Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Moje návštěva byla opravdu hrozná. Pana doktora jsem upozornila že mám silný dávicí reflex. Připadalo mi to že mu to bylo úplně jedno tahal mi jazyk ven a přitom mi strkal zrcátko do krku a ještě po mě křičel ať dýchám a neustále mi vytahovali jazyk ven což opravdu bolelo. Já jsem tam skoro až brečela protože mi to bylo opravdu nepříjemné ačkoliv jsem se opravdu snažila to vydržet. Potom mi řekl že není možné aby takhle mladá žena nemohla vydržet tohle vyšetření přičemž mu sestřička řekla že jsem ho upozorňovala na silný dávicí reflex a on na to odpověděl že to asi přeslechl. Pan doktor vyšetření opakoval asi 3x a neúspěšně. Pak mi řekl ze tam takhle nikdy neuvidí a ze mi napíše ze mám virozu .

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Přístup a neodbornost strašný, jak bylo už psáno, velká špatná. Jsem rád, že jsem přežil, nejhorší doktor co jsem poznal!!

MUDr. Ibrahim Issa

od začátku června do poloviny srpna jsem neby v práci..nelžete

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Lékař nepoznal zánět vedlejších dutin - vzhledem k těhotenství mě poslal k zubaři, že mám bolesti od zubů a do ucpaneho nosu ať dále užívám jen mořskou vodu. Po návštěvě jiného orl specialisty - zánět vedlejších dutin, streprokok a stafilokok v horních cestach dýchacích ´, nutná léčba antibiotiky.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Velky spatny... Obvodni lekarka me k nemu poslala, protoze si nebyla jista, jestli priusnice, ktere jsem si diagnostikoval vcelku jasne sam uz doma, jsou opravdu priusnice (jelikoz pri nich boli zlazy na krku a blbe se polyka, tak pry jeste nazor odbornika na ORL)...dobre, trochu jeji chyba, ale vcelku mi s moji diagnozou i verila. Tento pan "doktor" pry specializace ORL nejenom ze nepoznal, ze mam hlavu jako sysel (kamaradi se u fotky pozdeji valeli smichy) a ze tedy opravdu mam priusnice, ale dal mi jen tak pro jistotu antibiotika (ktera na tohle virove onemocneni logicky pusobit nemuzou). Ja hlupak jsem je dokonce i opravdu dobral, samozrejme bez ucinku, mel jsem se radsi ridit mym selskym rozumem. Pan doktor si me pozval (uplne zbytecne) za 4 dny znovu (opet nic nepoznal) a pak za tyden, kdy uz tedy priusnice opadavaly...to uz alespon sestricka uznala, ze to asi priusnice byly, protoze hlavu jsem mel o polovinu mensi, nez pred tydnem. Bonus delsiho cekani v prazdne cekarne uz jsem ani neresil. Pokud mate radi sebetryzneni, mohu tohoto pana doktora vrele doporucit, jestli ale hledate lecbu, poptejte se radsi na vratnici, mozna budete i spokojenejsi...

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. vyšetření ucha

U doktora Issy jsem strávila dětství. S horečkami mě nechal v čekárně klidně 3 hodiny. Paracentézou řešil veškeré problémy, chováním byl hrubý, při špatných výsledcích audiometrie “žertoval”, že za chvíli dostanu růžová naslouchátka. Skončila jsem s děravými zjizvenými bubínky a v 8 letech mě zachránil soukromý primář, který mi provedl tympanální drenáž, extrakci mandlí a tympanoplastiku. Podle něj byla “péče” doktora Issy na žalobu za ublížení na zdraví.

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o velmi negativní zkušenost s panem doktorem. Pan doktor na mě sice působil mile a vstřícně, bohužel při nastřelování náušnic půlroční dceři obě náušnice nastřelil hodně vysoko a mimo střed ucha, skoro až na chrupavku. Náušnice jsme museli vyjmout, dírky nechat zarůst a nechat nastřelit znovu u jiného doktora. Na uchu má dcera po sedmi měsících stále viditelnou jizvičku, která se již pravděpodobně nevyléčí.
Mgr. M. Moravcová

JE TO JEN O VÝBĚRU POPLATKU, MINIMÁLNĚ HODINU ČEKÁTE (AČKOLI JSTE OBJEDNANÍ, BEZ OBJEDNÁNÍ I 3 HODINY) A ANTIBIOTIKÁCH, O KTERÝCH ANÍ NEVÍ, ŽE UŽ VÁM JE DVAKRÁT DÁVAL, O NIČEM, ZTRÁTA ČASU!

Mudr.Ibrahim Issa, jeho zásluhou jsem se konečně uzdravila, za co mu patří mé upřímné díky.

Po dvou letech tvorby čepů na mandlích ,opakovaném nálezu streptokoka a bolestí kloubů,stále považuje mandle za funkční a tudíž nedoporučuje jejich odstranění.Zřejmě se čeká, až přibudou komplikace srdeční a ledvinové.Navíc je to lékař bez hodinek,ještě ani jednou , ( kdy jsem tam byla já ) nezačal ordinovat včas.Pokud mi kdy čistil mandle,nikdy mi nepodal kousek gázy či papírového ubrousku,abych do něj mohla páchnoucí čepy z úst vyplivnout.No, co bych za těch 30.- Kč asi tak mohla chtít, ne ?

C

Jeden z nejhorších lékařů, které znám. Naposledy jsme s týdenní dcerkou čekali v přeplněné čekárně přes 3/4 hod.. S pacienty lékař neumí vůbec jednat, k malé byl hrubý a nešetrný, byť to byl teprve novorozenec. Na zkušenosti s léčbou mě samotného raději ani nevzpomínám.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, právě jsem se týden léčila s vpáčeným bubínkem (sanorinem + prášky) Doktor po tom týdnu řekl, že už ty uši mám v pořádku. Jenže já mám stále jakési problémy – v pravém uchu mi třeba 2x denně zaduní (některé dny ale třeba vůbec) v levém občas takové lupnutí, jako kdyby se tam uvolnil tlak. Také mi v těch uších někdy lehce šumí nebo zapíská. Někdy, když ležím, tak slyším v uchu i tep. A jsem přecitlivělá na určité hlasité zvuky, třeba tlesknutí nahlas. A taky jako by se v tom uchu zvuk odrazil. V pravém uchu je to všechno možná horší. Napadl mě tinnitus, ale to mi nějak nejde dohromady s tím občasným zaduněním a lupnutím. Co by mi mohlo být?

nutno vyšetřit.Pokud budou ochranné pomůcky budu v ordinaci
příští týden

MUDr. Ibrahim Issa

Dobrý den. Před týdnem se mi v uchu rozjel zánět středního ucha. Vzhledem k tomu, že jsem v 8. měsíci těhotenství a vzhledem k aktuální situaci s onemocněním Covid-19 jsem svůj zdravotní stav konzultovala s ORL doktorkou přes telefon. Předepsala mi atb kapky Otobacid, které hned v ten den zabraly a bolesti okamžitě ustoupily. Od té doby mám však 6 dní šíleně zalehlé ucho a začíná mi v něm při zvuku nepříjemně pískat a občas i píchne. Při změně polohy v něm lupe a mám v něm občas obrovský tlak. Jsou tyto potíže normální? Nemusím se bát o poškození sluchu? Jak dlouho by odlehnutí mohlo trvat? Dr. po telefonu mluvila o horší rekonvalescenci kvůli těhotenství, což chápu, ale z pískání a šumění začínám šílet. Moc Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den.

bez vyšetření nelze v tomto případě nic říct.Doufám,že budu moci jít v pondělí do ordinace