Konzultace online • 1 500 Kč

Koučování • 2 000 Kč

Online konzultaci je možné hradit převodem na účet číslo: **********/****, případně QR kódem v rámci online konzultace. Jako poznámku uveďte jméno a datum konzultace.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

RR Terapie s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

OTEVÍRÁME NOVOU KANCELÁŘ !!!

CHRÁNÍME VAŠE ZDRAVÍ - naše kancelář je vybavená výkonnou čističkou vzduchu se šestinásobným filtrem a ion...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií, Praha - aplikovaná psychoterapie
  • PVŠPS , Praha - specializace psychoterapie ve zdravotnictví, pětiletý daseinsanalytický výcvik
  • SearchForce, Praha - vzdělávací program: Kouč
Zobrazit více

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online consultations

Ostatní služby

Online consultations

2 500 Kč

1 názor pacienta

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Není to poprvé co jsem byla na terapii, ale s panem Ondřejem jsem byla spokojená asi nejvíce. Byl velmi empatický a terapie byla opravdu o mě pro mě. Také musím velmi kladně hodnotit kancelář, která na mě působila jako oáza klidu v centru velkoměsta. Jsem velice spokojená a k panu Ondřejovi budu docházet i nadále.

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský

Moniko, děkuji Vám za hezké hodnocení. Také se mi s Vámi hezky pracovalo a doufám, že se nám bude dařit spolupráce i do budoucna. Jsem rád, že se vám u nás líbí. S pozdravem Ondřej.

OTEVÍRÁME NOVOU KANCELÁŘ !!!

Ukončené školy

• SearchForce, Praha - vzdělávací program: Kouč