Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) (1 780 Kč)

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) (1 480 Kč)

Dentální hygiena - děti do 14 let (780 Kč) + 14 Více

Dentání hygiena - víkend (1 780 Kč)

Dentální hygiena - david urban (1 480 Kč)

Bělení domácí (4 000 Kč)

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro d...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

U paní Duškové jsem byla už vícekrát. Je nesmírně pečlivá a citem pro pacienta. Naučí i techniku správného čistění zubů a doporučí vhodný mezizubní kartáček. Návštěvu doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milý komentář a mám velkou radost z toho, že se stále vracíte :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velmi příjemná slečna/paní hygienistka mi skvěle vysvětlila, jak správně čistit zuby a kde jsem dělala chyby, doporučila vhodnou velikost mezizubních kartáčků a pečlivě vyčistila všechny zuby. Milé a sympatické prostředí, mohu jen vřele doporučit!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za Vaši moc milou návštěvu a krásné hodnocení. Budu se těšit na příště! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Pani Duskova odvedla skvelou praci, navic je velice prijemna, komunikativni a vse srozumitelne vysvetli. Cisteni bylo setrne a naprosto bezbolestne, muzu doporucit i lidem ktery maji z podobnych zakroku obavy. Dekuji

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář a milou návštěvu :-) Budu se těšit znovu naviděnou! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní ing.Dušková je velice milá,přátelská a příjemná,přitom odvádí kvalitní a profesionální práci.Perfektně mi odstranila můj zubní kámen a na závěr mi ještě dala dobré rady, vše vysvětlila a názorně ukázala.
Ráda přijdu znovu,mohu ji vřele doporučit i ostatnim!

Dobrý den,
mám velkou radost, že jste byla spokojená. Děkuji za hezký komentář i Vaši milou návštěvu a budu se těšit na další. KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jako vždy, byla jsem velmi spokojená. Paní Dušková je pečlivá a velmi milá. Ošetřovala mě i mého vnuka. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,
moc ráda jsem Vás oba viděla a budu se těšit na příště. Děkuji za milé hodnocení! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vždy jsem maximálně spokojena s kvalitní, profesionální prací a velmi lidským a příjemným přístupem. Určitě mohu návštěvu jen doporučit.

Dobrý den,
podle kalendáře jste byla u kolegy Davida Urbana. Moc mě těší, že jste byla spokojena a budeme se těšit na Vaši další návštěvu! KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

Za mně dávám všechny palce nahoru, perfektně odvedená práce. Mám zuby takové, že je ani nepoznávám, takže pecka a už teď vím, že je dobré doporučit kvalitu a profesionalitu, která zde prostě jasně jde s dobou. Sednul jsem si na zadek a odešel s údivem jak mám krásně čisté zuby....Děkuji moc Holcman

Dobrý den,
moc díky za krásný komentář, udělal mi velkou radost! Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

DH navštěvuji pravidelně, u paní Duškové jsme byl ale poprvé a zcela jistě ne naposledy, mohu porovnávat a tady jsem byl velmi spokojený.
Moc se mi líbilo, že jsem dostal SMS o malém zpoždění , což se může kdykoliv stát, a nepamatuji se že by měl někdo jiný potřebu se omluvit a informovat zákazníka v oblasti lékařských služeb o 15 minutovém skluzu, všude jinde se to bere jako normální stav. O důvod více se objednat právě zde. Vyšší cena za výkon je naprosto v souladu s poskytovanou kvalitou.

Dobrý den,
moc děkuji za milé hodnoceni! Časový skluz mívám bohužel poměrně často - většinou, když je potřeba návštěvu dotáhnout do konce - někdy se zákrok s instruktáží nevejde do časového intervalu, ale zároveň ne o tolik, abych pacienta zvala na další návštěvu.
Pokud se mi takové zpoždění "vleče" přes více klientů, snažím se dávat včas vědět.
Jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojený a budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní dentální hygienistka Kateřina je člověk na svém místě! Jestli si představuji nějak lékaře 21. století, tak přesně takhle. Vše mi bylo vysvětleno a názorně ukázáno. Těším se na příští návštěvu.

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojen a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ing. Duškovou jsem si vybrala na základě doporučení a kladné informace se potvrdily. Veškeré obavy ze mne spadly. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Také je pro klienta praktické, že se lze objednat přes internet - tudíž člověk nepromarní hodiny marnou snahou se někam dovolat.
Marta Soukupová

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mockrát děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou! KD

Pískování (air flow)

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene, plaku

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Cena není uvedená

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Cena není uvedená

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Vyšetření dutiny ústní

Cena není uvedená

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

780 Kč

780 Kč

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentání hygiena - víkend

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Dentální hygiena - david urban

1 480 Kč

Paní Dušková je velmi příjemná, hodná. Vše vysvětlí, nic nebolí a z mé první návštěvy jsem
si odnesla výborný pocit. Moc ráda se k paní Duškové budu vracet a zdokonalovat svoje
zuby.
Můžu tedy jedině doporučit, protože její přístup, přátelskost, úsměv a dokonalý servis jsou
prostě úžasné.
Hodinka uteče jako nic a člověk odchází s úsměvem na rtu.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc mě těší, že jste byla s návštěvou spokojena a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost! Budu se těšit znovu naviděnou!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vždy velmi příjemná návštěva dentální hygieny. Vše je podrobně vysvětleno. Profesionální přístup. O zubech se dozvíte i zajímavé věci :)

