Hotovost

Od 900 Kč

300 Kč

Od 300 Kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

Léčené nemoci

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net zdraví

Dal jsem na recenze uživatelů, ale bohužel jsem velmi zklamaný!! Byl jsem u p.Cvrka i s partnerkou a vůbec nic nám neporadil. Proběhla konzultace, proměřil nás rukama, šoupnul do pyramidy, skásl keš a tím to skončilo, naprostý nezájem bez nějakých dobrých a užitečných rad. Někomu třeba poradí, ale já ho Nedoporučuji, i tak přeji p.Cvrkovi ať se mu daří a pevné zdraví.

Umístění: jiné místo

Kontakt na pána Cvrka som našla na internete. Mala som niekoľkoročné zdravotné problémy s trávením, čoraz častejšie bolesti hlavy, celková únava. Absolvovala som veľa lekárskych vyšetrení avšak nič nepomáhalo. Už po niekoľkých dňoch liečenia na ďiaľku som sa cítila dobre a bolo to čoraz lepšie. Som šťastná, že som do toho išla a určite túto metódu ešte využijem. Iveta V.

Ing. Vladimír Cvrk

Léčení na dálku je metoda,kterou jsem si ověřoval od roku 1995.Pravděpodobný teoretický princip,kterým je toto umožněné,je ten,že žijeme ve více rozměrném prostoru (multidimenzionálním). My všichni na této planetě žijeme ve 4 rozměrném prostoru (výška,šířka,délka a čas). Více rozměrná představa života je pro nás velmi obtížná.Ale přesto musí existovat,jinak by toto léčení,co popisuje paní Iveta na hoře nemohlo existovat.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Únava , stres, bolesti v celém těle

U pana inženýra Cvrka jsem byla před dvěma dny, už ten samý den večer jsem se cítila lépe a vracela se mi energie. Bolesti, se kterými si nevěděli rady ani lékaři půl roku, pomalu mizí. Energie se vrací a únava ustoupila už dnes, druhý den po návštěvě. Mohu jen doporučit návštěvu u tohoto léčitele. Jsem rozhodnutá návštěvu zopakovat a zakoupit si také bylinné přípravky, které mi pan inženýr doporučil.

Ing. Vladimír Cvrk

Součástí terapie je i 45 minut relaxace v dřevěné pyramidě potažené z každé strany jednou čakrovou barvou. Spolu s léčivou hudbou toto vše přispívá k tomu,že tělo klienta si dodanou energii rozdělí,tam,kde je to nejpotřebnější.

Před měsícem jsem byla u pana Cvrka s velkými bolestmi kolene,léky mi už nezabíraly,tak jsem se rozhodla,ze ještě zkusîm nějakého léčitele.Našla jsem na internetu p.Cvrka a po jeho navštěvě kdy na mě působil a byla v pyramidě mi bylo stejně,ale po 3 dnech bolest ustupovala a přestala. Jsem moc ráda, že můžu zase v noci klidně spát.Panu Cvrkovi proto moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hadašová,děkuji za kladné hodnocení.Někdy opravdu stačí jedna návštěva.Jindy hlavně u starších klientů je potřeba návštěv více.

ja dobrý a na nic si nehraje co ví to ví a mnoho toho umí.Umí naslouchat ja lektorům , ale hlaně klientům

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za kladné hodnocení.

Máme s tímto léčitelem zkušenost jíž před 20 lety - velmi pomohl našemu dědečkovi (67 let), který v té době ležel v nemocnici po vyšetření při narkóze zcela nemohoucí. Po vysílání dálkové energie vstal z postele, postupně začal chodit a v brzké době byl propušten do domácího ošetřování. Lékaři v nemocnici nechtěli věřit vlastním očím - když přišli na vizitu k pacientovi, který dříve nereagoval na žádné podněty - našli ho, jak sedí u stolku a luští křížovku!

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Lucie,na to si vzpomínám,byly to začátky oveřování této nové metody.

Pana Ing. Cvrka jsem oslovila před půl rokem, jelikož jsem prošla během uplynulých čtyř let mnoho lékařů, léčitelů i bylinkářů, kteří se mi snažili pomoci s mým špatným zdravotním stavem (neustálý chlad po celém těle a bolesti páteře), nikdo mi však nedokázal pomoci. Po půlročním léčení na dálku pana Cvrka se můj zdravotní stav začal zlepšovat, mám více energie, bolesti páteře ustupují a začíná se mi prohřívat tělo a také jsem více svěží. Pan Cvrk mi také pomohl jeho radami a zkušenostmi s elixírem Phoenix, bioenergetickými vložkami Piokal a také s náplastmi Powerstrips. Pane Cvrku, velmi Vám děkuji a budu i nadále vděčná za Vaše posílání energie na dálku. Všem, kteří už neví kudy kam, pana Cvrka velmi doporučuji, Svobodová.

