Velká 17/3051, Ostrava

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Velká 17/3051, Ostrava

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

MUDR. IGOR JANÍK, PH.D.
Držitel titulu Ph.D. v oboru chirurgie hlavy a krku
Chirurg, specialista na laserovou léčbu, estetickou a žilní ...

Léčené nemoci

• Lasaerové operace očních víček
  • Laserové operace genitálií - labioplastika
  • Operace převislého břicha - abdominoplastika
Zobrazit všechny léčené nemoci

• chirurgie
  • plastická chirurgie
  • cévní chirurgie

po operaci horních víček vypadám dobře, pan doktor je to profík, možná byl hodnější, že jsem zdravotník.

Ema Johnová

Podstoupila jsem u pana doktora operaci převislého břicha. Po dvou porodech a neustálém přibírání a hubnutí se mi nedařilo moje břicho dát zpátky. Cvičení ani dodržování stravy nepomohlo. Dlouho jsem s operací a i s konzultací váhala. Dneska ale fakt lituju, že jsem zákrok nepodstoupila dříve. Přístup doktora Janíka i sestřiček byl skvělý ve všech směrech. Velké obavy jsem měla i z bolesti- teď můžu ale říct, že po operaci slepého střeva jsem se cítila mnohem hůře!
Já mohu kliniku llc jen doporučit!
V budoucnu plánuju ještě podstoupit modelaci prsou, když jsem se dívala na fotky na jejich stránkách, tak výsledek po zákroku je přesně takový, jaký bych chtěla i já. Tak uvidím, jestli budu tak spokojená i po tomto zákroku.

Byla jsem u něj na operaci žil. Práce byla provedena velice nedbale, dokonce 1 velkou viditelnou žilu přes celé stehno nechal! Když jsem přišla na kontrolu, sestřičky zděšeně zíraly, jak jsem špatně zoperovaná. Když jsem se u p. doktora ohradila, chtěl po mně další peníze, že to dodělá laserem. Přitom jsem zaplatila za celkovou operaci v narkoze 8000 Kč.
NIKDY bych už k němu nešla, ani bych ho nikomu NIKOMU nedoporučovala. Není dobrý odborník, jde mu jen o peníze, ne o naše zdraví. Také jsem četla v Olomouckém deníku,že se s ním některé ženy soudily,protože měly z jeho operací dokonce velké zdravotní komplikace. Tomu naprosto věřím.

Podstoupila jsem operaci horních víček - přístup stejný jako jinde v nemocnici (tedy žádná zběsilá ochota), jedno oko se zrovna úplně nepovedlo (tak na dvojku). Tady prostě vidíte, že jde jen o peníze!

Byla jsem v červnu 2012 na operaci horních víček, je mi 34 let. Pan doktor byl úžasný u konzultace, před samotnou operací, během ní i po ní, sestřičky rovněž. Moc jsem se bála, uklidňoval mně on i sestřička, chovali se úžasně. Vše mi vysvětlil, je to profík a pokud se mi na mém těle nebude časem zase něco líbit :o), svěřím se mu s naprostou jistotou a klidem do rukou. Chválím, chválím, chválím.

Byla jsem u pana dokotra Janíka před cca 14 dny na abdominoplastice břicha a musím říct, že výsledek předčil veškerá má očekávání. Ještě jsem sice trochu oteklá, ale to by během pár dní mělo ustoupit, už teď je ale vidět ten rozdíl před a po operaci. Kdybch věděla, že to bude mít takový výsledek, určitě bych s rozhodnutím jít na zákrok nečekala tak dlouho. Super byla i pooperační péče, všechny sestřičky byly moc milé a ochotné, čímž je moc zdravím.

Proč si stěžujete až po 7 letech od zákroku? Navíc sklerotizace je zákrok, který se opravdu provádí opakovaně a stav křečových žil se i tak může zhoršit, prostě kdo je jednou má / i já je mám/, tak už se jich nikdy úplně nezbaví. Pana doktora osobně neznám, ale nevěřím, že by byl takový hrozný člověk, jak tady popisujete.

