Igor Čižmář, chirurg Olomouc

I. P. Pavlova 6, Olomouc
FN Olomouc - Traumatologické oddělení

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názor přidán dne 28.08.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Děkuji panu doc.Čižmářovi za opravení palce,který zase slouží.Poděkování patří všem na trauma oddělení,lidský a profesionální přístup.K Vám by měli chodit na ,,kukačku'' kolegové z jiných nemocnic.
Moc děkuji Hana Sahaj.

Kdybych měl ještě někdy jít na operaci, tak jedině do FN Olomouc k panu doc.Čižmářovi. Předělal mi nepovedenou operaci ramene. Lidský přístup a zájem o pacienta byl naprosto úžasný. Vše mi vysvětlil, né jako většina doktorů, která mluví stylem, že člověk musí mít slovník, aby jim rozumněl.
Všem jen doporučuji,FN Olomouc, pana doc.Čižmáře a Naďu Calabovou!Díky
Jakub Morávek

Děkuji panu doc. Ćižmářovi za jeho profesionální a odborný přístup za stanovení diagnózy s následnou léčbou komplikované zlomeniny zápěští. Doc. Ćižmáře si vážím jako odborníka a vynikajícího člověka s
lidskou tváří.

Doporučuji!!! V Ostravě mi chtěli zoperovat kompletně celou ruku, kvůli povolení srůstu šlach po poranění zápěstí. Pan doktor Čižmář mě poslal na 14 dní na lůžkové odd v Olomouci, kde mi pod lokální anesteziíí srůsty povolovali. Teď mě čeká ještě malá operace prstíku (zákrok cca 20 min)a budu mít po 8 měsících narovnané všechny prsty( bylo by to dříve- léčba pana doktora Čižmáře jen 2 měsíce zpět). Na operaci se dokonce těším. Vše mi tak vysvětlili, že není čeho se bát. Díky panu doktorovi a jeho úžasnému týmu Nadi Calabové budu moci zamávat prsty a snad časem i zápěstím. Neuvěřitelně příjemný a lidský přístup. Věřte, že panu doktorovi a jeho týmu, jde skutečně o to aby Vám ruka fungovala jak nejlépe může. Srdečně jim děkuji.

Děkuji panu doc.Čižmářovi za jeho perfektní péči,lidský přístup a následnou úspěšnou reoperaci lokte,který v jiném zařízení svoji neprofesionalitou poškodili.
Doc Čižmáře si vážím jako vynikajícího člověka a odborníka.

maximální profesionalita

vynikajici chirurg,spickovy odbornik a kamarad...

pan doktor na svém místě,odoperoval mi syna a vše musí udělat na 100% a nic neodflákne.jen si občas vzít překladatele s sebou,aby člověk občas pochopil o čem mluví.jelikož nejsem lékař ,tak všechny výrazy neznám :-)
ale jinak skvělej přístup.

Pan doktor Igor Čižmář mi odoperoval prst na ruce tak, že se zase mohu naplno věnovat své práci. Jsem maximálně spokojen, tímto ještě jednou velice děkuji a vyjadřuji maximální spokojenost, Ivo Okáč.