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Svobodová,děkuji za vaše kladné hodnocení.Zvláštní možná bude pro hodně lidí to,že se vlastně osobně vůbec nepoznáme,jen si píšeme přes e-mail nebo sms.Tady je vidět obrovský potenciál a možnosti v budoucnosti,že se dá pozitivně ovlivnit zdravotní stav i na dálku.Ze strany klienta to chce důvěru,že náprava zdravotních problémů může trvat i delší čas a také to,že bude objednávat všechny doporučené pomůcky a přípravky.(www.fohow-produkty.cz,www.piokal.cz,www.leceninadalku.cz)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přestože moje spolupráce s panem inženýrem Cvrkem je teprve na začátku, jeho působení zatím hodnotím velmi kladně. Příliv energie jsem cítil velmi silně již při diagnostice (byť jeho metoda může některým připadat úsměvná). Pozitivní pocity jsem měl rovněž při bioterapii a relaxaci v pyramidě. Doporučil mi také detoxikační náplasti a přípravky tradiční čínské medicíny, které jsem na zkoušku zakoupil. Je na klientovi, pro co se rozhodne, nic mi nevnucoval.

O léčebných schopnostech pana inženýra Cvrka nepochybuji, nicméně je mi jasné, že ani u něj se zázraky nedějí na počkání a nemožné do tří dnů. Pro výrazné a trvalé zlepšení zdravotního stavu počítám s opakovanými navštěvami, dlouhodobým užíváním léčebným přípravků a úpravou životního stylu.

Ing. Vladimír Cvrk

Pane Martine,jen vyjímečně je někdo tak citlivý,že cítí moje mentální dotyky na své vnitřní orgány! Od roku 1991 ,kdy jsem začal s touto diagnostikou,jsem měl odhadem kolem 6000 klientů,a tohoto množství jste teprve třetí,který tuto jemnou diagnostiku cítil.To je jestli dobře počítám půl promile!!!Velmi vzácná citlivost!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jde o klasického léčitele s náplastmi na detoxikaci, ještě jsem neviděla diagnostiku s kovovým smotávacím metrem, fakticky sám synovi nic nediagnostikoval...úsměvné, všechno, jen ne lékař....možná je přesvědčen o svých schopnostech, těžko říci, synovi samozřejmě nepomohl...

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hanáková,děkuji vám za váš názor,kterým jste "napravila"moje - až doposud - 100%ní kladné hodnocení.Já pracuji v alternativní medicíně od roku 1990 a je mi jasné,že absolutní spokojenost všech mých klientů s mojí prací nejde nikdy dosáhnout.Tak se alespoň snažím ze všech mých slabých sil dosáhnout alespoň na 99%. Tím chci říct,že každému klientovi se věnuju stejně intenzivně jako vašemu synkovi.To že jste po 3 dnech nezaznamenala výrazné zlepšení,ještě nemusí nic znamenat,někdy se účinek dostaví i později.Navíc jeho problémy jsou trochu vážnější a proto jsem volil první fázi očistu jeho organizmu nejjednodušší metodou pro dítě,tj.detoxikačními náplastmi.Druhá fáze (kterou předpokládám už asi u mne neabsolvujete) by představovala doplnění takto vyčistěného organizmu pomocí přípravků tradiční čínské medicíny.Takže při troše vaší trpělivosti by možná za měsíc váš názor na mou práci byl třeba jiný.

pána ing.Cvrka som navštívila 2x po onkologickom ochorení,na naliehanie priateľky,ešte keď pôsobil v Trenčíne.Hneď pri prvej návšteve som mu oznámila ,že takémuto liečeniu neverím. Nemusela som, aj tak pomohlo. Od vtedy je 20 rokov. Neďakujem ,vraj sa nemá za liek ďakovať....

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Kováčiková,vy jste mě opravdu překvapila! Z doby mých začátků v letech 1990-1997 se mi přihlásilo díky internetu 5 mých někdejších klientů! A vy jste 6. a první,co mi svůj názor napsala na tento web.Děkuji moc za názor,na Trenčín vzpomínám rád a v dobrém,byly to moje začátky...
Přeji vám hodně zdraví a pokud budete mít cestu do Brna,přijdťe se podívat do nové "Alterny"(název jsem dal jiný,ale systém a postup zůstal v podstatě stejný jako v Trenčíne).Jsme velice blízko hlavního nádraží v Brně,tak to určitě najdete.Zdraví Vladimír Cvrk.

57 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám nějaký vodnatý výtok(hlen?) z konečníku bez zápachu.Na kolonoskopii jsem byla a jsem v pořádku.Hemeroidy nemám...Obvodní lékař říkal, že se to občas objeví a může to být po antibiotikách,ty jsem brala pře 7 měsíci.Nekouřím, nepiji alkohol,strava se myslím zdravě,samá zelenina,nic smaženého...tak prosím poraďte,děkuji.Lika

Je přípravek,který stimuluje zdravou střevní floru a stimuluje růst bifidobakterií.Najdete ho pod názvem Fohow Meigui.

Ing. Vladimír Cvrk

Dobrý den , vážený pane doktore ,mám takový zvláštní dotaz, letos mne bylo 71 let .Chci se zeptat zda v těchto letech má cenu si zakoupit produkt na podporu růstu vlasů (ne že bych jich měla málo,ale v mládí přeci jenom jich bylo více)
je možné mi odpovědět abych jenom nevyhodila zbytečně peníze ?Děkuji mockrát a s pozdravem

Určitě ano.Na tento problém se mým klientům osvědčil přípravek Schindeleho minerály.