Janík už nikdy! Podstoupila jsem u něj banalní zákrok - injekční sklerotizaci. Zaplatila jsem 5000!!! Neskutečné - i to nezvládl - mám nohu jak kdyby mě mlátili železnými pruty (podotýkám, že zákrok byl proveden před asi 7 lety). Když jsem chtěla opravu - tak mě odbyl, dal do nohy další injekce a chtěl další peníze :-O Mimochodem - nic to nepomohlo. Když jsem chtěla zákrok reklamovat zjistila jsem, že na vystaveném účtu jsou nějaké bláboly (jedno slovo... určitě ne injekční sklerotizace), bez razítka, bez podpisu. Pozor na něj - je to odporník jen na hubě, sranda končí do doby než zaplatíte, na jeho jméno mám kopřivku - ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

Za sebe můžu napsat, že pan doktor je velice příjemný, když viděl můj strach z operace dolních víček i vtipkoval, aby mě uklidnil - což se mu podařilo. Upozorňuji, že se neznáme, a já nejsem žádná miss Venezuela, abych ho jakkoli zaujala. Je profík, a basta. Operace vůbec nebolela a na výsledek si musím počkat, jsou to tři dny zpět. Operace proběhla přes spojivku a v den operace mě řezalo jenom jedno oko, druhý den večer nebolelo nic. Dnes se mi začaly olupovat strupy po laserovém omlazení-broušení pod očima. Jinak váčky jsou fuč a reliéf pleti je pěkný. Teď jen aby zmizely ty stroupky.

Podstoupila jsem laserovou operaci horních a po měsíci i dolních víček u pana primáře Janíka. Neskutečný profesionál, jako jeden z mála umí zákrok, který nezanechá jizvu. Špičkový přístup, po zákroku mi dokonce zavolali domů, jak se cítím. Jsem nadšená, tímto ještě jednou děkuji panu primáři i sestřičkám !

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore,
přemýšlím o modelaci prsou, ale potřebuji poradit. Nyní mám košíčky tak D až E a prsa hodně povislá, ale ne v důsledku kojení ale už od puberty. Byla jsem už na jedné konzultaci v Opavě a tam mi doktor řekl, že doporučuje až po kojení. Bohužel s kojením to bylo horší, protože mám navíc i ploché bradavky takže dlouho trvalo než se malá přisála. Nemohla jsem kojit třeba v leže a navíc mám i takový psychický blok. Ale jelikož bychom chtěli ještě jedno miminko, tak jsem se chtěla zeptat jestli by modelace třeba nepomohla se miminku lépe přisát a i po psychické stránce nebo doporučujete opravdu až po dětech?
Děkuji a přeji hezký den, Iveta R.

Dobrý den paní Iveto. Já osobně se plastickým operacím prsou na naší klinice nevěnuji. Tyto operace provádějí naši specialisté Prim.Dr.Vřeský a Dr.Rozprým. K nim je třeba se objednat ke konzultaci . Obecně mohu ovšem zdělit , že modelace prsou se provádějí až po ukončení laktace a to ještě s několikaměsíčním odstupem od posledního kojení . Neupadejte však na mysli. Operace je možná a oba naši specialisté mají nádherné pooperační výsledky

S pozdravem Igor Janík

Prim. MUDr. Igor Janík

Můžete mi, prosím, doporučit, kde a u koho bych mohla podstoupit vyhlazení obličeje? Je mně 64 let, zhubla jsem, a tak se objevily na obličeji vrásky. Jsem z Ostravska.Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás , váš problém by mělo být možné vyřešit s velmi dobrým efektem a to buďto operační technikou nadzvednutí obličeje - Facelift nebo laserovým vybroušením - vyhlazením vrásek v obličeji . Rozhodnutí pro tu či onu metodou doporučuji až po konzultaci u nás na klinice LLC v Ostravě. Směle se objednejte a probereme všechny možnosti

Zdraví Igor Janík

Prim. MUDr. Igor Janík