Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Bělení domácí • 4 000 Kč

Bělení - domácí s quick startem • 4 350 Kč

Dentální hygiena - děti do 14 let • 780 Kč +14 Více

Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí • 1 480 Kč

Dentání hygiena - víkend • 1 780 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Dobrý den, ráda bych Vám představila novou kolegyni, která se se mnou bude střídat v mojí ordinaci od ledna 2020. Slečna se jmenuje Tereza Paďour. St...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Bělení domácí

4 000 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Odstranění zubního kamene, plaku

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

1 480 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

Dentální hygiena Kateřina Dušková

První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

1 780 Kč

Pískování (air flow)

Vyšetření dutiny ústní

Vyšetření krvácivosti dásní

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena - Tereza Paďour - dospělí

Dobrý den, byla jsem u paní hygienistky Terezy Paďour a odcházela jsem spokojená s tím, že hygienu mám perfektní, paní hygienistka zuby vyčistila a vyleštila za cca 35 minut. Dnes jsem byla na prevenci u zubní lékařky a na zadní straně sedmičky u dásně a pod dásní jsem měla velké množství zubního kamene a dělal se tam i chobot, lékařka mi jej odstraňovala asi 10 min. Nutno řící, že na zadní strany stoliček jsem se paní hygienistky ještě ptala a prý je vše v perfektním stavu. Tak nevím, vzhledem k tomu, že to byla nejvyšší cena jakou jsem za hygienu platila, tak bych nečekala dočišťování 2 dny po návštěvě. Jinak prostředí bylo fajn a paní hygienistka byla příjemná.

Dobrý den,
vzniklá situace mě moc mrzí.
Stomatolog a dentální hygienistka pracují jako tým a tzv. "kontrola čtyř očí" zde funguje jako běžná praxe. Já sama své pacienty vždy moc prosím o zpětnou vazbu, kdyby zubní lékař po mém ošetření ještě něco objevil. V těchto případech se domluví náhradní termín a já s omluvou a kompenzací konkrétní zub/y dočistím (paní Paďour by samozřejmě udělala totéž).
Velké eso v rukávu je totiž rentgen, který má stomatolog narozdíl od DH k dispozici (pokud nejsou ze stejného pracoviště). A jsou místa, kde je zrakem nebo pohmatem (nástrojem) zubní kámen špatně dohledatelný, zatímco na snímku krásně viditelný. Proto je úplně nejlepší, když pacient donese snímky na dentální hygienu s sebou.

Co se týče času, ptala jsem se paní Terezy a brala Vás prý o něco dříve - tedy celkový čas byl určitě delší než 35 min.

Kdybyste měla zájem o dočištění, neváhejte paní Paďour kontaktovat.

Děkuji, K. Dušková

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Znalost jazyků

Angličtina