Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

158 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 34 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro dentální hygienistky, kde byl mým… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patroSlužby: Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Vždy jsem maximálně spokojena s kvalitní, profesionální prací a velmi lidským a příjemným přístupem. Určitě mohu návštěvu jen doporučit.

• M
    Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patroSlužby: dentální hygiena

Za mně dávám všechny palce nahoru, perfektně odvedená práce. Mám zuby takové, že je ani nepoznávám, takže pecka a už teď vím, že je dobré doporučit kvalitu a profesionalitu, která zde prostě jasně jde s dobou. Sednul jsem si na zadek a odešel s údivem jak mám krásně čisté zuby....Děkuji moc Holcman

• P
    Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patroSlužby: dentální hygiena

DH navštěvuji pravidelně, u paní Duškové jsme byl ale poprvé a zcela jistě ne naposledy, mohu porovnávat a tady jsem byl velmi spokojený.
    Moc se mi líbilo, že jsem dostal SMS o malém zpoždění , což se může kdykoliv stát, a nepamatuji se že by měl někdo jiný potřebu se omluvit a informovat zákazníka v oblasti lékařských služeb o 15 minutovém skluzu, všude jinde se to bere jako normální stav. O důvod více se objednat právě zde. Vyšší cena za výkon je naprosto v souladu s poskytovanou kvalitou.

Dobrý den,
    moc děkuji za milé hodnoceni! Časový skluz mívám bohužel poměrně často - většinou, když je potřeba návštěvu dotáhnout do konce - někdy se zákrok s instruktáží nevejde do časového intervalu, ale zároveň ne o tolik, abych pacienta zvala na další návštěvu.
    Pokud se mi takové zpoždění "vleče" přes více klientů, snažím se dávat včas vědět.
    Jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojený a budu se těšit znovu naviděnou, KD

• D
    Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patro

Paní dentální hygienistka Kateřina je člověk na svém místě! Jestli si představuji nějak lékaře 21. století, tak přesně takhle. Vše mi bylo vysvětleno a názorně ukázáno. Těším se na příští návštěvu.

Dobrý den,
    jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojen a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost :-) KD

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patroSlužby: Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Ing. Duškovou jsem si vybrala na základě doporučení a kladné informace se potvrdily. Veškeré obavy ze mne spadly. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Také je pro klienta praktické, že se lze objednat přes internet - tudíž člověk nepromarní hodiny marnou snahou se někam dovolat.
    Marta Soukupová

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2018-07-24

Dobrý den, mockrát děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou! KD

• F
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednalo se o mou první návštěvu dentální hygieny vůbec. Paní Ing. Dušková byla příjemná a vstřícná, vše mi perfektně vysvětlila a zubní kámen odstranila. Zároveň mi doporučila pro mé zuby vhodné mezizubní kartáčky. Moc děkuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2018-04-17

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla s návštěvou spokojena a děkuji Vám za milé hodnocení. Budu se těšit opět nashledanou, až zkontroluji efekt mezizubních kartáčků :-) KD

• Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patro

Velice milá doktorka, vzhledem k tomu jak jemne čistila jsem byl překvapen s viditelnym vysledkem. A už taky vím který elektrický kartáček si mám koupit. Děkuju

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2018-04-17

Dobrý den, mám radost, že jste byl s výsledkem spokojen a moc Vám děkuji za komentář. Budu se těšit znovu naviděnou, až mi poreferujete o novém kartáčku :-) KD

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Z toho jaké mam úzkosti a strach z lékařů jsem nakonec zvládla diky paní doktorce.Mila a šetrná všechno vysvětlila nebyl důvod mít jakékoli obavy.Takze vřele Doporucuji! A při me další návštěvě určitě zase zavítam k Paní Doktorce .

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2018-04-17

Dobrý den, moc mě těší, že strach a úzkost jsou pryč. Doufám, že příště už si ke mně přijdete zarelaxovat :-) Budu se těšit, KD

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto úžásná, milá, příjemná paní. Vše dobře vysvětlí a ochotně zodpoví jakékoliv otázky. Mám velký strach ze zubních specialistů a vadí mi kovové pomůcky, které používají při své práci a i přes to jsem naprosto spokojená jak s paní tak s provedením práce. Cena za kvalitu odpovídá. Těším se na příští návštěvu a všem doporučuji.