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc díky za milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou :-) KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Katku Vám vřele doporučuji a jsem s její péčí velmi spokojen. Profesionálka každým coulem a navíc se s ní velmi přijemně povídá. Návštěvou u ní nemůžete udělat chybu :)

Dobrý den, Vaše spokojenost mě moc těší a děkuji za milé hodnocení :-) KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Je vidět, že paní Kateřinu práce opravdu baví, protože nikdy se mi nikde nevěnovali tolik, jako tady paní Kateřina. Před návštěvou mne upozornila na 15min zpoždění (kvůli rozbitému přístroji), abych nemusela čekat (to se mi nikdy nikde nestalo :D) a opravdu jsem dostala péči, za jakou jsem si zaplatila. Věnovala se mi přes hodinu, povídala si se mnou, vše vysvětlovala, osvětlila mi, jak si správně čistit zuby a ještě mi byla schopná poradit, co dělat s problémovým zubem, abych nemusela platit tisíce. Velice jí děkuji :) . Pokud se na dentální hygienu chystáte, paní Kateřina je správná volba, protože ví co dělá a dělá to výborně. Ráda se budu vracet.. !!! Snad za nedlouho na bělení zubů :)

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Radko, moc díky za Váš moc hezký komentář, udělal mi velkou radost a budu se na Vás těšit :-) KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentalnu hygienu som sa objednal prvykrat v zivote na zaklade doporucenia od stomatologia a vybornych referencii na Katku. Ocakaval som nieco podobne ako zubara. Na moje prijemne prekvapenie obavy neboli na mieste (velmi opatrny / setrny pristup). Komunikacia pred a pocas samotneho vykonu vyborna. Mal som stale prehlad, co sa prave vykonavalo. Mal som za to, ze sa o zuby staram dobre, ale po vykone bol rozdiel aj taky znacny. Nemozem inak ako doporucit (co sa uz aj stalo).

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Pavle, to mám radost, že Vaše obavy jsou pryč a moc děkuji za moc hezký komentář a doporučení! KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kačenka je člověk na pravém místě. Kromě toho, že je velice milá a příjemná (nikdy se mi nechce z ordinace odcházet :) ), dělá svoji práci opravdu skvěle. Nic nebolí, vždy předem řekne, co bude následovat a uteče to jako voda. Už si neumím představit, že bych se svěřila někomu jinému. Není nad to, když člověka jeho práce baví a naplňuje, Kačka je tím nejlepším příkladem :). Už se moc těším na další návštěvu :). Adéla K.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Adélko, moc děkuji za Vaše milé hodnocení, udělal mi velikou radost a i já se těším, když vidím v objednacím kalendáři Vaše jméno :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

U zubaře jsem nebyl několik let, protože mám z něj strach. Odhodlal jsem se proto zajít nejdříve na dentální hygienu a proto jsem hledal někoho, kdo má nejlepší hodnocení. Díky tomu jsem narazil na paní Kateřinu, která měla opravdu úžasné recenze a jsem za to strašně rád, že jsem si zrovna vybral jeji ordinaci. Hned při vstupu do ordinace působila velice přátelsky a strach díky tomu ihned opadl. Každý svůj krok podrobně popisuje, celou hodinku si s vámi povídá a tak vám to velice rychle uteče. Celá procedura byla naprosto bezbolestná a výsledek úžasný! Doporučuji vám si také rovnou nechat hned vybělit zuby - nejlepší volba co jsem kdy udělal. Vřele všem doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mám radost, že Vaše obavy ze zubařského křesla jsou pryč a budu se těšit na další návštěvu, až Vám skouknu výsledek bělení :-) Možná přijde i kouzelník :-)

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednoznačně mohu doporučit! Když jsem si četl všechny pozitivní reakce, tak jsem si říkal, že to není ani možné. Ale ano.. vše na jedničku - krásná ordinace, skvělá a profesionální práce paní Duškové. Rozhodně nejlepší dentální hygiena na které jsem byl. Zuby jsou jako nové :) Těším se na příště a ještě jednou děkuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Ondřeji, to mě mám radost, že jste byl spokojený :-) Díky za krásné hodnocení a také se budu těšit! KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S dentální hygienou jsem byla maximálně spokojená. Byla to má první návštěva dentální hygieny a měla jsem trochu obavy, ale paní Kateřina než začne něco dělat, vše vysvětlí a provádí práci šetrně. Byl to v podstatě relax, což jsem ještě v zubařském křesle nezažila :-). Moc děkuji. Petra

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Petro, moc mě těší, že Vaše obavy ze zubařského křesla jsou tatam :-) I já děkuji, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentální hygieně jsem byla poprvé a jsem ráda, že jsem dala na zdejší komentáře a vybrala si právě paní Kateřinu. Ošetření bylo provedeno velmi pečlivě a současně i bezbolestně. Vždy jsem předem věděla, co bude následovat, takže mé počáteční obavy se rozplynuly. Děkuji za perfektně odvedenou práci a hlavně za Váš milý a vstřícný přístup ke mě jako pacientovi.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Jarko, moc děkuji za pozitivní komentář a jsem ráda, že obavy zmizely. Držím palce s dalším postupem a budu se těšit znovu naviděnou, KD

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků