MUDr.

Igor Motíl

Urolog

Kontaktní informace

• Pan doktor je opravdu nejen skvělý diagnostik, ale i úžasný člověk, který vše vysvětlí a hlavně opravdu pomůže. Velmi děkuji za Vaši včasnou diagnózu, kdo ví, jak by to jinak dopadlo...jste moc fajn a já můžu všem jen vřele DOPORUČIT, moc děkuji

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pan doktor je opravdový odborník a profesionál. Mockrát mu děkuju za pomoc.
      Sestřička není příjemná, dost často podrážděná.

• Velmi dobrý lékař, vřele doporučuji všem!!! Dokáže povzbudit svým optimismem. Sestřička je hodně vstřícná, kdyby tomu tak bylo všude...

• Velmi příjemný a lidský lékař.Chová se přátelsky,nijak se nad pacientem nepovyšuje.Vždy mne přivítá s ůsměvem a už to působí pozitivně.Z hlediska odbornosti je skutečně kapacita.Byl jsem u několika urologů,takže můžu porovnávat.
      I sestřička je velmi milá a nikdy nezapomene při odchodu říci "přjděte kdykoliv ,když budete potřebovat".
      Vřele doporučuji a i touto cestou za vše děkuji.
      K.CH.

• Velmi mi pomohl v mé téměř nejhorší zdravotní situaci, kterou jsem prožíval po operaci rakoviny prostaty. Vřele doporučuji návštěvu tohoto urologa

• Pan Mudr.Motíl odborník na svém místě.

• Vřele doporučuji specialista za slovo vzaté.

• Doporučuji všem co mají urolog.problém.Pan doktor je velmi jemný,komunikativní a jeho
      léčba je na velmi profesionální úrovni.Objedná-li se člověk na určitou hodinu nikdy tam zbytečně nečeká.Doporučuji všem