Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) (1 780 Kč)

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) (1 480 Kč)

Dentální hygiena - děti do 14 let (780 Kč) + 14 Více

Dentání hygiena - víkend (1 780 Kč)

Dentální hygiena - david urban (1 480 Kč)

Bělení domácí (4 000 Kč)

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro d...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

U paní Duškové jsem byla už vícekrát. Je nesmírně pečlivá a citem pro pacienta. Naučí i techniku správného čistění zubů a doporučí vhodný mezizubní kartáček. Návštěvu doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milý komentář a mám velkou radost z toho, že se stále vracíte :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velmi příjemná slečna/paní hygienistka mi skvěle vysvětlila, jak správně čistit zuby a kde jsem dělala chyby, doporučila vhodnou velikost mezizubních kartáčků a pečlivě vyčistila všechny zuby. Milé a sympatické prostředí, mohu jen vřele doporučit!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za Vaši moc milou návštěvu a krásné hodnocení. Budu se těšit na příště! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Pani Duskova odvedla skvelou praci, navic je velice prijemna, komunikativni a vse srozumitelne vysvetli. Cisteni bylo setrne a naprosto bezbolestne, muzu doporucit i lidem ktery maji z podobnych zakroku obavy. Dekuji

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář a milou návštěvu :-) Budu se těšit znovu naviděnou! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní ing.Dušková je velice milá,přátelská a příjemná,přitom odvádí kvalitní a profesionální práci.Perfektně mi odstranila můj zubní kámen a na závěr mi ještě dala dobré rady, vše vysvětlila a názorně ukázala.
Ráda přijdu znovu,mohu ji vřele doporučit i ostatnim!

Dobrý den,
mám velkou radost, že jste byla spokojená. Děkuji za hezký komentář i Vaši milou návštěvu a budu se těšit na další. KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jako vždy, byla jsem velmi spokojená. Paní Dušková je pečlivá a velmi milá. Ošetřovala mě i mého vnuka. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,
moc ráda jsem Vás oba viděla a budu se těšit na příště. Děkuji za milé hodnocení! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vždy jsem maximálně spokojena s kvalitní, profesionální prací a velmi lidským a příjemným přístupem. Určitě mohu návštěvu jen doporučit.

Dobrý den,
podle kalendáře jste byla u kolegy Davida Urbana. Moc mě těší, že jste byla spokojena a budeme se těšit na Vaši další návštěvu! KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

Za mně dávám všechny palce nahoru, perfektně odvedená práce. Mám zuby takové, že je ani nepoznávám, takže pecka a už teď vím, že je dobré doporučit kvalitu a profesionalitu, která zde prostě jasně jde s dobou. Sednul jsem si na zadek a odešel s údivem jak mám krásně čisté zuby....Děkuji moc Holcman

Dobrý den,
moc díky za krásný komentář, udělal mi velkou radost! Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

DH navštěvuji pravidelně, u paní Duškové jsme byl ale poprvé a zcela jistě ne naposledy, mohu porovnávat a tady jsem byl velmi spokojený.
Moc se mi líbilo, že jsem dostal SMS o malém zpoždění , což se může kdykoliv stát, a nepamatuji se že by měl někdo jiný potřebu se omluvit a informovat zákazníka v oblasti lékařských služeb o 15 minutovém skluzu, všude jinde se to bere jako normální stav. O důvod více se objednat právě zde. Vyšší cena za výkon je naprosto v souladu s poskytovanou kvalitou.

Dobrý den,
moc děkuji za milé hodnoceni! Časový skluz mívám bohužel poměrně často - většinou, když je potřeba návštěvu dotáhnout do konce - někdy se zákrok s instruktáží nevejde do časového intervalu, ale zároveň ne o tolik, abych pacienta zvala na další návštěvu.
Pokud se mi takové zpoždění "vleče" přes více klientů, snažím se dávat včas vědět.
Jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojený a budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní dentální hygienistka Kateřina je člověk na svém místě! Jestli si představuji nějak lékaře 21. století, tak přesně takhle. Vše mi bylo vysvětleno a názorně ukázáno. Těším se na příští návštěvu.

