MUDR. IGOR JANÍK, PH.D.
Držitel titulu Ph.D. v oboru chirurgie hlavy a krku
Chirurg, specialista na laserovou léčbu, estetickou a žilní ...

Léčené nemoci

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Velká 17/3051, Ostrava

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

Umístění: KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Olomouc Laserové sklerotizace

Je to můj první příspěvek, kde hodnotím doktora. Jako když čtu ty negativní komentáře, tak je mi dost smutno. Pracovala jsem s lidmi 20 let a vím jak někteří, když si něco zaplatí, tak se chovají jak primadony. Po 20 letech jsem zažila syndrom vyhoření a proč, protože někteří zákazníci byli opravdu nepříjemní, protivní a ani nedokáží ani poděkovat.

Já tedy byla u pana doktora x krát a nemám ani jednu špatnou zkušenost. Co se týče kritiky na sklerotizaci, tak tam je snad jasně řečeno, že mohou být modřiny, některé žíly se rády vrací a to se stalo i mě. Po další sklerotizaci mám už 4 roky klid. Zkrátka mám na to náběh, protože moji rodiče mají křečové žíly. Takže když někdo neumí poslouchat a něco či o tom zjistit, tak je to pak těžký.

Taktéž jsem před pár dny absolvovala operaci víček, opět bezproblemů.

Nebudu psát další operace ale nemám žádnou výtku.

Bych těm co kritizují doporučila poslouchat, nebýt nepříjemný a být trochu pokorný ke člověku který dělá tuto nesnadnou práci.

Hezký den, Vilčová Lucie

Umístění: KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Olomouc Jiný

Pan MUDr. Janík je lidský,profesionální a neměla bych problém se na něj obrátit s jakýkoliv problémem. Na konzultaci mi bylo vše skvěle vysvětleno a na konci listopadu jsem podstoupila odstranění jizev na obličeji. Skvělý lékař a ze srdce děkuji. DOPORUČUJI

W
Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze.

Jestem bardzo zadowolona z całego efektu zabiegu, wszystko wyszło przepięknie, z czystym sumieniem polecam Pana dr. Igora Janika, bardzo się stara i jest to naprawdę świetny fachowiec. Polecam

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Vážení, když tady čtu ty příspěvky, tak jsem se rozhodla napsat také ten svůj. Před mnoha léty jsem byla na této klinice na operaci odstranění hemeroidů, protože jsem roky trpěla bolesti. Tato operace nebyla vůbec příjemná a to jak po psychické, tak po fyzické stránce, ale díky Mudr Janíkovi, který mne operoval musím opravdu napsat, že jsem netrpěla žádnými pooperačními bolesti a Mudr Janík se choval velice profesionálně a lidský. Na tento zákrok jsem byla asi před 10 léty a do dnešního dne nemám žádné problémy. Tím bych chtěla napsat, že zákrok byl proveden perfektně. Dana

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Horní víčka a liposukce podbradku

Je to pár dní kdy jsem podstoupila operaci horních víček a liposukci podbradku. Výsledek zatím nevidím, všude mám modřiny. Ale musím se ohradit ke kritice MUDr Janíka za arogantní chování. Osobně jsem byla až překvapena jak je milý, příjemný, ohleduplný. Také všechny sestřičky byly neskutečně příjemné a celé se mi to zdálo absurdní???? Jak se všichni starali a pečovali. Takže já můžu s čistým svědomím doporučit.

Umístění: KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Olomouc konzultace

Byla jsem uz za svuj zivot u nekolika odbornych lekaru, mam za sebou plastiku nosu, vypln rtu, vse s kazdym naproste v poradku vcetne mileho a profesionalniho jednani. Pan doktor pro me byl ocistec, nejvice arogantni clovek, jakeho jsem snad poznala, nulova pokora, nulove emaptie a vciteni se do pacienta. Zbytecna cesta, nafta, cas, energie. Dokaze cloveka naprosto rozhodit, ze sotva v poradku dojede domu. Naprosto hrozny pristup a zazitek. Takovy clovek by nemel delat toto povolani. Znam zadaneho pana profesora v oblasti plast. chirurgie, ktery by mohl byt arogantnim diky svym uspechum, ale neni...opravdu doktor na urovni a mily velkorysy clovek. Tento pan doktor je vsak pravy opak, jeste ze nezachranuje zivoty, avsak jeho ostrym vyjadrovanim by na nem nekomu mohl zpusobit ujmu, coz on si absolutne neuvedomuje. Neuvedomuje si ani to, ze clovek u nej mohl chtit nechat v budoucnu i velke sumy za jine zakroky jako je augmentace atd. ovsem sem uz nikdy.

