MUDr.

Igor Motíl

Urolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Blanenská 982
    66434 Kuřim, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna

• velmi dobrý

Pan doktor je opravdu nejen skvělý diagnostik, ale i úžasný člověk, který vše vysvětlí a hlavně opravdu pomůže. Velmi děkuji za Vaši včasnou diagnózu, kdo ví, jak by to jinak dopadlo...jste moc fajn a já můžu všem jen vřele DOPORUČIT, moc děkuji ????

• velmi dobrý

Pan doktor je opravdový odborník a profesionál. Mockrát mu děkuju za pomoc.
    Sestřička není příjemná, dost často podrážděná.

• velmi dobrý

Velmi dobrý lékař, vřele doporučuji všem!!! Dokáže povzbudit svým optimismem. Sestřička je hodně vstřícná, kdyby tomu tak bylo všude...

• velmi dobrý

Velmi příjemný a lidský lékař.Chová se přátelsky,nijak se nad pacientem nepovyšuje.Vždy mne přivítá s ůsměvem a už to působí pozitivně.Z hlediska odbornosti je skutečně kapacita.Byl jsem u několika urologů,takže můžu porovnávat.
    I sestřička je velmi milá a nikdy nezapomene při odchodu říci "přjděte kdykoliv ,když budete potřebovat".
    Vřele doporučuji a i touto cestou za vše děkuji.
    K.CH.

• velmi dobrý

Velmi mi pomohl v mé téměř nejhorší zdravotní situaci, kterou jsem prožíval po operaci rakoviny prostaty. Vřele doporučuji návštěvu tohoto urologa

• velmi dobrý

Pan Mudr.Motíl odborník na svém místě.

• dobrý

Vřele doporučuji specialista za slovo vzaté.

• velmi dobrý

Doporučuji všem co mají urolog.problém.Pan doktor je velmi jemný,komunikativní a jeho
    léčba je na velmi profesionální úrovni.Objedná-li se člověk na určitou hodinu nikdy tam zbytečně nečeká.Doporučuji všem