Jste zde:

Zuzana Urbanová

zubař

• Úvalská 17a, Praha

Stomatologická ordinace

Ano, paní doktorka je velice klidná, vstřícná a hodná. Bohužel jsem nedávno paní zubařku změnila, je...

Nenašli jste profil lékaře?
Vytvořit ho nyní

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Dotazy od pacientů

• Endodoncie

Dobrý den paní doktorko, chtěla jsem se zeptat zda provádíte strojovou endodoncii a to v lokální anestezii, děkuji za odpověď.

Barbora Žižlavská

V případě, že je zub vitální-živý, tak samozřejmě.

• Dobrý den.Dlouho jsem nebyla u zubaře a proto také mám chrup v desolátním stavu. Dívala jsem se na ceník a mám velké obavy že tolik peněz nebudu moci dát dohromady.Jsem totiž vedena na UP a můj příjem je velmi malý.Chtěla jsem se zeptat,zda je možné platit po splátkách.Asi tak 1500 Kč mněsíčně. Děkuji… Více

Barbora Žižlavská

Dobrý den, je to o domluvě, proto, pokud máte zájem problém řešit, objednejte se na prohlídku a uvidíme co se bude dát dělat.

• Zubní implantáty celý chrup

Zajímalo by mne zda děláte i zubní implantáty, pokud ano kolik náhrada zubu stojí , popřípadě kolik by stála náhrada komplet celého chrupu. Děkuji

Roman Paleshnyk

Implantáty neděláme...

• Rozlomená stolička

Dobrý den,
    rozlomila se mi levá horní stolička, kterou mám teď rozvrtanou. Dal by se ten zub ještě zachránit nebo se bude muset vytrhnout? Předem děkuji za odpověď.

Barbora Žižlavská

Dobrý den, je potřeba to vidět, takhle nedovedu odpovědět. Pokud jste objednán, podíváme se. Jinak si zavolejte a objednejte se.

• umrtvovací vložka

Dobrý den,
    vadí umrtvovací vložka v zubu v těhotenství?
    Mohlo by se něco stát kdyby například vložka ze zubu vypadla a já jí spolkla?
    Děkuji.

Halyna Lyutyk

Dobrý den.
    Děkuji za Váš dotaz.
    Ne, umrtvovací vložka v zubu vůbec nevadí v těhotenství. Ale může vadit zubu, kdybych byla tam příliš dlouho. Přesně nevím který lék bylo použito ve Vašem případě,… Více

Pokud do pole vyhledávání zadáte přesnější znění fráze, můžete snadněji najít i výsledky pro města: Záhoří, Bechyně, Hosty, Hodonice, Dražíč, Haškovcova Lhota, Týn nad Vltavou, Černýšovice, Bečice, Sudoměřice u Bechyně, Slabčice, Čenkov u Bechyně, Dobronice u Bechyně, Všemyslice, Albrechtice nad Vltavou, Hodětín, Hlavatce, Křenovice, Stádlec, Horní Kněžeklady