Ilona Hegerová, gynekolog Boskovice

Gynekolog

Lidická 10, Boskovice
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pani doktorka je super, vždy rada pomohla, byla sem na zakroku a podarilo se mi po druhe otěhotnět, příjemná, vše dobré vysvetli

Přidávám se k řadě maximálně spokojených pacientek. Byla u obou mých porodů. Byla mojí jistotou. Je profesionál každým coulem.Lidský přístup a takovou vstříctnost jsem nikde jinde nezaznamenala. Dělala mi dva gynekologické zákroky na jednodenní chirurgii.Palec nahoru!Je prostě skvělá!

Po mých zkušenostech s nejmenovaným panem doktorem z Prostějova se to nedá srovnat. Paní doktorka je skvělá, pečlivá, vše v klidu vysvětlí. Byla jsem mile překvapena z první návštěvy. Jen doporučuji :)

Paní doktorky si velmi vážím. Jak již bylo řečeno chytrá, sympatická, moc hodná. Díky jejímu přístupu jsem překonala strach z malého lékařského zákroku. Tímto chválím i velmi přátelský personál a domácké prostřední na operačním sále jednodenní gynekologie. Jen by bylo dobré, kdyby tak ochotná a milá byla i sestřička paní Hegerové.

Výborná doktorka. Velice trpělivá a hlavně vše děla pečlivě. Prošla jsme s ní obě své těhotenství a byla jsem naprosto spokojená. Doporučuji...

Jsem velmi spokojena s přístupem a prací paní doktorky.

Stoprocentní spokojenost.

Měla jsem již od útlého věku zdravotní problémy, nikdo z původně navštěvovaných lékařů mi nebyl schopen pomoci nebo vysvětlit co a proč se se mnou děje. Teprve u paní doktorky Hegerové se mi dostalo potřebných vyšetření a dokonce vyřešení problémů. V současné době jsem těhotná a nemůžu si vynachválit chování a ochotu paní doktorky a jsem moc ráda, že prvním těhotenstvím procházím právě s ní. Vřele ji doporučuji, dělá čest svému oboru.

Paní doktorka je velice milá a ochotná, jsem ráda že kdysi zaskakovala a já jsem se k ní prakticky náhodou dostala a prošla s ní svoje dvě těhotenství! za což jí moc děkuji! Všem doporučuji!

Patřím k dříve narozeným a vystřídala jsem 3 gynekology. Moje návštěva byla jen když opravdu "muselo". Někdy i po deseti letech. Nebylo o co stát. Pak jsem se nějakým řízením osudu dostala k paní doktorce Hegerové a překonaly jsme v pohodě jak období přechodu, tak operace o kterých se těžko mluví a nemohu si vynachválit přístup této oproti mě mladé lékařce- chodím bez pocitu studu a její pohoda a úsměv jsou až nakažlivé. Naprosto přesně vysvětlí co se v těle odehrává a jaké jsou možnosti řešení. Neměnila bych ani za nic.