Hotovost

Od 900 Kč

300 Kč

Od 300 Kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

Léčené nemoci

Ocenění

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

K panu Cvrkovi jsem se objednala po přečtení článku v časopise. Mám několik problémů které lékařská věda neumí vyřešit a tak jsem nevěděla s čím začít. Nakonec jsem poprosila o pomoc s bolestí a křečemi v zádech. Při masáži a pak v pyramidě jsem sice žádné zvláštní zážitky neměla - ale ne všichni jsme stejně vnímaví. Důležité pro mě je to, že křeče v zádech se od té doby neobjevily. Užívám bylinky a snažím se provádět doporučené cviky a určitě ti nebyla moje poslední návštěva. Děkuji pane Cvrku a těším se na další vyřešený problém.

Ing. Vladimír Cvrk

Záda a problémy související s pohybovou soustavou má umně "na starost" můj syn Alexander,který je fyzioterapeut v soukromé klinice a jednou za měsíc jezdí za mnou do Brna,kde pro své klienty má meridiánovou masáž.

Celkově jsem navštívil pana Cvrka zatím třikrát z důvodu chronického vyčerpání a chronických bolestí a zdravotních problémů, které trvají už přes rok. Pokaždé byl můj zážitek jiný, ale naposledy to bylo opravdu intenzivní a přesvědčil jsem se o tom jak velký potenciál metoda pana Cvrka v sobě ukrývá. Je to opravdu jakési napojení do lečivých energií a já jsem měl tu možnost to zažít na vlastní kůži. Už při bezkontaktní masáži jsem cítil velké návaly energie a po ulehnutí v pyramidě se moje tělo dostalo do jakéhosi stavu "defragmentace". Mohl jsem cítit jak se mi energie různě přelívá do míst, kde nejspíše schází. Skrze velmi pomalé a hluboké dýchání (které jsem nevyvolával sám, ale dělo se jakoby automaticky), se mi soustřeďovala energie do míst, ve kterých mívám bolesti. Jakoby ve mě byl nějaký dočasný program a procházel z místa na místo a tam soustřeďoval dodanou energii. Byl to velice silný zážitek. Neříkám, že každý to bude cítit stejně, je potřeba aby tomu byl člověk maximálně otevřený. Po poslední návštěvě se cítím zase o něco lépe, vím, že moje cesta ještě není u konce a ještě to bude nějakou dobu trvat. Z vlastní zkušennosti bych ale rozhodně doporučil vyzkoušet každému, kdo hledá cestu k uzdravení. Těším se na další návštěvu. J.Z.

Ing. Vladimír Cvrk

Můj způsob a systém léčení by se dal přirovnat k přeprogramování bioenergoinformačního kódu člověka. Velmi senzitivní lidé můžou pociťovat podobné pocity a vněmy jako Jan.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Jiný

Chtěla bych moc poděkovat panu Cvrkovi za léčbu. Žádné léky mi na bolest v noze nezabíraly a to jsem jich vyzkoušela opravdu hodně - tak jsem zkusila absolvovat léčbu u pana Cvrka a mé bolesti se opravdu zmírnily a noha mě přestala bolet. Děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Všechno okolo nás je energie a informace v různé formě . I my sami jsme energoinformační entity. Toto se snažím za 34 let své praxe využít pr své klienty.

Příjemná návštěva u léčitele, účinky zatím nemohu posoudit (teprve jsem začala brát doporučované bylinky), ale odcházela jsem odpočinutá a vzdělaná a momentálně se cítím lépe. Určitě se do pyramidky ještě vrátím. Děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za hezkou recenzi . Právě pobyt v pyramidě s relaxační hudbou dokáže "dobít baterky" prakticky u všech klientů.

Návštěva u pana Cvrka byla velice příjemná a přínosná. Poradil mi ohledně mého zdravotního problému který se týká sítnic a šedého zákalu. Byla to moje první návštěva a byla jsem maximálně spokojená a určitě to nebyla moje poslední, ráda opět pana Cvrka navštívím a doporučuji všem těm kteří chtějí pomoci a jsou za tuto cestu vděční a s pokorou přijímají.

