Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) (1 780 Kč)

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) (1 480 Kč)

Dentální hygiena - děti do 14 let (780 Kč) + 14 Více

Dentání hygiena - víkend (1 780 Kč)

Dentální hygiena - david urban (1 480 Kč)

Bělení domácí (4 000 Kč)

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro d...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Dala jsem na kladná hodnocení a nelituji. Paní hygienistka byla velice milá, pečlivá a vše mi názorně vysvětlila, včetně výběru vhodného mezizubního kartáčku. Zuby mám jako nové a těším se na další návštěvu :-) Děkuji Kreysová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Perfektní, bezbolestné, milé setkání s výsledkem, který mě vždy překvapí. Tohle jsou moje zuby? Jsem naprosto spokojena.

Paní doktorka se dostavila o 30 minut později. Vzhledem k tomu, že jsem byl obědnán na určitou hodinu, považuji to za neseriózní.

vzniklá situace mě moc mrzí, ráda bych ji ale uvedla na pravou míru:
Do ordinace jsem se nedostavila o 30 minut později, ale měla jsem dvacetiminutový skluz s pacientkou před Vámi. O této skutečnosti jsem Vás s omluvou informovala hodinu předem zprávou, kterou jste si bohužel přečetl až na místě. Když jsem se Vám chtěla omluvit osobně, v čekárně nikdo nebyl a telefon jste mi nezvedl. KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena

Moje zkušenost byla skvělá. Vřele doporučuji. Vše skvěle vysvětleno, individuální přístup, milé chování, profesionální péče. Moc děkuji B.B.

Dobrý den,
i já moc děkuji za Vaši milou návštěvu i komentář. Budu se těšit znovu naviděnou. KD

C

Maximální spokojenost, profesionální přístup s názornou edukací, určitě doporučuji. Parkování před poliklinikou bylo bez problémů.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc Vám děkuji za komentář a budu se těšit na vaši další návštěvu. KD

U paní Duškové jsem byla už vícekrát. Je nesmírně pečlivá a citem pro pacienta. Naučí i techniku správného čistění zubů a doporučí vhodný mezizubní kartáček. Návštěvu doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milý komentář a mám velkou radost z toho, že se stále vracíte :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velmi příjemná slečna/paní hygienistka mi skvěle vysvětlila, jak správně čistit zuby a kde jsem dělala chyby, doporučila vhodnou velikost mezizubních kartáčků a pečlivě vyčistila všechny zuby. Milé a sympatické prostředí, mohu jen vřele doporučit!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za Vaši moc milou návštěvu a krásné hodnocení. Budu se těšit na příště! KD

Pani Duskova odvedla skvelou praci, navic je velice prijemna, komunikativni a vse srozumitelne vysvetli. Cisteni bylo setrne a naprosto bezbolestne, muzu doporucit i lidem ktery maji z podobnych zakroku obavy. Dekuji

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář a milou návštěvu :-) Budu se těšit znovu naviděnou! KD

Paní ing.Dušková je velice milá,přátelská a příjemná,přitom odvádí kvalitní a profesionální práci.Perfektně mi odstranila můj zubní kámen a na závěr mi ještě dala dobré rady, vše vysvětlila a názorně ukázala.
Ráda přijdu znovu,mohu ji vřele doporučit i ostatnim!

Dobrý den,
mám velkou radost, že jste byla spokojená. Děkuji za hezký komentář i Vaši milou návštěvu a budu se těšit na další. KD

Jako vždy, byla jsem velmi spokojená. Paní Dušková je pečlivá a velmi milá. Ošetřovala mě i mého vnuka. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,
moc ráda jsem Vás oba viděla a budu se těšit na příště. Děkuji za milé hodnocení! KD

Pískování (air flow)

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene, plaku

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Cena není uvedená

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Cena není uvedená

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Vyšetření dutiny ústní

Cena není uvedená

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

780 Kč

780 Kč

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentání hygiena - víkend

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Dentální hygiena - david urban

vzniklá situace mě moc mrzí, ráda bych ji ale uvedla na pravou míru:

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena

C

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Dobrý den,

Ráda přijdu znovu,mohu ji vřele doporučit i ostatnim!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků