Gynekolog Více

Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví:
Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová
1993...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ambulantni ošetřeni v celkové narkoze

Dobrý den
Chtěla jsem se pochlubit, že mam toho nejlepšího .lékaře MUDr.Hynka Kudělku.Kvalitní peče i lidskost ,vždy naslouchá.
Děkuji Vám Pane doktore, že jste a že mohu, byt Vaši kolientkou.Spozdravem Monika

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM Odstranění polypů

Před půl rokem jsem absolvovala odstranění polypů v celkové anestezii (ambulantně), vše naprosto bez problémů. Dostalo se mi lidského a etického přístupu a velmi mě překvapila i následná telefonická kontrola. Pan doktor je profesionálem ve svém oboru a mohu ho pouze doporučit.

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM endoskopické vyšetření dělohy

Absolvovala jsem vyšetření u pana Mudr. Kudělky, který mě seznámil, jak bude zákrok proveden, po celou dobu se mnou mile komunikoval, samotný zákrok nebyl nijak bolestivý, přes všechny mé obavy jsem byla s personálem velmi spokojená, touto cestou bych ráda poděkovala celému kolektivu včetně sestřiček Martinky a Terezky za jejich duševní podporu.

Přímo k panu doktorovi jsem chodila 16 let. Pokud jsem chodila pouze na preventivní prohlídku a nechala si napsat antikoncepci, na nic se nevyptavala a nezdržovala, bylo vše v pořádku. Vždy jsem byla nejpozději do 5-10 minut včetně preventivní prohlídky venku z ordinace. Což mi zpětně opravdu nepřijde v pořádku. Když jsme se snažili o miminko, doporučil mi, abych si koupila konkrétní značku vitamínů přímo v jeho lékárně. Samozřejmě jsem se zařídila dle svého uvážení... A už jen z principu zvolila jiného výrobce a lékárnu. Když jsem otěhotněla a koupila si u něj zlatý balíček (2.nejdražší) se se mnou pan doktor rozloučil, protože on se stará výhradně o pacientky s diamantovým balíčkem. Samozřejmě nechyběla nabídka k doplacení do diamantového balíčku. Bylo to velmi postupné. Avšak jsem tuto možnost s radostí odmítla, neb o takového lékaře nestojím. Při každé návštěvě musíte platit poplatek ve výši 70 Kč, ke kterému nikdy nedostanete žádný doklad! Celou dobu jsem žila v domění, že je to poplatek za zrcátka, ultrazvuk, fotky atp. Tento poplatek je však za nadstandardní služby: parkoviště (hned vedle kliniky je několik veřejných parkovišť, samozřejmě, že někdo nové parkoviště včetně kliniky zaplatit musí), televizi (kterou pořádně neslyšíte, navíc v dnešní době internetu, kdy se můžete online dívat na různé stanice... Opět naprosto zbytečné, přece, když máte zákonnou povinnost platit rozhlasové a televizní poplatky, nebudete platit ze svého, máte na to dost lidí) a o poplatku za klimatizaci, o kterou osobně vůbec nestojím ani nepíši. Mrzí mě, že tento poplatek není nikde uveřejněn (čekárna nebo webové stránky) a ani sestřičky vám (pokud se přímo nezeptáte) neřeknou za co vlastně musíte zaplatit. Zaplaťte 70 Kč a následnou. Opravdu chcete platit za něco, co vůbec nepotřebujete a nevyužijete?! Já rozhodně NE!!! Pan doktor má velice dobře naučené vystupování, které může řada klientek vnímat pozitivně do chvíle, než odmítnou platit nejvyšší ceny a chtít znát bližší informace a vysvětlení ke svému zdravotnímu stavu (více času s pacientem = málo peněz) Byť může být ve svém oboru opravdu dobrý, lidskost, která by u lékařů neměla chybět mu chybí. Za to smysl pro obchod a získání co nejvíce peněz, v tom se opravdu řadí na přední místo!!!

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Vážený pane MUDr. Kudělko,
chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší zákrok. Mé poděkování patří také panu MUDr. Pospíšilovi za příjemné uspání a rovněž děkuji všem sestřičkám a ošetřovatelkám. Děkuji celému týmu Gynet centra za milý přístup a laskavou péči. Vaše pracoviště budu určitě doporučovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: GYNET HAVÍŘOV Běžný termín

Pan doktor je velmi milý,vstřícný,ochotný naslouchat a odborník na svém místě.vždy vše vysvětlí,že tomu rozumí i laik.
Už to,že když vejdete,vás mile osloví,podá vám ruku a zeptá se jak se vám daří,není u všech lékařů obvyklé.
Je to velmi dobrý lékař a slušný člověk :-)
Jarka Syrová

Umístění: jiné místo

Srdecny a laskavy pristup mel pan dr.Kudelka byla jsem u nej poprve ve stredu 8.11.2017 v Karvine usmevavy clovek.Doporucuji

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Srdečně děkuji panu doktoru Kudělkovi za laskavou vstřícnost a úžasný profesionální přístup, který jsem jako pacientka měla možnost 26. října poznat. Byla jsem opravdu mile překvapena ochotou, lidskostí a úsměvem. Velmi si toho vážím! Přeji Vám, pane doktore, i celému Vašemu týmu hodně pozitivní energie a spoustu spokojených pacientek. Ještě jednou velmi děkuji.
Mgr. Renata Mikolašová

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM odstraneni polypu

Dobrý den,jsem moc ráda,že se touto cestou mohu podělit o svou velice pozitivní zkušenost.Jsem z Opavy a v Gynetu jsem absolvovala ambulantní zákrok ablace polypu a dost jsem nechápala,připadala jsem si jak Alenka v říši divů,už při vstupu do zařízení mazec ,všechno moderní,krásné,všude čisto.Když mě sestřička odvedla do přípravné místnosti ,tak další překvapení,úplné soukromí,možnost se osprchovat,vše připravené,osuška,vložky,mýdlo,jak na wellness :) :).A to nejlepší na konec,přivítal mě pan doktor KUDĚLKA,moc milý,hodný,fakt profesionál,vlastně ani nevím,kdy mi zákrok dělal,nic nebolelo,celou dobu se mnou srandoval,fakt paráda,7.15 objednaná,7.40 jsem jela domů,všem ženám vřele doporučuji,žádná narkóza,předoperační vyšetření,vím o čem mluvím,před 3 lety jsem byla na stejném zákroku v Opavě,bylo to zdlouhavé,než jsem oblítala všechny doktory,pořad něco špatné,přeléčeni a znovu,stálo mě to hodně stresu a taky strach z narkózy,jsem moc ráda, že GYNET nabízí možnost ambulantních zákroku,měly by o této možnosti vědět všechny ženy, takže pokud se mi ta mrška zase udělá,tak se budu těšit na pana doktora KUDĚLKU a samozřejmě na sestřičky,jsou to zlatíčka.Mooc Vám všem děkuji a přeji mnoho úspěchů ve vaší skvělé práci Alenka z Opavy :)

Monika K-Dobrý den, jsem ráda,že se mohu touto cestou podělit o své zkušenosti s ostatními pacienty,kteří opravdu hledají lidský a zároveň nadstardantní přístup lékaře k nemocnému.Pan doktor Kudělka včas zakročil a udělal vše proto,aby zachránil můj život ,přestože mne sám operovat nemohl.Jsem imunologicky komplikovaný pacient u kterého je jakýkoliv-zásah do organismu rizikem .Pan-doktor se měujal a přístoupil k řešení mých vážných komplikací.Zajistil tým oparaterů a sledoval nejen průběh operace,ale i pooperačního hojení.Byla mi poskytnuta velmi nadstardantní a nejlepší péče ,dnes není běžná.Tímto z celého srdce děkuji za velmi profesionalní přístup a veškerou péči a přeji všem kteří budou tyto recenze číst ,aby určitě své zdraví vložili do rukou takovéhoto svědomitého ,pečlivého a skvělého lékaře mnohokrát Vám děkuji Monika K.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den vážený pane MUDr. Kudělko,

před časem jsem se přestěhovala do Havířova.
Jsem 60tiletá zdravá žena, poctivě navštěvující pravidelně KO.
Dle recenzí jste skvělý lékař a přála bych si , aby jste mě měl v péči pro příště Vy.

Děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den , není to žádný problém - napište a objednejte se předs naše webové stránky

budu se na Vás těšit

s pozdravem

Otázka k tématu hysteroskopie

Dobry den pani doktorko,
Chtela bych se zeptat jestli mate zkusenosti v provedeni hysteroskopii?
Mela jsem uz 2-krat hysteroskopii, ale polypy furt rostou.
A ta posledni hysteroskopie byla nejaka velmi neuspesna - zacali se mi tmavo-hnede spineni hnedka po hysteroskopii.
Takze hledam zkuseneho a profesionalniho doktora.

Dekuji

Dobrý den, je důležité zhodnotit jaká byla technika provedení odstranění polypů v minulosti. Je nutné vyšetřit Vás a stanovit nejlepší postup s ohledem na mnoho anamnestických údajů, které z Vaší otázky nejsou jasné. S pozdravem Kudělka, Ostrava