Blanenská 982, Kuřim
Urologická ambulance

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi chodím již léta.Je to naprosto spolehlivý a odborně zdatný odborník s lidským přístupem k nám pacientům!!!Neměnil bych za nikoho jiného...Chcete pomoci po urologické stránce?Nestyďte se a obraťte se na tohoto skvělého a především lidského přístupu k pacientům.LÉKAŘE hodnotím na 100%

Pan doktor je opravdu nejen skvělý diagnostik, ale i úžasný člověk, který vše vysvětlí a hlavně opravdu pomůže. Velmi děkuji za Vaši včasnou diagnózu, kdo ví, jak by to jinak dopadlo...jste moc fajn a já můžu všem jen vřele DOPORUČIT, moc děkuji

Pan doktor je opravdový odborník a profesionál. Mockrát mu děkuju za pomoc.
Sestřička není příjemná, dost často podrážděná.

Velmi dobrý lékař, vřele doporučuji všem!!! Dokáže povzbudit svým optimismem. Sestřička je hodně vstřícná, kdyby tomu tak bylo všude...

Velmi příjemný a lidský lékař.Chová se přátelsky,nijak se nad pacientem nepovyšuje.Vždy mne přivítá s ůsměvem a už to působí pozitivně.Z hlediska odbornosti je skutečně kapacita.Byl jsem u několika urologů,takže můžu porovnávat.
I sestřička je velmi milá a nikdy nezapomene při odchodu říci "přjděte kdykoliv ,když budete potřebovat".
Vřele doporučuji a i touto cestou za vše děkuji.
K.CH.

Velmi mi pomohl v mé téměř nejhorší zdravotní situaci, kterou jsem prožíval po operaci rakoviny prostaty. Vřele doporučuji návštěvu tohoto urologa

Pan Mudr.Motíl odborník na svém místě.

Vřele doporučuji specialista za slovo vzaté.

Doporučuji všem co mají urolog.problém.Pan doktor je velmi jemný,komunikativní a jeho
léčba je na velmi profesionální úrovni.Objedná-li se člověk na určitou hodinu nikdy tam zbytečně nečeká.Doporučuji všem

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, cca 3 roky jsem měl problém s pretahovanim předkozky přes žalud. Teď už to nejde delší dobu vůbec,podle internetu by to měla být fimoza...Dlouho jsem se styděl jít s tím k lékaři , teď bych už ale rad šel...mám se objednat rovnou na nejbližší urologii?

urologickaambulance.cz/obriz

MUDr. Igor Motíl