Gynekolog Více

Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví:
Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová
1993...

• gynekologie a porodnictví

Pan doktor Kudělka je úžasný člověk a lékař kterých je opravdu málo. Je pozitivní, příjemný, precizní a vynikající ve svém oboru. Důvěřovala jsem mu a cítila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po dobu registrace mohu panu lékaři poděkovat za špičkovou péči. Byla jsem před i po operaci v klidu. Nesmím také zapomenout na příjemné prostředí v ordinaci a sestřičky. Určitě všem ženám doporučuji, neměnila bych.
Bohdana Richterová

MUDr. Kudělka je mým lékařem již delší dobu a v současné době jsme společně řešili operační zákrok, který již máme za sebou a který mi pečlivě a trpělivě vysvětlil. Za toto mu náleží můj velký dík :).
Po celou dobu kdy jsem jeho pacientkou mohu říct, že jeho přístup je profesionální, vstřícný a lidský. Jako lékaře mohu jen doporučit.
Přeji hodně úspěchů v práci.

R. Otrubová

Děkuji panu dr. Kudělkovi za jím provedený zákrok, který proběhnul hladce, a za jeho profesionální přístup. Také děkuji panu dr. anesteziologovi a paní ošetřovatelce kliniky Gynet. Jsem ráda, že jsem zvolila právě tuto kliniku. Mgr. Hulová

Velice milý,citlivý a profesionální přístup.U pana doktora jsem absolvovala hysteroskopii,které jsem se neskutečně bála. Pan doktor ukázal,že není nutná žádná obava z výkonu. Ochotný vše vysvětlit. Naprostá spokojenost. Spolu s paní doktorkou Kudělkovou a sestřičkou Kudlovou tvoříte skvělý tým. Jste úžasní!!!Děkuji

Moja pierwsza wizyta po czeskiej stronie u Pana doktora była bardzo miłym zaskoczeniem. Pomimo nieznajomości języka udało się nam bardzo dobrze porozumieć. Pan doktor jest delikatny, uważny, w trakcie badania nie czuje się najmniejszego stresu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, przyjazny personel pielęgniarski. Jeśli wizyty u lekarza mogą być przyjemnością, to ta bez wątpienia do takich należała. Szczerze polecam. Ja wrócę na pewno na kolejne badanie.

U pana Doktora jsem prozatim byla poprve. Pan Doktor byl moc prijemny i sestricky mluvil semnou uprijmne a narovinu .Vysetreni u nej nebylo neprijemne a nebolelo .Zarizeni v ambulanci je velice moderni kdyz jsem odchazela moje dojmy byly ze jsem se ocitla nekde v zahranici na spickove klinice a pripadala jsem si jak alenka v risi divu ... Pana Doktora Kudělku vrele doporucuji ...

V 15 rokoch som absolvovala laparoskopiu, kde mi diagnostikovali, že som sa narodila bez dělohy.
Odvtedy uplynulo 7 rokov a až teraz som dostala odvahu ísť opäť k doktorovi. Vzhľadom na môj stav, som chcela nájsť naozajstného profesionála, ktorý bude mať prístup, ako sa patrí a bude mi nápomocný pri mojich problémoch a otázkach.
Narazila som na pána doktora Kudělku. Odvahu som naberala takisto dlho, až som si povedala, že nie je na čo čakať.
Pri mojom prvom vstupe do ordinácie, som sa cítila hneď dobre a vedela som, že som správnom mieste. Príjemné prostredie, ktoré musí pôsobiť kladne na každú ženu, pokračovalo to milou pani sestričkou a zavŕšil to veľmi príjemnou návštevou u pána doktora.
Môj strach skončil pri prvom podaní ruky. Neskutočne príjemný pocit, milý prístup, ktorý mal pán doktor od začiatku. Nikdy ma nevidel, nepoznal môj stav, bol však empatický a určite vie pomôcť a poradiť...
Prišlo mi to však, ako keby sme sa poznali dlhú dobu a snažil sa zodpovedať na všetky moje otázky, návšteva u neho mi otvorila oči. Pomohol mi, ako najlepšie vedel a ja som odchádzala s neskutočným pocitom spokojnosti.
Pána doktora musím len odporučiť.
Ďakujem vám!

MUDr. Hynek Kudělka je skvělý lékař, vždy velmi vstřícný, ochotný, lidský s profesionálním přístupem. Zdravotní problémy má snahu řešit co nejšetrněji, vše vysvětlí. Sestřička je velmi milá a příjemná, takže naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.

Jsem prvorodička a jelikož se objevily potíže již v prvním trimestru, neprodleně jsem navštívila pana doktora Kudělku. Důkladně mě prohlédl a vše mi vysvětlil. Pan doktor je skvělý lékař, nejlepší jakého znám a zároveň milý a vstřícný člověk. Jsem naprosto spokojená a stoprocentně mu důvěřuji. Sestřičky na Gynetu v Ostravě - Zábřehu jsou hodné a profesionální. Takhle bych si představovala úplně všude. Rozhodně bych neměnila!

Dokud chodíte pouze na preventivní prohlídky, vše je po zdravotní stránce v pořádku, na nic moc se nevyptáváte a platíte, vše je OK. Tento člověk se chová velice profesionálně, s naučeným společenským chováním ve vztahu poskytovatel služby - klient. Jakmile však nastane zdravotní komplikace a pacientka není ochotna ihned přistoupit na navrhovanou léčbu bez jakýchkoli doplňujících otázek, lze očekávat obrat o 180 stupňů. Projeví se arogance, nadřazený přístup a neochota rozptýlit pochybnosti jinak, než nátlakem. Já osobně jsem z ordinace tohoto lékaře v osmnácti letech odešla s pláčem a naprostým zoufalstvím - díky takto otřesnému přístupu, kterému jsem se nebyla v těchto letech schopna bránit. GYNET doktora Kudělky je jeden velký business, silně orientovaný na zisk.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den vážený pane MUDr. Kudělko,

před časem jsem se přestěhovala do Havířova.
Jsem 60tiletá zdravá žena, poctivě navštěvující pravidelně KO.
Dle recenzí jste skvělý lékař a přála bych si , aby jste mě měl v péči pro příště Vy.

Děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den , není to žádný problém - napište a objednejte se předs naše webové stránky

budu se na Vás těšit

s pozdravem

Otázka k tématu hysteroskopie

Dobry den pani doktorko,
Chtela bych se zeptat jestli mate zkusenosti v provedeni hysteroskopii?
Mela jsem uz 2-krat hysteroskopii, ale polypy furt rostou.
A ta posledni hysteroskopie byla nejaka velmi neuspesna - zacali se mi tmavo-hnede spineni hnedka po hysteroskopii.
Takze hledam zkuseneho a profesionalniho doktora.

Dekuji

Dobrý den, je důležité zhodnotit jaká byla technika provedení odstranění polypů v minulosti. Je nutné vyšetřit Vás a stanovit nejlepší postup s ohledem na mnoho anamnestických údajů, které z Vaší otázky nejsou jasné. S pozdravem Kudělka, Ostrava