Dentální hygiena

Nepřijímám nové pacienty, neošetřuji děti.

• dentální hygiena

Umístění: Dentální hygiena Jiný

Vřele doporučuji a moc děkuji paní Brůžkové za bezbolestné provedení dentální hygieny a poradenství. Díky jejímu přátelskému jednání ze mne opadl strach .
Vše mi srozumitelně vysvětlila a poradila co a jak.

Umístění: Dentální hygiena Jiný

U paní Brůžkové už jsem byla po několikáté a mohu jen doporučit, je opravdový profesionál. Všechno mi ochotně vysvětlila a také mě upozornila na problém, který můj zubař zanedbal a bylo třeba ho řešit.

Umístění: Dentální hygiena instruktáž domácí dentální hygieny

S paní Brůžkovou vynikající komunikace, moderně vybavená ordinace, všude dokonalá čistota.Veškeré mé dotazy mi byly ochotně zodpovězeny, vybrali jsme vhodnější pomůcky na péči i pro děti.Naprosto perfektní a profesionální práce.Mrzí mě jen, že jsem nešla již dříve, protože tak krásně ošetřené zuby,jsem ještě neměla.Jsem velice spokojená a všem velice ráda návštěvu u paní Brůžkové, vřele DOPORUČUJI.Já na příští návštěvu už vyrážím i s dcerkou.Moc za vše děkuji.

Umístění: Dentální hygiena odstranění zubního kamene

Velice doporučuji, šetrné ošetření, vřelý přístup, skvělé rady, ráda se tam vracím a můj strach z ošetření zmizel, takže děkuji.

Umístění: Dentální hygiena odstranění zubního kamene

Návštěvu u paní hygienistky vřele doporučuju. Bezbolestné a precizní ošetření zubů. Srozumitelně vysvětlena metoda správného čištění zubů a jeho nácvik. Doporučení výběru vhodných pomůcek. Ochotné a vstřícné jednání. Za mě maximální spokojenost.

Umístění: Dentální hygiena léčba onemocnění dásní

Díky citlivému a preciznímu přístupu k pacientům jsem ztratila obavy z ošetření. Jejími profesionálními ošetřeními se můj stav radikálně zlepšil, za což jí velmi děkuji. Je velmi milá, příjemná a plná životní energie. Z mého hlediska plně doporučuji.

Umístění: Dentální hygiena léčba onemocnění dásní

Muzu Jen doporucit! Pani Nicola Dela svoji praci s laskou! Zuby nadherne vycistene a vse Krasne vysvetlene! Kdybych mohla dam vice hvezd nez petJsem velice spokojena a Nicole moc dekuji

Umístění: Dentální hygiena Zubní kámen, krvácení dásní

Velmi precizní přístup, kvalitní služba a vše mi bylo vysvětleno tak, abych to pochopila. Zuby mi byly očištěny a díky vysvětlení správného čištění zubů a mezizubních prostor, jsou kontrolní návštěvy pouze formalitou. Doporučuji!

Dr.ssa, Ing. Nicola Brůžková, DiS., MBA, LL.M.

Velice děkuji za krásné a milé hodnocení a budu se těšit na další návštěvu.

kvalitní péče, všechny mé dotazy srozumitelně zodpovězené a vše vysvětleno, zuby úžasně vyleštěné a vybělené

milá, ochotná ,velmi dobré odborné znalosti,