Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Hotovost

Aplikace kontaktních čoček

Běžný termín

Léčba zákalů +7 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• Šilhání

Prodlužování řas

Vyšetření na kontaktní čočky

Vyšetření zraku

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Pan doktor byl absolutne uzasny. Byla jsem poprvé na očním. Mela jsem jecne zrno . Pan doktor byl neskutečne mily, cely jeho team( sestřičky). Zkušený, profesionální a přesto lidsky . Kezby byl kazdy doktor jako on! Za me Top !!! Dekuji panu doktorovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

moc děkuji za ošetření, problém vyřešen. Přátelské prostředí a vzácně pozitivní jednání s pacientem :-)
škoda jen, že nejste víc v centru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ok, co jsem potřeboval jsem se dozvěděl. Chtěl bych se zbavit brýlí a pan doktor mi nastínil možné alternativy, s tím že mě upozornil na možná rizika. Vše propběhlo hladce a hlavně rychle. Mohu vřele doporučit.

Dnes jsem po dlouhé době zažila příjemnou návštěvu lékaře! Ano, přišla jsem si nechat změřit oči a ano, chtěla jsem si hned koupit brýle, takže možná jsem se stala jeho "cílovkou", ale NO A CO??? Tak to prostě chodí, pryč jsou časy, kdy zdravotnictví nebyl byznys, nebo se tak aspoň všichni tvářili. I zubař Vám naordinuje nejdražší implantát jen proto, že je z "jeho" laborky... Váš praktik Vás pošle do lékárny hned ve vedlejším vchodě prostě proto, že s ní má gentleman agreement atd. atd. A navíc, nikdo nikoho nenutí si koupit brýle zrovna v jeho optice, je to na rozhodnutí nás, pacientů, ačkoliv můžeme pociťovat mírný nátlak - rozhodujeme si za sebe každý sám. Mě navíc mile překvapila 10% sleva právě v této optice a vnímala jsem to jako péči o pacienta - zákazníka... Pan doktor byl velmi milý, oči mi měřil dlouho a poctivě a mám z toho fakt dobrý pocit. Navíc, paní v optice byla dost zkušená, okamžitě si mě prohlédla, sáhla do poličky pro brýle, které mi neuvěřitelně padly (navíc v cenové kategorii, kterou jsem si udala) a já během pár minut odcházela nadšená, spokojená a s pocitem opečovávanosti. A to je pro mě prostě rozhodující :)

S panem doktorem a jeho týmem jsem se citila vemi spokojená. Jsou kompetentní a velmi sympatičti. Vysvětlí jasně a podrobně a májí pečlivý přistup k pacientům. Velmi přijemná atmosféra v jejích ordinaci.

I feel very satisfied with Dr Zangi and his team. They are very competent and nice people. They explain things clearly and in detail and they have a caring approach to their patients. Very good atmosphere in their consultation rooms.

Pana doktora jsem potkal jako pacient sítnicového oddělení Fakultní nemocnice UK. Byl vyhlášeným operatérem. Pacienti se modlili, aby je operoval právě on. Trpím vážným onemocněním sítnice, které si vyžádalo řadu těch nejnáročnějších operací. Vím, že pan doktor Zangi mi zachránil zrak na více než deset let. S pacienty jednal vždy velice citlivě a empaticky. S úctou a díky Petr Lackovský

Pan doktor Zangi mi v roce 1985 operoval obě oči. Šilhala jsem, v dětství se operace lékařům nepovedla, šilhání zůstalo. Do Fakultní nemocnice UK jsem přišla bez lékařské dokumentace, staré jizvy dvacet let zarostlé a šilhavá. Dr. Zangimu bylo neuvěřitelných 27 let a moje oči operoval jako hlavní operatér. Z nemocnice jsem odešla bez šilhání, na obě oči jsem viděla velmi dobře. Dnes už sice brýle potřebuji, ale oči se stále pohybují, tak jak mají. Za totality bylo zvykem dávat lékařům úplatek. I já se o něco takového pokusila a pan doktor s grazií moji obálku s penězi odmítl. Doslova řekl, že pro něho bude největším dárkem, když si na něho občas vzpomenu. Dle mého názoru je Dr. Zangi jedním z nejlepších očních lékařů v ČR.

Pan doktor je příjemný, vstřícný a komunikativní. Byl jsem vždy bez problémů ošetřen. Je pravda, že se při výkonu jeho praxe trochu projevují jeho komerční zájmy - je majitelem přilehlé prodejny brýlí, nicméně berte to jako výhodu - váš zrak bude pro tyto účely velmi dobře vyšetřen. A to, jestli si brýle zakoupíte u něho nebo jinde, záleží konec konců na Vás - nutit Vás nikdo nebude...

S lékařskou péčí v této ordinaci jsem velmi spokojena.Vysoce hodnotím profesionalitu a také příjemné jednání a vřelý lidský přístup. Ten v mnoha jiných ordinacích opravdu čím dál více chybí.

S panem doktorem a výsledky jeho péče jsem nadmíru spokojen.

Důvody mé spokojenosti:
V posledních letech jsem prodělal řadu očních operací jejichž následkem je moje plná invalidita. Na očních klinikách se mi snažili oči zachránít, ale ve finále na jedno oko nevidím vůbec a to druhé se zbytky zraku mi umožňovalo číst text jen na velkém monitoru při zvolení značně nadprůměrné velikosti písma.
Původní brýle nepomáhaly, Pokusy o jejich úpravu, která by mé vidění vylepšila byly neúspěšné.
Pak mi pan doktor Zangi změřil zrak nadstandardním způsobem (obcházeli jsme patro budovy a zjišťovali kvalitu vidění s různými čočkami ve stínu, v polosvětle, na slunci. Také s nejrůznějšími přístroji jsem byl v kontaktu delší dobu než kdy dřív). Poté objednal skla na míru mého postižení. Optika vedle jeho ordinbace mi nejen nabídla brýle velmi hezké, ale také mne příjemně překvapila cenou obrouček i naprosti nestandardních čoček.
Po ročním používání těchto brýlí mohu konstatovat, že jsem schopen číst knihy i denní tisk a že často na svůj trvající hendikep skoro zapomínám.

Proto panu doktorovi i touto cestou velmi děkuji a konstatuji, že jeho péče je, alespoň podle mých zkušeností, výjimečně kvalitní a citlivá.

Karel Navrátil, invalida, předseda o.s. Múzy dětem, hudebník, publicista a někdejší pedagog

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• Šilhání
  • Šedý zákal