Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Bohužel musím říct, že horšího doktora jsem v životě nepotkala. Paní doktorka nepříjemná, neprofesionální. Na naši návštěvu nebyla připravena, nechala nás čekat a šla hledat mé starší výsledky. Nebyla schopna odpovědi, jen říkala, že neví. Že to může a nemusí být. Nic nevysvětlila. Nyní čekám na výsledky skoro 2 měsíce a už podle hlasu v telefonu paní doktorce vadí, že volám a obtěžuji. Takže za nás nedoporučuji!!!

Pečlivá, profesionální, příjemná, takhle si představuji lékaře. Objednací doba krátká a bez čekání. Naprosto spokojená.

U paní doktorky z genetiky jsme byli, když jsem byla potřetí těhotná. Je velice příjemná, vysvětlila nám podrobně co je v nepořádku a jaké možnosti dovyšetření jsou možné pro naše nenarozené miminko. Působila velmi mile a zkušeně. Objednací doba byla velmi krátká (hned na druhý den nás objednali, takže jsme se nemuseli s manželem stresovat ještě několik dní. Moc ji za její čas a pomoc děkujeme.

Na genetické konzultaci u paní doktorky jsem byla před pár dny, ohledně vrozené vývojové vady u naše miminka, která se prokázala až po narození. S jejím lidským přístupem k nám i veškerá dovyšetření, která nám doporučila, jsem byla naprosto spokojená. Velmi mile mě překvapila i krátká objednávací doba.

Mohu jen doporučit, paní doktorka se Vám maximálně věnuje, zajímá se o Vás a rozhodně budete mít pocit, že jste v dobrých rukou. A po odborné stránce jí také není co vytknout.

Přiznám se, že jsem byla z genetické konzultace u paní doktorky poněkud rozladěná. Miminku identifikovali na NT+ pouze vyšší hodnotu, jinak krev (i dle informací od jejich dr), nosní kůstka atd. v pořádku.
Na Veveří v Prenatalu, kde dr. stále působí mi i vzali krev, aby vyloučili infekci.
K paní doktorce jsem došla, ona se podívala na zprávu z NT+ a říkala, že se budu muset rozhodnout, zda chci jít na AMC (upozorňuju, že ihned na začátku debaty, bez jakýchkoliv bližších informací nebo jejich tzv. konzultace...). Upozornila mě, že mě vyhodnotila mě jako rizikovou kvůli věku, nálezu na UTZ a krvi (podotýkám, že ta mi vyšla v pořádku....). Ptala jsem se, jak teda dopadly testy na infekci. Prý, že ještě asi nebudou.... když jsem se ohradila, že to asi nebude pravda (14 dní by snad mohlo stačit), tak odešla a světe div se, výsledky testů se našly... Jediné štěstí bylo, že jsem si v souvislosti s nálezem na NT+ vyhodnotila sama, zda chci na AMC a zda to má význam... Bohužel z této konzultace jsem nezjistila vůbec nic. Pouze jsem si jasně cílenými otázkami ujasnila svůj názor a podle toho jednala. Mrzí mě, že prvorodička jako já musí podstupovat takový tlak a stres, kterému mě již druhý lékař na Veveří vystavil (nicméně na obranu Prenatalu musím říct, že paní dr. Vondráková je naopak člověk, který mě o svých kvalitách přesvědčil). Je zoufalé, že se více informací dozvíte na internetu a že se na Veveří klientkám nevěnují tak, jak by měli.... Bohužel omluvu, že jsem již x-tá s podobným problémem, nemůžu brát....

Ačkoliv jsme byli před paní doktrokou varování, nepřeobjednali jsme se jinam a riskli to a byli jsme s manželem velice příjemně překvapeni, paní doktrorka byla milá, sympatická, věcná, vše vysvětlila, nic nenutila, dokonce jsme se i zasmáli, prostě přístup takový, jak bych si představovala, strávili jsme tam dost času, protože nic neodbila, opravdu vše pečlivě zvážila, jsem moc ráda, že jsme na genetické konzultaci byli zrovna u ní!

K této doktorce jsem nešla jako nastávající maminka, ale z důvodu, že taťka nedávno umřel na prasknutí výduti aorty - vznikla v důsledku Marfanova syndromu, který je dědičný. Přestože jsme s mou sestrou přišly nakonec jindy, než jsme měly, p. doktorka Grochová se nezlobila a přijala nás. Po celou dobu byla velice příjemná, vše vysvětlila, pokud jsme něčemu nerozuměly. Dokázala zařídit věci tak, abychom nemusely zbytečně obíhat nějaké doktory.

Až se mi nechce věřit, že červené komentáře, co jsou níže, patří k ní. Když jsem si je pročítala předtím, než jsem k této doktorce šla, bála jsem se, co bude. Ale jak jsem se dnes přesvědčila, mé obavy byly naprosto zbytečné :)

Paní doktorka je profesionálka.Milá,vše nám vysvětlila.Možná někomu přijde arogantní,ale důvod bude podle mě ten že není češka a trošku je to poznat i na intonaci.doporučuji.

Zdravím, můžu jen souhlasit s nejhorším hodnocením. Pro paní doktorku jsem byly jen Ti lidi, u kterých docela už pozdě zjistili vážnou diágnózu u našeho ještě nenarozeného miminka. Byla arogantní bez kouska citu přesně jak píše aktak. Nedokázala nám nic pořádně vysvětlit a zprávu na kterou jsem čekaly půl roku nám nechtěla ani dát. Po velkém prošení zprávu zaslala, ale opět nic konkrétního nenapsala. Dělá opravdu skvělou reklamu Veveří v Brně a proto do Brna už nikdy.