Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

1 300 Kč

4 800 Kč

2 000 Kč

2 000 Kč

Vážení pacienti,
i mě situace dohnala ke zdražení opakované návštěvy. Cena 2000 Kč je platná od 10.3.2024 kromě pacintů objednaných před zdraž...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Milý a profesionální přístup, velká spokojenost. To není samozřejmost všude. Těším se na další návštěvu. Rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milý, profesionální a empatický přístup. V minulosti jsem byla už u 5-ti hygieniků, ale tady to bylo nejlepší.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani hygienistka Kateřina byla hodně příjemná, všechno vysvětlila a s návštevou jsem byl hodně spokojený.

Byl jsem na první návštěvě, začínali jsme pískováním zubů, pak probíhalo odstraňování zubního kamene, fluoridace (myslím že se to tak jmenovalo) a ukázka čištění zubů a mezizubních oblastí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Vždy skvělá a citlivá péče, nikdy bych si nemyslel, že se dá v zubařském křesle doslova relaxovat!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto profesionální a skvělý přístup! Vše podrobně vysvětleno a názorně ukázáno. Maximálně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vřele doporučuji, je skutečně skvělá. Pečlivá a vše předem vysvětleno. Bezbolestné ošetření.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup, citlivé zacházení, příkladná důslednost. Trpělivé vysvětlení eliminace dalších možných problémů s paradentózou.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Jiný

skvělá péče, hezká ordinace, profesionální přístup, cenově přijatelné, je super, dobré vybavení, je to blízko centra

Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemné prostředí, milé jednání, kvalitní ošetření, vše dopodrobna vysvětleno... těším se na další návštěvu :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektni profesionalni pristup, velmi milá, s velkou erudicí. Prijemna ordinace.
Lze zcela doporucit.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková