Stomatologická praxe
Lesní 268, Tábor

Umístění: Stomatologická praxe Akutní problém

Velice děkuji za okamžitou pomoc, ačkoli jsem nebyla objednaná. Paní doktorka byla velice příjemná, vše mi vysvětlila a sestřička byla velice empatická. Cítila jsem se opravdu v bezpečí. Tuto rodinnou ordinaci vřele doporučuji, chodí tam celá naše rodina, včetně dvou malých dětí. Přístup personálu k dětem je velice profesionální. Kratochvílová

Proč jste někteří tak hnusní a píšete že je zlatokop to jste možná vy sami tehle zubař je špička ale zároveň jak přísný učitel tenhle zubař dokázal mnohem víc než si někdo myslí ;)

Dlouhodobá spokojenost až na fakt, že příliš často nabízí extrakci a implantáty jako jediné možné řešení a ne vždy to je pravda... Také by mohl zrevidovat svůj náhled na užívání amalgánu na výplně, řekl bych, že kvalita pryskyřice šla v posledních letech výrazně nahoru...

Zlatokop, zlatokop, zlatokop.... Všude nandat implantáty..... za dvojnásobné ceny.
Bohužel český tupý národ platí a platí a remcá, proto už tam nejsem.
Dělá zákrok bez upozornění na cenu, pak jen koukáte...

Mám velmi dobré zkušenosti nejen s panem doktorem ale i s ostatním personálem, moc jim děkuji za jejih přístup.Marcela.Neufus

Zubař je můj nejoblíbenější lékař - ať už ordinuje paní Bozadžievová nebo pan Bozadžiev. Ordinace je kvalitně vybavená, na prohlídku jdu vždy v objednaný čas, celý personál je velmi milý. To, že mají 2 zubaři 3 křesla, je výhodou. Když čakáte, než zabere injekce nebo než zatuhne plomba, tak vás nikdo nežene nikam do čekárny, ale stále sedíte na jednom křesle. Dále tu někdo kritizoval cenu - kvalitní péče něco stojí a myslím, že v ordinaci Bozadžievových je poměr cena/kvalita velmi vysoký. IT

MAXIMÁLNĚ PROFESIONÁLNÍ, VSTŘÍCNÝ

Ordinaci manželů Bodzažiev navštěvuje celá naše rodina a jsme velice spokojení s perfektní péčí!

Pan doktor je opravdový specialista a odborník.Poznala jsem několik stomatologů a i způsob jejich práce, protože mojí původní profesí byl zubní laborant. Pana doktora můžu jen doporučit a můžete si být jisti, že platíte smysluplně a přímoúměrně za skvěle odvedenou práci.

Výborný lékař a jeho manželka též... odbornost, přístup k pacientovi... příjemné zdravotní sestry!!! Nikdy jsem nezažila mínusy, které mnozí ve svých hodnotících příspěvcích uvádějí.