim, lidskym pristupem a dojmem ze se o me opravdu zajima. Takze v porovnani s arogantnimi namyslenymi lekari skoupymi na slovo, nemuzu nez hodnotit jako nejlepsiho lekare :-) Více

Praha 4, Praha Mapa

Thomayerova nemocnice

• Internista, Praktický lékař

„Vynikající diagnostička,pozorná k pacientům,pozorná a příjemná k pacientům při jednání.

Oblouková 610, Vrané nad Vltavou Mapa

Sam. ordinace PL - pro dospělé

• Internista, Gastroenterolog

„Skvělý člověk, lékař, jeho profesionalita je na prvním místě. Moc moc děkuji. Karel Vrána

Nemocnice Krč, Praha Mapa

Interní oddělení pavilon B 3

• Internista, Hematolog

„Pan doktor Vítek je výborným profesionálem ve svém oboru a moc si ho vážím. Měl jsem možnost na UHKT poznat více lékařů a bezvadní byli všichni, ale MUDr.Markovou (nyní Šťastnou) a MUDr.Vítka jsem si oblíbil nejvíce. Pacient Honza B. Více

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Ústav hematologie a krevní transfuze

• Internista, Kardiolog

„Paní doktorka je skvělá, a to nejen po profesionální stránce, ale i ve svém přístupu k pacientům. Ve srovnání s mým předchozím kardiologem jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. V jejích rukou se cítím naprosto bezpečně. Více

Kartouzská 10/3274, Praha Mapa

Heart Solution, s.r.o.

• „Pani doktorka je opravdu výborná ,jsem ráda ,že jí mám ,skutečně odborník na pravém místě ,lidská a milá.

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Dobrý den, já jsem s panem doktorem Bartákem velice spokojen. Jelikož jsem konvertoval k židovské víře musel jsem podstoupit rituál obřízky. Pan doktor mi ve všech ohledech vyhověl a v rámci možností dodžel i předepsaný rituál. Upřímně pochybuji, že bych nalezl podobné pochopení u jiného lékaře. Jiří Mareš Praha 10 Více

Krupská 28, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Ohradní 4/1368, Praha 4 Mapa

DIALCORP s.r.o.

• „Skvělý pan doktor. Má lidský a přesto profesionální přístup k pacientovi. Zjištěn problém na srdci, ihned zahájena léčba a osobně mne pan doktor objednal na zákrok do nemocnice.Dekuji ještě jednou za skvělou práci. Více

Žitavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav

• Internista, Plicní lékař

„Do ordinace jsem přišel s oboustrannou covidovou pneumonií. Prohlídka byla pčlivá a důkladná. Komunikace praktická, věcná a naprosto korektní. Věřím, že v rámci standardního léčebného protokolu udělala lékařka maximum a bez její pomoci by byl můj stav mnohem horší. Získala mou důvěru a v případě další potřeby bych neváhal se na ní znovu obrátit. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• Internista, Revmatolog

„Paní doktorka po tříměsíčním trápení s různými ortopedy, kteří mne hnali na různé operace, odhalila pravou příčinu mých nateklých kolen a nepohyblivých loktů - reaktivní arthritida. Dostala mne z nejhoršího a zůstávám u ní již skoro 10 let. Je přísná a přímá, což mi vyhovuje. Více

Stroupežnického 6/529, Praha Mapa

Revmatologická ordinace

• „Mudr Haber patří k výborným lékařům a to jak po stránce lidské, tak té odborné. Pokaždé mě nabil optimismem, který je tolik důležitý v léčbě nemoci, jakou je právě rakovina. Jsem vděčná, že jsem před lety byla přiřazena právě k němu. Velice se ho vážím a touto cestou mu děkuji za uzdravení, ale táké za jeho přetrvávající podporu. Více

Vršovická 51, Praha Mapa

Poradenství v oboru interna, hematol.

• Internista, Kardiolog

„Skvělý odborník, skvělý člověk. Roky léčí manžela. Doporučuji ze srdce! Hana Havelková, Černošice

nám. Krále Jiřího z Poděbrad 626, Řevnice Mapa

Kardiologická ambulance

• „Jsem u něj pět let, léčím se s křečovými žilami, kdykoli ochotně vysvětlil co a jak, mám u něj pocit, že jsem v rukou skutečného odborníka a zkušeného praktika. V nepřítomnosti měl zajištěn zástup. Svým přístupem k pacientovi je to jeden z nejlepších lékařů, které jsem za svůj život poznal. Více

Legerova 42/1831, Praha Mapa

Interní ord.se zaměř.na chorob.srd.cév

• Internista, Diabetolog

„Pan doktor je velmi svědomitý a pečlivý a pacientům se věnuje stoprocentně.

Stroupežnického 6/529, Praha Mapa

Ordinace specialisty - interní

• „Za mě maximální spokojenost. Lidský přístup, sympatická a vždy vše vysvětlí. Já doporučuji paní doktorku, asi také záleží, jak se chová pacient. Není to jen o doktorech, to chování, že. Více

Ukrajinská 900/11, Praha Mapa

Poliklinika Ukrajinská