Dobrý den,
    moc děkuji za krásný komentář. Mám radost, že jste strach překonala a doufám, že příště už to bude naprosto bez obav :-) Budu se těšit, KD

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentální hygieně jsem byla poprvé a musím říct, že z toho mám vážně dobrý pocit. Paní Kateřina Dušková byla velice milá, vše mi hezky vysvětlila a popsala. Moc jí děkuji za péči o mé zuby a za následné rady. A souhlasím s ostatními příspěvky - dentální hygiena nebolí :-) Markéta H.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2018-04-17

Dobrý den, to mám radost, že Vás první návštěva dentální hygieny nezklamala - Váš dobrý pocit je můj hlavní cíl :-) Děkuji za milé hodnocení a budu se těšit opět naviděnou, KD

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Dobrý den,
    ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro dentální hygienistky, kde byl mým učitelem praxe a zároveň velkým vzorem. Doposud jsem k němu posílala své pacienty, kteří potřebovali důkladné hloubkové čištění, nyní je mi ctí s ním spolupracovat ve své nové ordinaci. Objednávat se k němu můžete každé pondělí.

David Urban, DiS.
    Vzdělání na soukromé SVOŠZ pro DH, Sekaninova 12 ukončené absolutoriem v červnu 2004.
    První zaměstnání u MUDr. Zvolánka v Plzni: únor 2005 - duben 2007
    Odborný dohled při praktické výuce na DH škole únor 2008 - dosud
    Praha 6, MUDr. Podlešáková: prosinec 2008 - březen 2013
    Praha 4, MUDr. Cermanová: od října 2012 dusud
    Praha 4, poliklinika Budějovická: od ledna 2016 - 2018

Co vás čeká na návštěvě dentální hygieny
    Dentální hygiena je individuálně upravena pro každého konkrétního pacienta. Typicky zahrnuje jednu vstupní a dále udržovací návštěvy (tzv. recally) v intervalu cca půl roku. V některých případech je potřeba profesionální čištění chrupu rozdělit do více termínů (např. při silném krvácení dásní či velkých nánosech zubního kamene apod.).

Vstupní návštěva
    Vstupní návštěva trvá 60-75 minut, zahrnuje prohlídku chrupu a obeznámení s jeho stavem, následné ošetření spočívající v odstranění zubního plaku a kamene, popř. pigmentací (zabarvení od čaje, kávy, cigaret apod.) pomocí pískování (air flow) či depurace. Po profesionální hygieně je sklovina zaleštěna a nafluoridována. Závěr návštěvy tvoří individuální doporučení vhodné techniky čištění (se zaměřením na pacientova problematická místa) s praktickým nácvikem a výběr odpovídajících pomůcek, aby následná domácí péče o zuby byla co nejefektivnější.

Kontrolní návštěva (pokud je nutna - tzn. při vstupní návštěvě se nestihlo vše)
    Dalším krokem může být kontrolní návštěva, při které dentální hygienistka ověří, zda pacient zvládá chrup od minulé instruktáže správně vyčistit, nebo zda je nutná tzv. reinstruktáž. Tato návštěva zahrnuje důkladnou prohlídku chrupu, odstranění případných pigmentací ze zubů, plaku a zubního kamene, kontrolu techniky čištění a v některých případech výběr dalších pomůcek pro dokonalou domácí péči.

Udržovací návštěva (tzv. recall)
    Intervaly preventivních ošetření jsou individuální, nejčastěji je doporučováno absolvovat je 2-3 ročně (konkrétní čas pro další návštěvu se pacient dozví na vstupní prohlídce). Vhodná doba i průběh návštěvy záleží na pacientově osvojení vhodné techniky čištění, na tom, zda-li kouří a dalších různých faktorech.

• dentální hygiena

Nemoci