Sam.ord. lékaře spec. - kardiologie
Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Opakovane mi byl praktickym lekarem nameren zvyseny tlak, pro jistotu jsem byl poslan k vysetreni ke "specialistovi". Prvni den doktror nebyl vubec, jen mi sestra primontovala holter. Druhy den jsem bohuzel musel mluvit i s panem Herrmannem. Podle vseho me povazoval za simulanta, kteremu se nechce pracovat, proc bych jinak lezl k lekari, ze? Byl jsem temer vyhnan s tim, ze prumerny tlak za 24 hodin nijak zvlast neprekracuje kriticke hodnoty a bylo mi doporuceno, at uz si proboha ten tlak nemerim.
Par neprijemnych a arogantnich doktoru uz jsem poznal, ale pan Herrmann je jejich kralem. K nemu uz nikdy vice, jeste ze mame moznost volby.

Zvláštní člověk, Dobrý jen když mlčíte. Běda když se na něco zeptáte. Hned je podrážděný.

Hodnocení po dvou návštěvách. Nepříliš ochotný, povýšený. Evidentně pro něj nejsem partner do debaty o mém zdravotním stavu, spíš jen další položka do faktury pro pojišťovnu, se kterým není potřeba se párat. Nepříjemný zážitek, včetně jednání sestry. Už k němu nejdu.