Ing. Vladimír Cvrk

Tyto problěmy .které se týkají očí,se snažím kontaktovat s klienty kteří už mají zkušenosti s použitím speciálních tekutých elixírů jednak vnitřně a jednak přímo do oka..Snad i zde bude časem úspěch?

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Působení magnetem ID CUBE

Cítil jsem jak magnet ID CUBE dokáže perfektně harmonizovat bio pole.Také doporučuji fyzio masáže, které mi pomohly vyčistit lymfu a ulavili od bolesti pohybového aparátu.

Ing. Vladimír Cvrk

Tyto magnety jsou ze slitiny samaria a kobaltu a patent na ně má bratislavská firma mého dávného klienta Ing.arch,Jozefa Červenka, Řekl bych že tento výrobek přeskočil náš technologický pokrok aspoň o 100 let.

Objednala jsem se na 23.3.2022 k Ing.Cvrkovi a udělala jsem moc dobře. Mám delší dobu problém s pásovým oparem, který se mi již 5x objevil, rovněž s mojí imunitou to není žádná sláva. Dostala jsem od své lékařky spoustu injekcí, léků atd., nepomáhalo mi to. V ordinaci u p.Ing.Cvrka nejdříve při vyšetření ve stoje jsem cítila chvílemi teplo, až na omdlení, ale za chvilku zase dobré. Před očima jsem měla krásné barvy fialovou, sv.modrou, růžovou, sv.zelenou bylo to velice zvláštní. Po ulehnutí do pyramidy jsem měla černo před zavřenýma očima a objevili se mi všichni, kdo mi zemřeli, manžel, jeho rodiče, moje rodiče, babička od mamky a babička s dědou od taťky, ale ještě i tety s manželi a synové jedné z nich. Řekli jsme si, že už konečně musíme přestřihnout tu pomyslnou pupeční šňůru a já je nechám všechny v klidu odejít a vzájemně si odpustíme to, čím jsme si v životě ublížili. Najednou se objevila díra ve skále, po vodě připlula dlouhá loď, kam všichni nastoupili a zahalená postava je odvážela do té skály. Viděla jsem ty obličeje tak zřetelně, jací všichni byli, na rozloučenou jsme si zamávali. Spatřila jsem i v mlze postavu svého syna s rodinou, který se mnou již 4 roky nemluví a řekla jsem mu, že se na něj nezlobím a odpouštím mu. V mlze jsem viděla i matku mého partnera s dcerou a jejím manželem, rovněž i jim jsem řekla, že jim odpouštím, my se totiž nestýkáme, mého partnera vyřadili z rodiny, ani vlastně nevíme proč. Najednou se objevily opět ty krásné barvy-růžová, fialová, zelená, modrá. V tom mne začalo hrozně bolet levé rameno, do kterého jsem se již dříve uhodila. Bolest byla ukrutná, chtěla jsem zavolat pana Cvrka, ale nešlo to, oči ani pusu jsem nemohla otevřít. Po chvíli bolest pominula a já se cítila výborně. Poté mi dal Ing.Cvrk vybrat léky s různými názvy, který mi bude sympatický. Vybrala jsem si a byl to ten správný. Mohu p.Ing.Cvrka jen pochválit a poklonit se. Bylo to úžasné, jsem konečně zase, jak říká můj partner, rozesmáté sluníčko. Jsem veselá, šťastná. Moc Vám z celého srdce pane Cvrku děkuji, že jste mne vrátil zpět do života, který miluji a jsem ráda na světe, díky, díky, díky.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji paní Aleno za krásný a poutavý popis vašeho zážitku v pyramidě. Pyramida je prostor,který zřejmě proniká do vyšších dimenzí bytí a proto se čas od času některým mým klientům,objeví tyto symboly a vize bytí života po pozemském životě. Spolu s energií pyramidy je tu hlavním impulzem pro tento podivuhodný zážitek také předcházející energoinformační terapie,jejíž součástí je spojení s Nejvyšším Zdrojem Multivesmíru...

