Hotovost

Detoxikace podle Mary Staggs Detox • od 250 kč +4 Více

Dálkové vysílání léčivé energie • od 500 kč

Přístrojová masáž páteře Chi masáž • od 150 kč

Působení magnetem ID CUBE • od 100 kč

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

• bolesti břicha
  • zažívací potíže
  • syndrom vyhoření

Ukončené školy

• čínská medicína

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

od 500 kč

od 100 kč

Relaxace / Meditace v pyramidě

od 200 kč

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net zdraví

Dal jsem na recenze uživatelů, ale bohužel jsem velmi zklamaný!! Byl jsem u p.Cvrka i s partnerkou a vůbec nic nám neporadil. Proběhla konzultace, proměřil nás rukama, šoupnul do pyramidy, skásl keš a tím to skončilo, naprostý nezájem bez nějakých dobrých a užitečných rad. Někomu třeba poradí, ale já ho Nedoporučuji, i tak přeji p.Cvrkovi ať se mu daří a pevné zdraví.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jde o klasického léčitele s náplastmi na detoxikaci, ještě jsem neviděla diagnostiku s kovovým smotávacím metrem, fakticky sám synovi nic nediagnostikoval...úsměvné, všechno, jen ne lékař....možná je přesvědčen o svých schopnostech, těžko říci, synovi samozřejmě nepomohl...

Ing. Vladimír Cvrk

Paní Hanáková,děkuji vám za váš názor,kterým jste "napravila"moje - až doposud - 100%ní kladné hodnocení.Já pracuji v alternativní medicíně od roku 1990 a je mi jasné,že absolutní spokojenost všech mých klientů s mojí prací nejde nikdy dosáhnout.Tak se alespoň snažím ze všech mých slabých sil dosáhnout alespoň na 99%. Tím chci říct,že každému klientovi se věnuju stejně intenzivně jako vašemu synkovi.To že jste po 3 dnech nezaznamenala výrazné zlepšení,ještě nemusí nic znamenat,někdy se účinek dostaví i později.Navíc jeho problémy jsou trochu vážnější a proto jsem volil první fázi očistu jeho organizmu nejjednodušší metodou pro dítě,tj.detoxikačními náplastmi.Druhá fáze (kterou předpokládám už asi u mne neabsolvujete) by představovala doplnění takto vyčistěného organizmu pomocí přípravků tradiční čínské medicíny.Takže při troše vaší trpělivosti by možná za měsíc váš názor na mou práci byl třeba jiný.

54 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, mam hodne tezky syndrom sucheho oka. Navstivila jsem spoustu specialistu i v zahranici nikdo mi nedokazal pomoci. Suche oko mam 2 roky. Je mi 29. Na imunologii nebylo nic zjisteno. BUT mam 2 sec. Shirmer  normalni. Od zacatku problemu mi doktori rikali ze mam jen mirnou meibomitidu. Na meibomskych zlazach nebyla videt zadna velka obstrukce. Delam teple obklady od zacatku potizi ale nepomahaji mi vubec. Pred rokem bylo jeste videt jak z nekterych zlaz vychazi tuhe meibum ktere vypada jako "spunt" nyni vyvody meibomskych zlaz nejsou temer videt. Nikdy jsem nemela videtelne znamky zanetu. Proto me lekari vetsinou " odbyli" a poslali me domu s tim ze si mam kapat umele slzy ( ktere mi stejne nikdy nepomahaly). Situace je ale stale cim dal horsi. Na zacatku potizi jsem mela Azyter, Tobradex ale nepomohl mi, spis oci vic podrazdil. Musela jsem se vzdat svoji prace a vzdelani. Nemuzu sedet u PC v klimatizaci. Mam pocit jakoby padani strepu do oci a odreni povrchu oci. Jsou to opravdu nesnesitelne bolesti. Pokud se situace nezlepsi budu muset zadat o eutanazii. Neni mozne s touto nemoci najit praci a  psychicky to proste nelze ustat. Stale doufam ze v budoucnu snad bude nejaka moznost lecby transplantace meibomskych zlaz atd. Bohuzel v Ceske republice neni ani zajem ze strany ocnich lekaru tuto nemoc lecit a diagnostikovat. Nevim jestli je mozne v CR sehnat skleralni cocky pro suche oko, jestli se pouziva napr. amniova membrana pro suche oko atd? Podle meibografie v breznu 2019 mam meibomske zlazy zkracene o 75 %. Zlazy na kraji vicek produkuji malo meibomu v prostredku a na pravem oku neprodukuji zadne meibum tj. jsou asi odumrele. Nekolikrat mi byla doporucovana IPL terapie prvni jsem mela v rijnu 2018. Ale po 2 aplikacich jsem mela velkou bolest v ocnich vickach ( asi byla nastavena prilis vysoka teplota a nikdo me neinformoval o tom ze lze snizit- nevim jestli je mozne ze IPL terapie mohla meibomske zlazy znicit? Teplota byla asi 13 J/cm2) Nebyla provedena meibografie pred a po zakroku takze nevim jestli IPL zlazy ponicilo. Vsechny leky na suche oko Ikervis, Xiidra i dalsi Maxitrol, Tobradex, Monopec, Softacord, Azyter zpusobuji hodne velke podrazdeni. Snazila jsem se je kapat tak jak mi bylo doporuceno 10 dni atd. Ale podrazdeni je opravdu nesnesitelne.  Nevim jak dal oci lecit? Mam porad pocit jak kdyz by oci byly poskrabane a odrene nebo doslova poleptane nejakou chemickou latkou. Mam i tupou bolest oci boli me jakoby cela ocni bulva.  I autologni serum ktere jsem si kapala rok 1x denne mi vubec nepomohlo ani steroidni kapky kapala jsem 1x denne 5 mesicu od unora 2019. Plugy take nepomohly. Lipiflow v cervnu 2019. Dodrzuji protizanetlivou dietu. Nosim specialni bryle na suche oko Ziena ale stejne muj problem neresi. K oku nesmi prijit ani trochu vetru jinak jsou bolesti. Kdyz mam bryle prilis utazene tak se mlzi. Nemuzu v tomto stavu pracovat. Navstivila jsem vsechny velke kliniky v CR, VNKV, FKV nikdo mi nepomohl. Nevim co dal. Muzete mi nejak pomoci?

Tradiční čínská medicina má přípravek určený na snížení suchosti a únavy očí a výživu očního okolí.Je to balení 10 dvojic navlhčených obkladů,které se přikládají na 20 -30 minut.Hlavní součásti obkladu jsou:kordyseps čínský a žeňšeň a další vzácné byliny:Schizonepeta Tenufolia,Angelica Polymorpha Sinensis,Acorus Tatarinowii,Saposhnikovia Divaricata,Ligusticum Chunnxiong a Tribulus Terrestris.Bližší informace zde bohužel nejsou dovolené,v případě zájmu mě kontaktujte.

Ing. Vladimír Cvrk

• Dobrý den , vážený pane doktore ,mám takový zvláštní dotaz, letos mne bylo 71 let .Chci se zeptat zda v těchto letech má cenu si zakoupit produkt na podporu růstu vlasů (ne že bych jich měla málo,ale v mládí přeci jenom jich bylo více)
    je možné mi odpovědět abych jenom nevyhodila zbytečně peníze ?Děkuji mockrát a s pozdravem

Určitě ano.Na tento problém se mým klientům osvědčil přípravek Schindeleho minerály.

• bolesti břicha
  • zažívací potíže