Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

147 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 49 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Co vás čeká Dentální hygiena je individuálně upravena pro každého konkrétního pacienta. Typicky zahrnuje jednu vstupní a dále udržovací návštěvy (tzv. recally) v intervalu cca půl… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Ordinace MUDr. Saberové - 4. patro

Olšanská 7, Praha 3
    130 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Pískování (air flow)
    Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) 1 480 Kč
    Dentání hygiena - víkend 1 780 Kč
    Bělení - domácí s quick startem 4 350 Kč
    Odstranění pigmentací (depurace/air flow)
    Odstranění zubního kamene, plaku
    Kontrola hygieny

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Co vás čeká
    Dentální hygiena je individuálně upravena pro každého konkrétního pacienta. Typicky zahrnuje jednu vstupní a dále udržovací návštěvy (tzv. recally) v intervalu cca půl roku. V některých případech je potřeba profesionální čištění chrupu rozdělit do více termínů (např. při silném krvácení dásní či velkých nánosech zubního kamene apod.).

Vstupní návštěva
    Vstupní návštěva trvá 60-75 minut, zahrnuje prohlídku chrupu a obeznámení s jeho stavem, následné ošetření spočívající v odstranění zubního plaku a kamene, popř. pigmentací (zabarvení od čaje, kávy, cigaret apod.) pomocí pískování (air flow) či depurace. Po profesionální hygieně je sklovina zaleštěna a nafluoridována. Závěr návštěvy tvoří individuální doporučení vhodné techniky čištění (se zaměřením na pacientova problematická místa) s praktickým nácvikem a výběr odpovídajících pomůcek, aby následná domácí péče o zuby byla co nejefektivnější.

Kontrolní návštěva (pokud je nutna - tzn. při vstupní návštěvě se nestihlo vše)
    Dalším krokem může být kontrolní návštěva, při které dentální hygienistka ověří, zda pacient zvládá chrup od minulé instruktáže správně vyčistit, nebo zda je nutná tzv. reinstruktáž. Tato návštěva zahrnuje důkladnou prohlídku chrupu, odstranění případných pigmentací ze zubů, plaku a zubního kamene, kontrolu techniky čištění a v některých případech výběr dalších pomůcek pro dokonalou domácí péči.

Udržovací návštěva (tzv. recall)
    Intervaly preventivních ošetření jsou individuální, nejčastěji je doporučováno absolvovat je 2-3 ročně (konkrétní čas pro další návštěvu se pacient dozví na vstupní prohlídce). Vhodná doba i průběh návštěvy záleží na pacientově osvojení vhodné techniky čištění, na tom, zda-li kouří a dalších různých faktorech.

• dentální hygiena

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní hygienistkou jsem byla víc než spokojená. S její prací, přístupem, chováním i profesionalitou. Určitě vřele doporučuji.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patroSlužby: Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

U paní Duškové jsem byla podruhé, poprvé vč. bělení zubů, tentokrát jsem se rozhodla bělení refreshnout, pro svůj lepší pocit. Procedura je naprosto bezbolestná, paní Dušková velmi příjemná a profesionální. Už jsem k ní poslala i svého přítele, který je také velmi spokojen a plánuji sem vzít i děti. Ze svých zubů mám teď skutečně dobrý pocit.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2018-02-05

Dobrý den,
    Váš kometář mi udělal velkou radost a moc Vám za něj děkuji. Jsem ráda, že jste oba spokojení a budu se na Vás těšit opět naviděnou i s dětmi.

• A
    Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patroSlužby: Zubni kamen

Vcera jsem s dcerou(7let) navstivila dentalni hygienistku pani Katerinu Duskovou.Vsem mohu jen a jen doporucit.Neskutecne mila pani,dceri se venovala na 100%.Prvotni strach z neznameho byl u dcerky do minuty pryc .Vse ji ukazovala,vysvetlila.Na konci ji jeste za statecnost cekala odmena.Odchazely jsme obe nadsene.Pani Katerino,jeste jednou Vam velky dik.Kytkova Andrea a Stelinka

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2018-02-05

Dobrý den,
    moc děkuji za krásný komentář! Jsem ráda, že to Stelinka zvládla naprosto bez komplikací. A už jsem doplnila tetovačky, tak se může těšit na příště :-)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající péče, příjemná konverzace- musím vřele doporučit. S ženou jsme se shodli, že šlo o vyloženě relaxační záležitost!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2018-01-17

Dobrý den, moc mě těší, že jste byli oba s návštěvou spokojeni. Děkuji za milé hodnocení a budu se těšit znovu naviděnou! KD

• Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patroSlužby: Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Nejlepší dentální hygiena pod sluncem! Paní hygienistku všude doporučuji. Je moc milá, šetrná a hygiena byla naprosto bezbolestná a precizně provedená. Už teď se těším na další "setkání" :).

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2017-12-08

Mockrat dekuji za krasny komentar. I ja si Vase navstevy uzivam a tesim se na dalsi. Dlouho jsem se v praci takhle nenasmala :-)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace MUDr. Saberové - 4. patroSlužby: Dentální hygiena (60-75 min.)

Velice příjemné vystupování, vše mi skvěle vysvětlila a hlavně názorně ukázala. Důležité je, že po čtyřech dnech od zákroku už pozoruji změny k lepšímu, dásně mi mnohem méně krvácejí. Mohu jen doporučit.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2017-11-12

Dobrý den, moc děkuji za komentář, udělal mi velkou radost - především to, že už dásně vypadají lépe. Doufám, že krvácení zmizí úplně. KD

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní Duškové poprvé a celá návštěva mě velmi mile překvapila.Nejen to,že mě přivítala s úsměvem-to se pak člověk hned míň bojí :-) ,ale navíc vše bylo bezbolestné a zoubky mám jak perličky.Děkuji

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2017-11-09

Dobrý den, moc mě těší, že jste byla spokojena a doufám, že příště už se nebudete bát ani v čekárně :-) KD

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní Duškové jsem byla už podruhé. Tato, stejně jako první návštěva proběhla v pořádku.
    Paní Kateřina pracuje opatrně a je šetrná. Před použitím každého přístroje vysvětlí, co bude následovat. Podle stavu chrupu doporučí vhodnou péči.
    Nejvíce oceňuji, že kdykoliv přijdu, paní Kateřina mě přivítá s úsměvem. Nic Vám nevnucuje, vhodně poradí a nebojíte se jí na cokoliv zeptat.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2017-11-09

Dobrý den, děkuji za krásný komentář! Udělal mi obrovskou radost, protože mojí snahou je, aby pacienti odcházeli z ordinace přesně s tímto pocitem. KD

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost jako vždy. Paní Katka je profesionální, milá a velmi ochotná. Všem mohu jen doporučit.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2017-11-09

Dobrý den, moc díky za hezký komentář a jsem ráda, že jste byla opět s návštěvou spokojena :-) KD

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Dušková byla velmi příjemná, maximálně komunikativní, vše odborně a lidsky vysvětlila. Zákrok - dentální hygieny byl bezbolestný :) a vzhled zubů nádhera ! Děkuji :)

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2017-11-09

Dobrý den, moc mě těší, že jste spokojená - s návštěvou i vzhledem zubů :-) Děkuji za milé hodnocení! KD