Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Hotovost

Aplikace kontaktních čoček

Běžný termín

Léčba zákalů +7 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• Šilhání

Prodlužování řas

Vyšetření na kontaktní čočky

Vyšetření zraku

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Již při první návštěvě před několika roky jsem neměl z doktora dobrý pocit. Při další návštěvě tento měsíc se mi to potvrdilo. Pan doktor je arogantní. Během čekání i vyšetření! přijal několik telefonních hovorů. Dle mého, spěchal, takže vyšetření odbyl. Jeho komentáře typu: "to nezvládáte", při instinktivním sevření očí mě připadají nevhodné. Nedoporučuji.

K panu doktorovi jsem přišel na pravidelnou kontrolu a nechal si změřit zrak. Pan doktor je arogantní a má rád, když si pacient nic nezjišťuje předem na internetu, aby mu mohl nakukat cokoliv, případně něco prodat (např. čočky) mnohem dráž než kdekoliv jinde.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva v jeho ordinaci byla strašná. Nikdy a nikde jsem se nesetkala s tak arogantním chováním. Nic nevysvětlil, o výsledky měření jsem musela požádat sestru. Více jeho ordinaci nenavštívím.

S panem doktorem jsem také nebyla spokojena. Přisla jsem za ním ohledně operace očí. Jestli by mi mohl říct jeho názor a jestli bych operaci měla podstoupit. Ale jakmile jsem mu řekla, co vše jsem si přečetla na internetu, a že z toho mám právě obavy bylo mi řečeno, že když už vše vím, nemusí mi k tomu nic říkat. Byla jsem celkem z jeho přístupu zklamaná. Pan doktor je opravu nesympaticky a neochotný řešit daný problém.

Banální problém - s věkem už nevidím na monitor jak za mlada. Pan doktor byl celkem milý a jistě i umí. Cítila jsem se však velmi nepříjemně kvůli citelnému tlaku na to, abych si brýle koupila ve vedlejší optice. Ačkoli jsem si řekla o výsledky vyšetření nedostala jsem do ruky nic, prý mají zcela specifické měření, které jinému optikovi není k ničemu...

Nejhorší lékář,kterého jsem kdy zažila!!!!!!!!!!!!!! Z jeho charakteru je mi zle,dvakrát se objevil v tv a myslí si,že si může dovolit vše!Jak se říka na každého jednou dojde!!!!!!!!!!!

pravda přišla jsem k panu doktorovi s banálním problémem (slzením oka) a je také pravda, že mi měsíc před touto návštěvou byl v době jeho dovolené propláchnut slzný kanálek. Přesto musím konstatovat, že ve chvíli kdy zjistil, že nepřicházím kvůli novým brýlím, ale kvůli jinému problému ztratil zájem. Na sesterně jsem čekáním strávila cca 40 minut a asi 2 minuty v jeho ordinaci. Řekl mi, že netvrdí, že si vymýšlím, ale pro něho je to podle testu slzivosti vše v pořádku a defacto mě poslal domů. K nějaké diagnoze, odeznění nebo vyléčení mých obtíží nedošlo.

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• Šilhání
  • Šedý zákal