Pan Cvrk je moudrý člověk. Člověk zažije při návštěvě zajímavé a až neuvěřitelné pocity. Návštěva mě nebyla pozitivní energií. Nicméně mé problémy se úplně nevyřešily, ale zde si už musím pomoci sám nasloucháním svému tělu.

Ing. Vladimír Cvrk

Všechno okolo nás je energie,i my sami jsme energetické bytosti. A žijeme v oceáně energií různé intenzity a frekvence. Většina lidí potřebuje energetický restart a právě o to se snažím.

Pana Cvrka mohu jen doporučit. Léčil mě na dálku díky mojí sestře když jsem byl v umělém spánku. Měl jsem těžkou intoxikaci a můj stav byl hrozný. Buď smrt nebo vigilní koma do konce života. Sestra neztratila naději a zavolala panu Cvrkovi, ...který mě začal léčit na dálku. Stav se začal zlepšovat,... Doktoři nechápali, jak jsem mohl probrat z kómatu... Po dalším měsíci jsem začal chodit, mluvit... Za 4mesice skoro bez následků. Doktoři sami řekli, že toto ještě nezažili.
Na to není co dodat..... Věřím, že jste mi opravdu pomohl a zachránil mě.
Jsem Vám moc vděčný, jako celá moje rodina.
Děkuji děkuji děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Petře,váš příklad potvrzuje to,že jsme všichni součástí vícerozměrného vesmíru. Protože kdyby tomu tak nebylo,léčení na dálku by nemohlo fungovat. Váš život od tohoto bodu obratu bude jiný než před tím. Přeju vám,abyste po celý další svůj život naplno vnímal aspekty Nejvyšší Síly Vesmíru: Lásku a Moudrost,Pravdu a Dobro,Víru a Pozitivní skutky.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Dálkové vysílání léčivé energie

Pan Cvrk nám moc pomohl, napřed mě a pak i mé vnučce. Od narození měla oslabenou imunitu, ve dvou měsících byla v nemocnici s velkým průjmem a pak se zápalem plic, hodně jsem se o ní bála. Pan Cvrk vnučku začal léčit na dálku už v nemocnici a pokračoval v léčení na dálku dva měsíce. Vnučka se obdivuhodně brzo uzdravila, krásně přibírá na váze a její imunita se hodně zlepšila. Jsem panu Cvrkovi moc vděčná, vím že bez jeho léčení by vše trvalo o hodně déle a možná se zdravotními následky. Je moc milý, empatický a všem podle jeho možností pomůže. Děkuji

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji paní Heleno, za milé hodnocení. Léčení na dálku je vysvětlitelné a pochopitelné jen tehdy, jestliže připustíme,že naše 4 rozměrná dimenze (tj.výška,šířka,délka a čas) může,musí a je součástí vyšších dimenzí,které zatím nejsme schopní,ani pochopit ,ani definovat.

57 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám nějaký vodnatý výtok(hlen?) z konečníku bez zápachu.Na kolonoskopii jsem byla a jsem v pořádku.Hemeroidy nemám...Obvodní lékař říkal, že se to občas objeví a může to být po antibiotikách,ty jsem brala pře 7 měsíci.Nekouřím, nepiji alkohol,strava se myslím zdravě,samá zelenina,nic smaženého...tak prosím poraďte,děkuji.Lika

Je přípravek,který stimuluje zdravou střevní floru a stimuluje růst bifidobakterií.Najdete ho pod názvem Fohow Meigui.

Ing. Vladimír Cvrk

Dobrý den , vážený pane doktore ,mám takový zvláštní dotaz, letos mne bylo 71 let .Chci se zeptat zda v těchto letech má cenu si zakoupit produkt na podporu růstu vlasů (ne že bych jich měla málo,ale v mládí přeci jenom jich bylo více)
je možné mi odpovědět abych jenom nevyhodila zbytečně peníze ?Děkuji mockrát a s pozdravem

Určitě ano.Na tento problém se mým klientům osvědčil přípravek Schindeleho minerály.