Velká 17/3051, Ostrava

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Velká 17/3051, Ostrava

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

MUDR. IGOR JANÍK, PH.D.
Držitel titulu Ph.D. v oboru chirurgie hlavy a krku
Chirurg, specialista na laserovou léčbu, estetickou a žilní ...

Léčené nemoci

• Lasaerové operace očních víček
  • Laserové operace genitálií - labioplastika
  • Operace převislého břicha - abdominoplastika
Zobrazit všechny léčené nemoci

• chirurgie
  • plastická chirurgie
  • cévní chirurgie

U pana doktora jsem absolvovala operaci odstátého ucha. Vše k mojí spokojenosti, mohu doporučit.

mně osobně,když tady čtu některé názory,připadá,že za těmi negativními je zášť a závist.
Pana doktora Igora Janíka navštěvuji v olomoucké klinice již několik let a vždy se ke mně choval vřele.S každým problémem,se kterým jsem přišla,mi pečlivě pomohl.
Ať se to týká vrásek- jsem už žena v letech nebo postavy- dámy přiznejme si,že naše drahé děti nám daly zabrat....
Loni na podzim jsem absolvovala u pana primáře Abdominoplastiku.
Hojení bylo delší- nevím,jestli to bylo tím,že jsem kuřačka(každopádně na to jsem byla důrazně upozorňována),ale vše proběhlo bez komplikací.
Ve svých 49.letech mi pan doktor zdokonalil postavu tak,že se cítím na 30let.
Jeho trpělivost a vlídný přístup sestřiček mi velice pomohl.
Tato klinika je rodinná.
Pokud vím,jsou tam tři sestřičky a několik doktorů a můžu říct,že když se k nim jednou za čas stavím s vyřešením dalšího problému,připadám si,jako bych šla ke svým známým na kávu a příjemně strávým čas.
Konkurence v Olomouci,co se dočítám, je veliká,ale ceny a hlavně péče,přístup a snaha přiblížit se ke snům svých klientek je natolik veliká,že si tu můžu číst jakýkoliv negativní názor a v žádném případě mě to neovlivní.
Pan doktor je velice slušný a uraží mě,dočíst se,že je neupravený a další podobné výmysly od někoho,kdo nemá čisté svědomí.
Přeji krásné svátky celému LLC.
Zdraví Libuše H.

Byla jsem u Dr.Janíka na operaci převislého břicha a s výsledkem jsem velmi spokojena.Oceňuji profesionální přístup a příjemné chování pana doktora, při
poperačních kontrolách se mi dost věnoval.

Byla jsem u pana doktora na operaci horních víček operačním laserem a jsem velmi spokojena jak s výsledkem operace,tak s profesionálním přístupem a příjemným chováním MUDr.Janíka.

Nesouhlasím s poslední negativní recenzí na špatné aplikování botoxu, protože Mudr. Janíka navštěvuji několik let a to nejen na tento zákrok a s jeho prací a výsledky jsem nad míru spokojena. A co se týče jeho vystupování a jeho upravenosti, nemám námitek. Spíše naopak.

Pravidelně navštěvuji Laserové centrum doktora Janíka a aplikuji Botox. S jeho přístupem a výsledky jsem maximálně spokojena. Mohu doporučit.

Nemohu souhlasit se špatným hodnocením pana doktora Janíka.Letos v květnu jsem u něj podstoupila liposukci stehen a s výsledkem jsem velmi spokojená.Přístup pana doktora Janíka je velmi profesionální a lidský, tudíž ho mohu jen doporučit.

Měla jsem problémy s dosažením vnitřního orgasmu. Proto jsem podstoupila u pana doktora Janíka zákrok na zvětšení bodu G. Všem ženám, které mají stejný problém, mohu vřele doporučit!!! Nejen, že tento zákrok je bezbolestný, ale 100% splnil má očekávání. Moc děkuji

Měla jsem problémy s dosažením vnitřního orgasmu a proto jsem podstoupila u pana doktora Janíka zákrok na zvětšení bodu G. Všem ženám, které mají tento problém, můžu jen vřele doporučit!!! Tento zákrok je navíc bezbolestný a splnil 100% mé očekávání. Děkuji moc.

Č

Můžu říci: z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Pokud není žádný problém - vše v pohodě, ale pokud nastane musím souhlasit s příspěvky neochota a ještě reoperaci si musíte zaplatit. Ceny oproti jiným klinikám - daleko vyšší.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore,
přemýšlím o modelaci prsou, ale potřebuji poradit. Nyní mám košíčky tak D až E a prsa hodně povislá, ale ne v důsledku kojení ale už od puberty. Byla jsem už na jedné konzultaci v Opavě a tam mi doktor řekl, že doporučuje až po kojení. Bohužel s kojením to bylo horší, protože mám navíc i ploché bradavky takže dlouho trvalo než se malá přisála. Nemohla jsem kojit třeba v leže a navíc mám i takový psychický blok. Ale jelikož bychom chtěli ještě jedno miminko, tak jsem se chtěla zeptat jestli by modelace třeba nepomohla se miminku lépe přisát a i po psychické stránce nebo doporučujete opravdu až po dětech?
Děkuji a přeji hezký den, Iveta R.

Dobrý den paní Iveto. Já osobně se plastickým operacím prsou na naší klinice nevěnuji. Tyto operace provádějí naši specialisté Prim.Dr.Vřeský a Dr.Rozprým. K nim je třeba se objednat ke konzultaci . Obecně mohu ovšem zdělit , že modelace prsou se provádějí až po ukončení laktace a to ještě s několikaměsíčním odstupem od posledního kojení . Neupadejte však na mysli. Operace je možná a oba naši specialisté mají nádherné pooperační výsledky

S pozdravem Igor Janík

Prim. MUDr. Igor Janík

Můžete mi, prosím, doporučit, kde a u koho bych mohla podstoupit vyhlazení obličeje? Je mně 64 let, zhubla jsem, a tak se objevily na obličeji vrásky. Jsem z Ostravska.Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás , váš problém by mělo být možné vyřešit s velmi dobrým efektem a to buďto operační technikou nadzvednutí obličeje - Facelift nebo laserovým vybroušením - vyhlazením vrásek v obličeji . Rozhodnutí pro tu či onu metodou doporučuji až po konzultaci u nás na klinice LLC v Ostravě. Směle se objednejte a probereme všechny možnosti

Zdraví Igor Janík

Prim. MUDr. Igor Janík