Prim. MUDr. Igor Janík

Toto hodnocení , či spíše příspěvek mne hodně mrzí . Vůbec netuším o koho jde a s jakým problémem u mne paní Karolina byla . Z příspěvku to nevyplývá . Nejsem ani arogantní ani necitlivý člověk . Je mi líto , že jsem ji nedokázal pomoci nebo poradit . Bohužel

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum laserova operace zarostleho nehtu

Problem s nehtem jsem mela nekolik let a musela jsem chodit na operace cca kazde 3 mesice, pokazde k jinemu doktorovi a jiny typ zakroku, pokazde se mi problem vratil, az do momentu kdy jsem narazila na mudr. Janika ktery me uklidnil po mych desivych bolestivych zkusenosti s touto operaci, provedl mi naprosto bezbolestnou anestezii a bezbolestnou rychlou operaci a problem se mi jiz nikdy nevratil. Dekuji!

Mohu doporučit. Ve svých téměř padesâti letech jsem podstoupila u dr. Janíka labioplastiku s laserovou rejuvenací vagíny, do té doby pro mne zcela neznámý pojem, na který jsem, čistě náhodou, narazila na internetu. Pídila jsem se tedy po dalších informacích, až jsem se dostala do ordinace pana doktora. Bylo mi vše vysvětleno, a tak jsem se rozhodla...Rozhodně nelituji, jsem velmi spokojená a myslím, že i manželství, které s mým mužem opečováváme 26 let, získalo plusové body. Tímto panu doktorovi Janíkovi velmi děkuji, stejně tak i sestrám, jejich pěče byla vynikající.

S provedenou operací a následnou péčí jsem byla velmi spokojená. Velmi oceňuji i ochotu a přístup sestřičky Smrčkové.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore,
přemýšlím o modelaci prsou, ale potřebuji poradit. Nyní mám košíčky tak D až E a prsa hodně povislá, ale ne v důsledku kojení ale už od puberty. Byla jsem už na jedné konzultaci v Opavě a tam mi doktor řekl, že doporučuje až po kojení. Bohužel s kojením to bylo horší, protože mám navíc i ploché bradavky takže dlouho trvalo než se malá přisála. Nemohla jsem kojit třeba v leže a navíc mám i takový psychický blok. Ale jelikož bychom chtěli ještě jedno miminko, tak jsem se chtěla zeptat jestli by modelace třeba nepomohla se miminku lépe přisát a i po psychické stránce nebo doporučujete opravdu až po dětech?
Děkuji a přeji hezký den, Iveta R.

Dobrý den paní Iveto. Já osobně se plastickým operacím prsou na naší klinice nevěnuji. Tyto operace provádějí naši specialisté Prim.Dr.Vřeský a Dr.Rozprým. K nim je třeba se objednat ke konzultaci . Obecně mohu ovšem zdělit , že modelace prsou se provádějí až po ukončení laktace a to ještě s několikaměsíčním odstupem od posledního kojení . Neupadejte však na mysli. Operace je možná a oba naši specialisté mají nádherné pooperační výsledky

S pozdravem Igor Janík

Prim. MUDr. Igor Janík

Můžete mi, prosím, doporučit, kde a u koho bych mohla podstoupit vyhlazení obličeje? Je mně 64 let, zhubla jsem, a tak se objevily na obličeji vrásky. Jsem z Ostravska.Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás , váš problém by mělo být možné vyřešit s velmi dobrým efektem a to buďto operační technikou nadzvednutí obličeje - Facelift nebo laserovým vybroušením - vyhlazením vrásek v obličeji . Rozhodnutí pro tu či onu metodou doporučuji až po konzultaci u nás na klinice LLC v Ostravě. Směle se objednejte a probereme všechny možnosti

Zdraví Igor Janík

MUDR. IGOR JANÍK, PH.D.
Držitel titulu Ph.D. v oboru chirurgie hlavy a krku
Chirurg, specialista na laserovou léčbu, estetickou a žilní ...

Léčené nemoci

• Lasaerové operace očních víček