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojen a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ing. Duškovou jsem si vybrala na základě doporučení a kladné informace se potvrdily. Veškeré obavy ze mne spadly. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Také je pro klienta praktické, že se lze objednat přes internet - tudíž člověk nepromarní hodiny marnou snahou se někam dovolat.
Marta Soukupová

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mockrát děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou! KD

Pískování (air flow)

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene, plaku

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Cena není uvedená

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Cena není uvedená

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Vyšetření dutiny ústní

Cena není uvedená

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

780 Kč

780 Kč

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentání hygiena - víkend

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Dentální hygiena - david urban

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Absolutní spokojenost. Nejlepší dent. hygiena na které jsem zatim byla. Pani Dušková je velmi šikovná a milá.
- je velmi šetrná (nejen k zubum a a dasnim ale i k makeupu :)
- všechno co dělá, zároveň vysvětluje
- dala mi jiné (a myslím, že lepší) tipy, jak správně čistit zuby

Dobrý den, Vaše spokojenost mě moc těší a děkuji za milé hodnocení :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena (60-75 min.)

Skvělý profesionální výkon od úvodního rozhovoru až po konečnou instruktáž a další nasměrování. Bezbolestné ošetření a velmi příjemná komunikace. Objednání na přesný čas. Paráda:-)

Dobrý den,
moc děkuji za milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Díky za návrat k hezkým zubům! Paní Kateřina je profesionál se vším všudy! Skvělá péče! Velice doporučuji!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Moc děkuji za hodnocení a rádo se stalo :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Je dobré mít jistotu, že jste v odborných rukou a úroveň péče je na absolutním maximu. Pokud se k tomu přidá extrémní pečlivost, schopnost odborně poradit a zejména relaxující a ochotný přístup, stává se radostí se ke Katce objednávat. Výjimečně se v tomto případě potkává špičková odbornost s empatií a maximální snahou zpříjemnit každou návštěvu. Dásně přestaly krvácet, zuby nebolí, zlepšení od mé první návštěvy před tuším 2 lety o 100% ... víc netřeba dodávat.

Dobrý den,
mockrát děkuji za Váš krásný komentář, udělal mi velkou radost a budu se těšit na další návštěvu! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Přes všechny obavy byla návštěva dentální hygieny u Katky příjemný zážitek. Velmi profesinální a pečlivý přístup, naprosto nic nebolelo, všechno bylo skvěle vysvětleno a docela jsme se nasmáli ;-) Můžu jen doporučit!!!

Dobrý den Terko,
mockrát děkuji za Vaše hodnocení a budu se těšit na další střílení gumového rozvěrače rtů :D

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Perfektní po všech stránkách. S takovou pečlivostí a jsem se dlouho nesetkal. Paní Kateřinu vřele doporučuji a rád se k ní opět vrátím!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za komentář a budu se těšit znovu naviděnou!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Moje druhá návštěva a opět velmi spokojen s přístupem paní Duškové. Jak již několik lidí psalo , příjemně strávený čas a dokonce u doktora a navíc na zubařském křesle ? :-) Asi víc komentáře není třeba....

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc díky za milé hodnocení, budu se těšit na Vaši třetí a snad ne poslední návštěvu :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dentální hygienu jsem vybírala především podle hodnocení zde na webu a rozhodně jsem udělala dobře! Na dentální hygieně jsem byla vůbec poprvé a trochu jsem se bála, paní Dušková mi ale vše vysvětlila krok po kroku. Výsledek byl skvělý, naprosto předčil má očekávání, a to i co se bolesti týče - absolutně nic mě během celého procesu nebolelo, naopak to bylo spíše příjemné. Skvělý přístup, perfektně odvedená práce a navíc skvělý pokec a plno doporučení a vychytávek, abych se o svůj chrup mohla lépe starat :) Už se těším na další návštěvu!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Nino, moc děkuji za Váš milý komentář. I já jsem si připadala jako s kamarádkou na kafi a bud uráda, když vychytávky k čištění zaberou :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentální hygieně jsem byla několikrát, ale s takovou precizností a zároveň jemností, jsem se nesetkala. Navíc estetický výsledek naprosto předčil mé očekávání, zuby jsou nejen bez kamene, ale navíc přirozeně bílé a bez pigmentů, nepoznávám svůj vlastní úsměv :-). Katko děkuji, pro mě jste jednoznačně hvězda.
Marcela M.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Marcelo, moc díky za Váš krásný komentář, udělal mi velkou radost :-) KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kvalitně odvedená práce s velice profesionálním a zároveň lidským přístupem. Zvláštní, ale opravdu lze říci, že jde o příjemně strávený čas a ještě k tomu s přínosem pro vaše zdraví. :)

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, Vaše spokojenost mě moc těší a snad znovu naviděnou :-)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků