Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

1 300 Kč

4 800 Kč

2 000 Kč

2 000 Kč

Vážení pacienti,
i mě situace dohnala ke zdražení opakované návštěvy. Cena 2000 Kč je platná od 10.3.2024 kromě pacintů objednaných před zdraž...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Vřele doporučuji, skvělý přístup i ochota. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Byla jsem spokojena s peclivym a kvalitním osetrenim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ing. Dušková byla velmi pečlivá, příjemná, vše vysvětlila, prostě Profesionál . Zatím nejlepší zkušenost s dentální hygienou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše perfektně provedeno a vysvětleno. Šel jsem to nějak pretrpět, ale nakonec to bylo úplně ok. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka je pečlivá, starostlivá a moc příjemná. Vždy příjemná návštěva, na kterou se těším. Byla jsem za poslední roky i jinde, ale doufám, že už nebudu muset.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní přístup, skvělá péče. Krásné a čisté prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvěle provedena dentální hygiena, jako vždy! Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto skvělá péče. Předčila mé očekávání. Navíc velmi příjemná dentální hygienistka v příjemném, moderním prostředí.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena děti do 14 let

Velmi milý a citlivý přístup, přesto s důrazným a efektivním vysvětlením následků špatné péče o zuby (nastávajícímu puberťákovi). Pacient byl z průběhu ošetření nadšený a prý přijde rád znovu (na jahodovou pastu :)) děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup, jako vždy skvěle objednávání termínu přes net.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková